Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem wziaść wszystkie 3 pary, ale się rozmyśliłem i dałem tutaj linka. Potem rozmyśliłem się jeszcze raz i wziąłem ostatnią parę.

Niby szukałem czegoś raczej w stylu AKG K518, ale za taką cenę szkoda nie kupić tych CAL!. Najwyżej w przyszłym tygodniu wylądują w komisie.

 

Dobra, już więcej nie zaśmiecajmy tematu.

 

Zastanawiałem się nad Philipsami SHP8900 a właśnie Aurvanami, przypadkowo wszedłem na allegro i zobaczyłem nową aukcję :P

Mam nadzieję że to dobry wybór, ale wątpię że mają gwarancję i to mały minus...

Ciekawe jak sprawują się w grach, ja potrzebuję słuchawek pod cs`a

Słyszałem że słabo izolują lecz dla mnie to nie problem, bo czasem na lanach to dobra opcja jeżeli nie ma dostępnego vt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad Philipsami SHP8900 a właśnie Aurvanami, przypadkowo wszedłem na allegro i zobaczyłem nową aukcję :P

Mam nadzieję że to dobry wybór, ale wątpię że mają gwarancję i to mały minus...

Ciekawe jak sprawują się w grach, ja potrzebuję słuchawek pod cs`a

Słyszałem że słabo izolują lecz dla mnie to nie problem, bo czasem na lanach to dobra opcja jeżeli nie ma dostępnego vt :)

 

 

Do gier philipsy zdecydowanie lepsze ;) dlaczego? bo sa lepsze, ciezko sie nad tym rozczulac i rozpisywac, ale scena lepsza i lokalizacja tez lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się zainteresuje: Elektronika TDS-5M, w pudełku itd, wygląda na nówke nie smiganą. 30 zl KT.

 

http://www.allegro.pl/item667867978_slucha...na_allegro.html

 

Cena śmieszna, więc najpierw zamówiłem jedne dla siebie i dopiero teraz daje wam linka :)

No to się zainteresowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się zainteresuje: Elektronika TDS-5M, w pudełku itd, wygląda na nówke nie smiganą. 30 zl KT.

 

http://www.allegro.pl/item667867978_slucha...na_allegro.html

 

Cena śmieszna, więc najpierw zamówiłem jedne dla siebie i dopiero teraz daje wam linka :)

 

no to się teraz zdenerwowałem, wszystkie wykupione <_<

ale przynajmniej obie pary trafiły do naszych forumowiczów

 

Edit:

Sennheiser HD25-1 - 400zł

 

http://www.allegro.pl/item667870625_sennhe...1_jak_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie kupcie te HD 25-1, bo mnie korci, a budżet mam już skrajnie wyczerpany :P

 

A żeby nie było OT to...

 

http://www.allegro.pl/item657066973_zomtow...oha2_clone.html

 

Na razie stoi za 500,- Cena nie specjalna, ale kąsek dla tych którzy jeszcze lutownicy w łapie nie mieli, ale potrafią używać wiertarki jest niezły (- zakup obudowy i wywiercenie otworów) ;)

 

 

I kolejna okazja:

 

MUSICAL FIDELITY X-CAN v2

http://www.allegro.pl/item666214764_lampow...y_x_can_v2.html

Licytacja, aktualna cena 255,-

 

Bres do niego dopadł, ale ja go wyczaiłem pierwszy bo zaczynałem licytacje :P Ale chyba go sobie i tak odpuszczę... Choć kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupił te Ultrasone? Już miałem klikać kup teraz, a tutaj sprzedaż zakończona...

 

 

 

Głupie uczucie co nie? człowiek siedzi mysli, kotłuje sie .. kupic nie kupic , kupic nie kupic... a kupie i **** zbita bo juz sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzine katowalem starego by oddal mi hajs ktory pozyczyl i bym kupil te sluchawki. wkoncu go skatowalem, wchodze a tu lipa.... ; (((( no trudno, moze jeszcze edzie mial cos ciekawego...

 

 

 

Możesz kupić te wspaniałe słuchawki w licytacji od 150,- zł !!!

Jeśli cena zakupu przekroczy 350,- zł zapewniam półroczną gwarancję."

 

sprzedajacy chyba pomylil sie z cena kup teraz i watpie by za tyle oddal te sluchawki.

 

Wczesniej sprzedal HFI 650 za 150 zl i klomentarz byl pozytywny ;) wiec pewnie sprzeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić te wspaniałe słuchawki w licytacji od 150,- zł !!!

Jeśli cena zakupu przekroczy 350,- zł zapewniam półroczną gwarancję."

 

sprzedajacy chyba pomylil sie z cena kup teraz i watpie by za tyle oddal te sluchawki.

 

poprzednie 660tki oddał ;) 2 razy ten sam błąd ? może jakiś retard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności