Skocz do zawartości

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciezko kupic oryginaly z abercrombie.... Na alledrogo same podroby..

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Nie same, ale większość, dlatego ja się zaopatruje bezpośrednio. Gość mi bierze prosto ze sklepu, pakuje i wysyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko świetnie, tylko... są aż 3 sklepy w Europie, mi do żadnego nie jest po drodze... Nie kupuję czegoś, czego nie mogę wcześniej dotknąć, powąchać, przymierzyć :)

 

Chyba, że są dostepne w jakichś sieciach typu peek&cloppenburg(bo w niej na pewno nie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zmieniłem styl z luźnego na eleganta.

Widziałem, że trochę osob ubiera sie tu w baggy, takze mam pyt - jest ktos moze zainteresowany kupnem rzeczy? (moge powysylac zdjecia)

Troche tego jest, oczywiscie wszystkie oryginalne, zakupione w poznanskich skateshopach, takich jak: magic town, supreme, vert i u qlopa (nie wiem czy mial w ogole jakas nazwe swojego sklepu).

Marki rzeczy to m.in.: Southpole, Raw Blue, Akademiks (spodnie i 1 koszulka), Ecko, 69, LRG, Avirex, Coogi, Ryzyko, Sean John, 5ive Jungle, Phat Pharm, Azzure i jeszcze kilka - nie pamietam wszystkich oraz unikatową bluzę od ICP (osoby słuchające muzyki pokroju słonia z tym że w wersji amerykaśkiej powinny wiedzieć o jaki zespol chodzi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festyn, te bluzy i spodnie, straszne, pamiętam takie ciuchy z gimnazjum ale myślałem ze ludzie z tego wyrastaja, myliłem sie. Nie dość ze sa brzydkie to marki ktore wymieniacie to straszny syf nie warty nawet 150 pln. Jest sporo naprawde fajnych brandów streetwearowych, dostępnych rowniez w polsce. Zupełnie inna jakosc i wykonanie, niestety idzie za tym cena, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festyn, te bluzy i spodnie, straszne, pamiętam takie ciuchy z gimnazjum ale myślałem ze ludzie z tego wyrastaja, myliłem sie. Nie dość ze sa brzydkie to marki ktore wymieniacie to straszny syf nie warty nawet 150 pln. Jest sporo naprawde fajnych brandów streetwearowych, dostępnych rowniez w polsce. Zupełnie inna jakosc i wykonanie, niestety idzie za tym cena, ale warto.

 

np:D?? chetnie obadam;d (mialem do tej pory 3 pary spodni massa, jedne krotkie i 2 dlugie, kazda ma sie dobrze pomimo conajmniej 2 lat starzu, wiec nie wiem czy ta firma jest taka zla, o roca wear i southpole sie nie wypowiem, ale te spodnie rw kusza strasznie:D)

Edytowane przez CiociaSamoDobro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko świetnie, tylko... są aż 3 sklepy w Europie, mi do żadnego nie jest po drodze... Nie kupuję czegoś, czego nie mogę wcześniej dotknąć, powąchać, przymierzyć :)

 

Chyba, że są dostepne w jakichś sieciach typu peek&cloppenburg(bo w niej na pewno nie)?

Powiem Ci że nie miałem żadnych problemów z odsprzedażą rzeczy jeśli coś mi się nie podobało. Nie wiem na ile ludzie są w stanie odróżnić oryginały od podróbek (ja jestem w stanie odróżnić każdy ich ciuch od fake'ów) ale jeśli wystawisz mniej więcej po cenie po jakiej kupiłeś ze stanów to masz gwarancję sprzedaży w kilka dni, ba nie raz jeszcze na tym można wyjść na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thehundretsa, stussy, Carhartt,10deep,Obey i kilka mega klasyków takich jak SUPREME albo undefeated ( nie do dostania w pl, pozostaje np ebay albo fora) i ******ste denimy np WESC,APC albo EDWIN. W razie czego moge cos jescze podesłać, nie ma problemu. Na zagranicznych stronach takich jak np caliroots.se, endclothing.co.uk, www.norsestore.com, thegoodwillout.com jest duzo fajnych ciuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus-g to powiedz mi (skoro jesteś takim znawcącool.gif) czy ten gościu z allegro sprzedaje oryginalne ciuchy Abercrombie & Fitch --> KLIK

Na oko tak - skoro jest ze stanów, ale ponieważ nie ma zdjęć rzeczywistych przedmiotów to nie jestem w stanie powiedzieć. Po obrazkach ściągniętych ze strony nie jestem w stanie nic powiedzieć. A komentarze też nie wiele Ci powiedzą, bo ludzie często nie mają pojęcia jak wyglądają oryginalne ubrania, zamówią i cieszą się że mają coś "oryginalnego", a to że gdzieś wystają nitki, pruje się rękaw - no to przecież "vintage" i tak miało być <_<

Za ok 100zł kupisz sobie t-shirt z ebaya oryginalny, po co więc płacić 140zł u polskiego sprzedawcy który jest niesprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki skórzane - dawniej Zara - jakby co mam 3 na sprzedaż po 200 zł sztuka w bdb/idealnym stanie Mki i Lki z paragonami, metkami itd bo zawsze je zostawiam ;)

obecnie Ochnik

Polo - Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Lacoste - wyłącznie czarne i granatowe - jedna biała do Tenisa

Tshirty - Zara Basic wyłącznie czarne i granatowe

Dzinsy - niegdys Zara i mimo że kupowane w Browarze(gwarancja oryginalności) to dwie pary przetarłem w ciągu ostatniego roku.... - obecnie tylko Wrangler

Marynarki - Zara jak mają promocję lub Reserved

Swetry - Reserved i Ralph Lauren

Koszule - Zara i Tommy Hilfiger

Plecak - Dicota

Portfel - CK

Okulary - RB ale kupione w używce, nie nówki ;)

Buty - Nike/Cat/Timberland/Zara

Kurtki zimowe - NorthFace - właściwie to pierwszy raz kupiłem sobie taką w tym roku, ale już wiem że nie chce żadnych innych

Zegarki: Maurice Lacroix Pontos Rectangulaire Automatique PT6117 i CK K3027175, ale zaczynam zabierać na Omegę Seamaster Prof. Chronometer z czarny bezelem i tarczą :)

 

Rafphill: i co, chodzisz w tych butach co link wkleiłeś? Ja mam 2 lata więcej od Ciebie i dziwnie bym się czuł w takich butach.. chyba zbyt dojrzałe są dla kogoś poniżej 24 lat

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzinsy - niegdys Zara i mimo że kupowane w Browarze(gwarancja oryginalności) to dwie pary przetarłem w ciągu ostatniego roku.... - obecnie tylko Wrangler

Moje spodnie z zary pękły mi tuż pod kieszenią, nawet nie wiem kiedy...

Niestety zara ładnie wygląda i w sumie na mnie dobrze leży, ale jakością to oni nie grzeszą. Wszystko się rwie, psuje, pęka, odpadają guziki etc.

W zimowych skórzanych butach po jednym sezonie spuchła mi skóra od soli, ostatnio zaczął mi odklejać się obcas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kupowanie kurtek albo butów w ZARA to... Innymi słowy trzeba mieć dobry humortongue.gif

 

Poza tym że wyglądają ładnie to nic sobą nie reprezentują. Ja tam kupuję wyłącznie spodnie wyjściowe (powiedzmy "garniturowe"), jakieś sweterki, koszule i T-shirty. Jeansy noszę w 90% z Wranglera bo mam je sprawdzone. Niemniej jednak jak chce mi się czasem grać na przerwie w kosza to nawet Wranglery ulegną przetarciom wink.gif. Możecie mi nawet dać spodnie marki DIESEL i przetrę wam je podczas gry w kosza w tydzień. Także akurat spodnie to indywidualna sprawa - każdy ma inne nogi. Kumpel miał już większość 'markowych' jeansów i wszystkie jak on to mówi "rozerwały się na jajach".

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafphill: i co, chodzisz w tych butach co link wkleiłeś? Ja mam 2 lata więcej od Ciebie i dziwnie bym się czuł w takich butach.. chyba zbyt dojrzałe są dla kogoś poniżej 24 lat

 

Chodzę i sobie chwalę :). Wszystko zależy od tego jak wiążesz, jakie spodnie ubierzesz. IMO wiek nie ma znaczenia tutaj.

 

Zapytam z ciekawości - jakie to są adekwatne do wieku mojego/Twojego :D ?

Edytowane przez Rafphil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie z tego watek snobistyczny ;) ale co tam :P

Ulubione marki

Tees - The Imaginary Foundation, Bape, Stussy , Supreme, Gio-Goi, Tits, insight, Tank theory, Affliction i im podobne :)

Jeany - G-Star, Diesel, Firetrap

Koszule A&F

Okrycie wierzchnie - G-Star, Hollister

Obuwie - Naje Cortez TB (jedyny model jaki mi sie od nich widzial/widzi - mam 3 pary ;) )| Adidas - Samba, NRTN, Rome, Chile 62 | Puma - Roma | Onitsuka - Tiger | i jeszcze kilka innych ktorych modeli nie pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiociaSamoDobro pytałem się kumpla to mówił, że ze wszystkich massów jakie ma to te są najlepsze, nic sie nie spiera i są wygodne. Aha on ma te jasne z zielonymi i brązowymi? napisami. Ja sam to najczęściej kupuje wrung division są wytrzymałe, wygodne i mają normalne ceny ale nie polecam na allegro bo tak sam shit i drożyzna.

Edytowane przez R3zar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiociaSamoDobro pytałem się kumpla to mówił, że ze wszystkich massów jakie ma to te są najlepsze, nic sie nie spiera i są wygodne. Aha on ma te jasne z zielonymi i brązowymi? napisami. Ja sam to najczęściej kupuje wrung division są wytrzymałe, wygodne i mają normalne ceny ale nie polecam na allegro bo tak sam shit i drożyzna.

 

 

Dzieki za info:)kusza mnie az tak ze chyba sie skusze:D na te, albo... rw, juz sam nie wiem:( heh

Edytowane przez CiociaSamoDobro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni zakup,a raczej prezent:httphttp://shop.thehundreds.com/p-1233-garfield-new-era.aspx

Ogólnie to zaopatruje się w takie marki jak carhartt,thehundreds,nike,levis,lee,plny,mass.Ostatnio wpadły mi w oko adidasy,o takie www.tenisufki.eu/feature/5216/adidas-skateboarding-busenitz-royal-blue ,ale nie moge ich nigdzie dostać.Tybeton,nie wiesz gdzie mozna je dostac?

Edytowane przez Solarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności