Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

CAL!

http://allegro.pl/item631333845_creative_a...cena_wejdz.html

 

Przy okazji czy zmieniony jack nie anuluje przypadkiem gwarancji producenta? Poza tym dziwne, że facet nie oddał ich na gwarancji, a wolał zająć się tym sam.

Jaką widzisz w tym okazję kolego?9dni do końca i jeszcze cena minimalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy przypadkiem to nie jest aukcja kogoś z forum, bo wydaje mi się że już gdzieś widziałem te zdjęcią i śpiewał sobie za te słuchawki 230zł

 

 

Z całym szacunkiem, ale takie pisanie że "wiemy o tym", upominanie innych że to nie okazja itd. jeszcze bardziej zaśmieca temat, jeżeli coś się nie podoba to zgłaszać to władzom to oni są od poprawiania userów a nie Wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL!

http://allegro.pl/item631333845_creative_a...cena_wejdz.html

 

Przy okazji czy zmieniony jack nie anuluje przypadkiem gwarancji producenta? Poza tym dziwne, że facet nie oddał ich na gwarancji, a wolał zająć się tym sam.

... wszystko zostało starannie zlutowane, odizolowane, oraz zabezpieczone powłoką izolacyjną - została 'natopiona' na kabelek, tak więc profesjonalna robota...

 

631333845_1.jpeg

 

Sorry, ale musiałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji czy zmieniony jack nie anuluje przypadkiem gwarancji producenta? Poza tym dziwne, że facet nie oddał ich na gwarancji, a wolał zająć się tym sam.

 

ad1. Teoretycznie gwarancja jeszcze obowiązuje, jesli jednak chodzi o praktyke to sam w tym momencie mam pewne wątpliwości, nie chcę nikogo nabijać w butle, dlatego sprawdze na czasie dokładnie jak to jest i w przypadku błędnych info postaram się sprostować tę nieścisłość na aukcji.

ad2. Facet nie oddał na gwarancje, bo każdy wie, że 'creative (jak i większośc firm produkujących tego typu sprzęt) nie ponosi odpowiedzialności za urazy mechaniczne spowodowane użytkowaniem', a jak wiemy, problemy z kabelkiem tuż przy jacku do takich problemów właśnie się zaliczają.

 

 

Sorry, ale musiałem. :D

 

nie każdy przedłada walory wizualne nad funkcjonalność.

jeśli komuś się nie podoba z pomocą zawsze przychodzi jakis neutrik 3,5mm za 7,5 pln. i problem z głowy.

 

 

kłaniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większośc firm produkujących tego typu sprzęt) nie ponosi odpowiedzialności za urazy mechaniczne spowodowane użytkowaniem', a jak wiemy, problemy z kabelkiem tuż przy jacku do takich problemów właśnie się zaliczają.

 

e-e.

mi sennheiser wymienił omx70s na... nówki ;p

po takim uszkodzeniu.

 

nawet nie pytali o nic. tylko słuchawki z ręki do ręki ;]]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Clix2 4GB redline, 2 sztuki

 

KT: 300zł

 

http://allegro.pl/item632592607_iriver_cli...b_red_line.html

 

 

KT już jest 360zł. Gdzie ta okazja :)

 

 

Jak dawałem linka było po 300 zł :)

 

A tutaj iriver T7 stix 1GB, koniec aukcji dzisiaj o 18:56, przesyłka na koszt sprzedającego, aktualnie 39 zł

 

http://allegro.pl/item627662373_mp3_iriver_t7_1_gb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, musiałem przegapić...

 

Ale tu następna okazja- iriver B20 2GB za 329zł. Opłaca się chyba ze względu na slot na karty pamięci, dźwięk jest chyba taki sam jak w clixie2.

 

 

Taki sam to nie jest, może podobny bo w każdym siedzi iny codec dźwięku ( LINK )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności