Skocz do zawartości

mp3 małe, pojemne, przyszłościowe ; )


Rafal2!omu$$

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż po 2 letniej przygodzie z moim niezniszczalnym iaudio u3 musze niestety zaopatrzec sie w nowy towar. Jak wczesniej pisalem zniszczyc sie nie dało ale niestety zgubić tak :P potrzebuje czegos co nie przypomina clixa czy d2 ani q5w. Odtwarzacz ma byc prosty w obsłudze, długo trzymać no i oczywiscie jakoś kozacko brzmiec. Cena tak ok 600zł ale da sie wiecej wycisnac. Pojemosc nie gra roli ale fajnie by było jakby tak ze 2GB bylo przynajmniej. Kasiorka na słuchawki za miesiac bedzie i tez mysle ze gdzies z 600zł wydam na nie i nie wykluczam sprowadzeia z usa tak wiec odtwarzacz z potencjałem powinienen byc :D

pozdros! :D

 

BTW

wybor wydaje sie prosty iaudio i7 ale chce sie upewnic bo nie na czasie jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć ironie xD : D ale z japonii to ciezko chyba cos dostac : P po drugie wyczytalem ze to przerobiony ifp, a po trzecie nie jestem fanem irivera ; ) chyba ze cos nowego wyszło to moze sie pokusze o odsłuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie bedą działały z 1 czy 2 parami słuchawek dobrze a reszta to guzik ; ) czyli ze jak se wymienie w przyszłosci na inne to zeby tez bylo w miare. No i wyglad tez taki nowoczesniejszy : D chociaz dzwiek najwazniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie bedą działały z 1 czy 2 parami słuchawek dobrze a reszta to guzik ; ) czyli ze jak se wymienie w przyszłosci na inne to zeby tez bylo w miare.

A co to ma wspólnego z "przyszłościowościa"? :blink: Nigdy nie masz gwarancji, że dane połączenie zagra tak, że będzie Ci się podobać. Stąd ciągłe poszukiwania u niektórych...

No i wyglad tez taki nowoczesniejszy

Kwestia gustu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz za 50zł kupiłem rok temu ifp 890 na allegro. Jakos nie przypominam sobie zebym zauwazyl jakies nieprzecietne walory dzwiekowe tego odtwarzacza. Fakt ze mialem tylko px 100 i te cresyn ale zawsze niesmak pozostał...

Cos czuje ze sam bede musial przesłuchac kilka modeli. V39, i7 i clix2. Albo zaczekac az na prawde wyjdzie cos wartego uwagi chociaz i tak rynek mp3 jest przeobfity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zaczekac az na prawde wyjdzie cos wartego uwagi chociaz i tak rynek mp3 jest przeobfity.

Nie bój się, żaden przebój o niesamowitym dźwięku nie wyjdzie, nie te czasy ;) Zresztą jeszcze zależy czego się tak naprawdę szuka, bo "dobry dźwięk" to może napisać każdy i dla każdego to może być co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ifp to w Polsce uwaza sie, ze to jeden z niewielu grajkow, ktore z formatow stratnych potrafia wyciagnac prawdziwie trojwymiarowa glebie, ktora kryje sie w muzyce.

 

Na forach zagranicznych z drugiej strony jest duzo glosow, mowiacych, ze ten grajek sam sobie te glebie sztucznie tworzy oddalajac od siebie dzwieki, tam gdzie w oryginalnym-skompresowanym nagraniu sa blisko siebie i tworzy iluzje przestrzeni.

 

Jakby nie bylo.. jest to jeden z tych legendarnych grajkow ktore nie tylko graja dobrze ale maja swoj wlasny, niepowtarzalny charakter, ktory niektorzy kochaja.

 

Ja mialem okazje pobawic sie tydzien i przyznam, ze gral swietnie, choc Meizu m6 byl blisko pod wzgledem frajdy ze sluchania i oferowal FLAC jako bonus ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem nie powala... Rzeczywiście. Creativ natomiast wyglądem może przyciągać, ale ja wolę te brzydsze. Jak widać, mam dwa, bo trzeci musiałem niedawno sprzedać. A chętnie kupię ten "przerobiony iFP" czyli F- 700 . Tylko do Japonii mi nie po drodze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze co do wygladu to seria ifp7xx czy nawet ten news z Japonii wyglada całkiem fajnie. Ergonomia na pewno jest dobra a sądzac po ułożeniu przyciskow bezwzrokowa obsługa nie powinna sprawiac problemu. Widze ze bez odsłuchu nie ma co wróżyć z fusów. mi dzwiek z mojego cowona duzo bardziej przypasował niz np z irivera T30. Na wsi nie mieszkam wiec pozwiedzam troche sklepy tylko ciekaw jestem czy dadzą przesłuchac co nieco xD :D

fajnie by było jakby ktos z okolic szczecina miał i7 albo v39 no ale nawet ten drugi jakby gral troche lepiej to ergonomią i funkcjonalnoscią pzregrywa. Tak wiec pozdros i dzieki za cenne rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności