Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można uważać, że handlarz "Wszystkiego" - Samochód, moda, słuchawki - ma coś oryginalnego?

Handel samochodami wiąże się z jazdą tu i tam, po bazarach... :P wiadomo...

Moda, to chyba coś, co najczęściej jest podrabiane - zwłaszcza "najki" które ma na aukcji :)

 

Jak można liczyć na to, że słuchawki są akurat oryginalne? D:

Edytowane przez truskawkowetango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że tam tyle pracowników dla każdej branży do sprawdzania oryginalności produktów? :P

Przecież nikt tych aukcji nie kontroluje, i to raczej dobrze nawet (co to , jakaś cenzura przepraszam ? :P)

 

Reagować powinni dopiero po zgłoszeniu takowego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D No właśnie może warto wziąć do dla pałąka, no i kto wie - może pady lepszej jakości ? :)

Można byłoby zrobić "swap-a" oryginalno-podróbkowego :D

Tak czy inaczej, robi się offtopic.

Podróba jak zawsze... A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonaki Audeo PFE012

 

Czy okazyjnie to zależy od tego do jakiego poziomu licytacja dojdzie

http://allegro.pl/phonak-audeo-pfe-012-perfect-bass-plus-dodatki-i4830802100.html

 

WIęc po co teraz wklejać? W ten sposób to możemy tu podać linki do połowy aukcji z licytacjami na allegro.

 

@down, a Ciebie kolego co ugryzło? Zły dzień czy co? Temat licytacji już był tu parę razy poruszany, więc lepiej od razu dusić w zarodku. Co do dyskusji w tym temacie, to sam właśnie ciągniesz kolejną. EOT z mojej strony.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka to się wydaje bez sensu. Jednak sporo osób tu kupiło różne fajne rzeczy po okazyjnych cenach dzięki właśnie takim postom. Poza tym, licytacja na allegro w większości przypadków kończy się ceną poniżej przeciętnej, a czasami przy odrobinie szczęścia sporo niższej. Tak to już działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest tu niepisana zasada żeby nie wklejać licytacji, które mają ponad 72h do końca.

 

W przeciwnym razie będzie tu pełno aukcji za 1pln z 7-14 dniami do końca, które nie muszą skończyć się tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin tego tematu jest na początku z małymi zmianami dalej, gdzie mówi się by nie dawać aukcji ileś dni przed.

24h przed końcem to wystarczająco dużo aby nie zaśmiecać tematu.

 

Karcenie było ale był też odwet, wynik taki ostrzegać można ale nie paplać sobie tutaj.

Szkoda ze nie ma pluginu to rozwijanych postów tu by się przydał ale @mario jak zawsze "zapomni o temacie" tak jak z ciemnym skinem dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mnie wkurza sytuacja, w której śledzę na bieżąco ten wątek, a z takiej lub innej oferty rozgrzeje dyskusja o jej słuszności, lub nawet opiniach o raportowanym sprzęcie. Dostaję powiadomienia na e-mail oraz w tapatalk i co mam w takim przypadku z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 dni do końca aukcji myślę że lepiej wstawić licytacje troche wcześniej bo nie każdy wchodzi codziennie lub nawet co 2 dni na forum a mógłby być zainteresowany zakupem

Oczywiście nie mowie tu o aukcjach 7 dni do końca :)

3 dni to moim zdaniem,,bezpieczny czas" żeby każdy zainteresowany zobaczył temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania 24h wystarczy, jak ktoś chce to i zagląda codziennie na allegro także nie przesadzajcie z kilkoma dniami.

 

 

AKG K240 mk II KT285

http://allegro.pl/akg-k240-mk-ii-i4836734095.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chłopaki takie pytanko, HD598 są podrabiane?

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd598-wys-24h-z-polski-i4843123993.html

cena bardzo atrakcyjna jak dla mnie, wręcz za bardzo :D

Ma rozmach 200 kompletów, pisze o real fotki niech podeślę.

 

 

Swoją drogą to wątpie czy oficjalny dystrubutor Sennheisera sprzedał 200 egzemplarzy HD598 od początku roku. No i jeszcze jedno - jak to możliwe, ze osoba prywatna ma na sprzedaż tyle sztuk nowych, oryginalnych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chłopaki takie pytanko, HD598 są podrabiane?

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd598-wys-24h-z-polski-i4843123993.html

cena bardzo atrakcyjna jak dla mnie, wręcz za bardzo :D

Ma rozmach 200 kompletów, pisze o real fotki niech podeślę.

Swoją drogą to wątpie czy oficjalny dystrubutor Sennheisera sprzedał 200 egzemplarzy HD598 od początku roku. No i jeszcze jedno - jak to możliwe, ze osoba prywatna ma na sprzedaż tyle sztuk nowych, oryginalnych słuchawek?

Jak to skąd? Z Hannoveru he he he ze stoku wyprzedażowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności