Skocz do zawartości

Sansa Fuze 2b - jak wgrać filmik, teledysk?


puma_01

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

może ja pomogę..

od samego początku.

u mnie nie wszystkie filmy chcą sie konwertować, zaznaczam na początku- sam nie wiem czemu, natomiast zrobiłem z 10 teledysków, a tylko jeden nie wyszedł.

więc..

ściągamy stąd program.

potem instalujemy, po tym jak już to zrobimy podłączamy naszego fuze.

gdy nasz odtwarzacz jest już podłączony powininen bez problemowo zostać wyświetlony w lewym górnym rogu. Dokładniej to jego zdjęcie i pojemność ;)

Potem add media- ważne aby nie konwertować jednocześnie filmów i zdjęć- w ogóle najlepiej to konwertować pojedyncze pliki.

Potem convert i tyle.

Jeżeli nie zakończy się błędem pliki będą już na naszym odtwarzaczu, a tam to nie problem je znaleźć ;)

co zobaczyłem teraz- myślałem, że fuze łyka mov- a patrze po filmach- są one w avi.

Dokładniej rozdziałka 448x352 i 20 fps.

 

@Przemi- nie wiem jakim cudem udawało Ci się konwertować smc 1, skoro on nie rozpoznaje nawet odtwarzacza :o

 

 

A ja robię wszystko tak jak napisałeś i wchodzę potem w odtwarzaczu w wideo i tam filmu nie ma. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo najwidoczniej Ci się nie skonwertował dobrze.

zobacz katalog do którego są przechowywane filmy, powinno tam być, może wrzucisz..

 

 

Dobrze mi się skonwertowało (wg. tego raportu na końcu). Link: http://odsiebie.com/pokaz/315597---154f.html

Jak przenoszę na odtwarzacz bez konwertowania, to pliki tam są, ale się wyświetla, że zły format, a jak skonwertuję, to wogóle ich tam nie ma (w menu, po odłączeniu odtwarzacza, bo w komputerze pokazuje że jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Sansa Fuze nie widzi filmów po wgraniu. Tzn. nie ma ich w menu pomimo, że wszystko zrobiłem tak jak trzeba.

Te Conventery też są jakieś pochrzanione. Wersja 1 wykrywa odtwarzacz (nie ma tylko zdjęcia), ale nie konwertuje plików, zawsze konwertowanie kończy się nie powodzeniem. Wersja 2 z kolei konwertuje pliki, ale nigdy nie wykrywa odtwarzacza. O co chodzi? Mam wadliwego fuza? I dlaczego pliki konwertują się do formatu mov, a film który jest fabrycznie wgrany do odtwarzacza jest w formacie avi i działa? Dlaczego inne filmy w formacie avi nie działają? Dlaczego kiedy skonwertuję film fabrycznie wgrany do formatu mov, to jego tez nie odtwarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jak ja to robie.

 

Sciagam sobie film z youtube w .mp4 za pomoca tej strony : http://keepvid.com/

Podlaczam odtwarzacz w msc mode (tylko z tego korzystam i tak)

odpalam converterta

na dole w pasku pojawia mi sie dodatkowy zainstalowany codec pack (ffdshow), wiec pewno doodatkowo z niego korzysta, moze warto zainstalowac.

dodaje w converterze sansy pliki.. klikam convert.

 

I zawsze dziala. Film sie konwertuje jakies 2 minuty na 1 minute filmu ale nie spowalnia przy tym systemu, wiec mozna sobie buszowac w necie. A filmiki chodza pieknie ;]

 

Jak dla mnie to najsprawniej dzialajaca i najbardziej niezawodna konwersja jaka mialem do tej pory w grajkach.

 

Jak ktos ma problemy to niech sprawdzi wpierw, czy dziala to z tymi mp4 z youtuba. Jak nie to znaczy, ze wina pliku i pewno trza go wpierw przekonwertowac na inny format nim wrzuci sie do sansa convertera.

 

Swoja droga zaden konwerter nie dziala bezproblemowo ze wszystkimi popularnymi formatami plikow. Sansa nie jest gorsza od innych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wszystko fajnie...

:o

tyle że mam pewien problem odchodzący od reszty ...

 

otóż:

 

robię wszystko dobrze

-add media (wczesniej konwertuje na innym programie filmik do wmv.)

-no i daje convert.

-no i wyskakuja 2 paski , nie? , jeden sie wypełnia szybciej niz drugi

-no i kiedy ten jeden dopełni sie do konca , to ten drugi nagle staje i nie chce sie robić

-no i nie wiem o co biega *_*

HELP ME !!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem użytkownikiem Ubuntu i niestety na nim nie działa mi Sansa Media Converter :/

I mam takie 2 pytania:

-Czy Da się jakoś inaczej zgrać filmiki na sanse fuze bez użycia SMC ??

-Jeśli nie to czy ktoś mógłby skonwertować mi ten filmik (http://pl.youtube.com/watch?v=yqkdEsJ37ac) i podać linka do ściągnięcia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dooooobra teeeeraz to jestem zły :angry:

 

Chciałbym się dowiedzieć co zrobić żeby można było zgrywać filmy na sanse fuze ponieważ teraz to już nie wiem ..... Dlaczego nie wiem ???? Oto co zrobiłem:

 

Zainstalowałem windowsa XP SP2 CZYSTEGO!!!! Po czym zainstalowałem te aplikacje I NIC WIĘCEJ

 

Mozilla Firefox

Quick Time player (wymagany według pana wyżej)

K-lite mega codec pack

Sansa Media Converter 2

 

Niby wszytko pwinno działać no nie ???? A jednak nie działa w czym problem ??? Z samym początkiem a mianowicie gdy SMC 2 wykryje mój odtwarzacz wybieram opcję add file wybieram swój filmik (najpierw w avi później w mp4) I CO??? nie działa wywala błąd że dany plik nie jest obsługiwany WTF ? jeśli ktoś będzie umiał mi pomóc będę BARDZOO wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz 232134 postów pod sobą to po pierwsze.

Po drugie moe krzycz.

 

Też tak mam że niektóre pliki .mp4 albo inne nie chce mi załapać i konwertować.

 

Spróbuj na innych formatach szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
:( mam problem mam sansa converter 2 czy jak to leci i mi go wykrywa ale nie pokazuje się obrazektylko pamięc wiec wszystkie pliki avi,av i w ogule się nie konverterują ale wma się pokazuje w konverterze klikam converter i po paru sekundach (jest jeszcze 0 procent) błąd i jest opcja wyślij raport o błędach oraz nie wysyłaj mam samom muzyke i sansa fuze 4 gb co mam robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Dziś w moje ręce wpadł fuze i chcąc się pobawić wszystkimi możliwościami wymyśliłem żeby załadować filmik. Odpalam Sansa Media Converter, który ściągnąłem ze strony sansy. Wszystko hula pięknie, dodaje film, który chce wgrać, nadal nie ma problemów. I klikam przycisk "Convert". Pojawia się okienko z 2 dwoma paskami i po kilku sekundach wyskakuje końcowy komunikat i wyświetla unfinished: 1, powodu nie ma żadnego. Instalowałem masę kodeków, windows media playera, quick time i cały czas to samo. Poszedłem na inny komputer (z vistą, ja mam xp) i próbuje, od razu bez problemu wszystko wskoczyło się zgrało. Nie wie ktoś w czym może tkwić problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Dziś w moje ręce wpadł fuze i chcąc się pobawić wszystkimi możliwościami wymyśliłem żeby załadować filmik. Odpalam Sansa Media Converter, który ściągnąłem ze strony sansy. Wszystko hula pięknie, dodaje film, który chce wgrać, nadal nie ma problemów. I klikam przycisk "Convert". Pojawia się okienko z 2 dwoma paskami i po kilku sekundach wyskakuje końcowy komunikat i wyświetla unfinished: 1, powodu nie ma żadnego. Instalowałem masę kodeków, windows media playera, quick time i cały czas to samo. Poszedłem na inny komputer (z vistą, ja mam xp) i próbuje, od razu bez problemu wszystko wskoczyło się zgrało. Nie wie ktoś w czym może tkwić problem ?

Może masz mało miejsca na c:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nie to. Na C: mam ~4 GB miejsca. Próbowałem też ten folderek tymczasowy przenosić na inną partycje gdzie jest ~20 GB, więc to chyba nie to.

 

Edit:

Dodaje screena jak to wygląda, jeśli to coś ma pomóc, albo uda mi się zrobić to może komuś się przyda. Tak samo wygląda z innymi formatami. Zdjęcia chodzą dobrze.

blad.jpg

 

Edit2:

Nie rozumiem czemu ale działa. Wywaliłem wszystkie kodeki jakie się napatoczyły i nagle zaczęło działać. Jak podejrzewam w moim przypadku media converter "nie lubi się" z ace mega codecs pack i combined community codec pack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności