Skocz do zawartości

X5 Battery Life


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co miałem okazje przez chwil kilka się nim bawić wychodziło mi około 8-9 godzin (przy słuchaniu na 30 max (w komunikacji miejskiej) a normalnie to często 20-25). Do 14 h nie udało mi się dotrzeć.

 

Sądząc po testach, jakie były w pismach czas pracy jest właśnie taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacham się jeszcze między X5 ,a Sony Nw-hd5. W tym ostatnim urzeka mnie czas pracy na bateriach :D Ale ostatecznie wybiorę jednak chyba X5

 

:rolleyes:

 

BTW. Ksy ,kiedy orientacyjnie będzie otwarty Mp3Store Online? Liczę na jakieś promocyjki i nie wiem czy czekać czy qpować

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział, że jakieś 8 godzin przy dość głośnej muzyce to jest realny czas żywotności baterii.

 

 

ps. Ja sobie pozwole odpowiedzieć. MP3 Store Online ruszy już całkiem niedługo. A czy będa promocje czy nie, tego nie wiem i pewnie nikt sie nie dowie do dnia kiedy MP3 Store ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czas pracy x5 wychodzi też jakieś 8h, przy czym, ponieważ mam go od niedawna, też dużo przy nim majstruję, zmieniam ustawienia itp - no i oczywiście prezentuję znajomym - wszystko z wrodzoną skromnością - zaznaczam ;) , co włącza wyświetlacz oczywiście. Po następnym ładowaniu postaram się zachowywać naturalnie i sprawdzić czas pracy głównie przy słuchaniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacham się jeszcze między X5 ,a Sony Nw-hd5. W tym ostatnim urzeka mnie czas pracy na bateriach :D Ale ostatecznie wybiorę jednak chyba X5

 

:rolleyes:

 

BTW. Ksy ,kiedy orientacyjnie będzie otwarty Mp3Store Online? Liczę na jakieś promocyjki i nie wiem czy czekać czy qpować

 

:P

Mozesz kupic X5L przeciez. W MP3 Store'ach np. ma byc dostepny juz we wrzesniu o jakies 50zl wiecej (cieszy mnie fakt, ze polskim dystrybutorom nie wpadl do glow pomysl zwiekszenia ceny o np.200zl z racji wiekszej baterii :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem scislosci pozwole sobie zdublowac post.

 

Wlasnie zakonczylem, bierny test na zywotnosc akumulatora:

 

USTAWIENIA DZWIEKU:

 

- Glosnosc = 25

- EQ = Normal

- BBE = 6

- M3B = 4

- 3D = 4

- MP = ON

 

OPERACJE WYKONYWANE PODCZAS TESTU:

 

Trzykrotne wlaczenie i wylaczenie odtwarzacza

 

RODZAJ PLIKOW:

 

Tylko mp3, brite w zakresie 128-196Kbs

 

WYNIK:

 

12 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od goscia z MP3 Store. Mowil mi, ze to tylko kwestia drugiej baterii, wiec mysle, ze nawet Polacy nie sa w stanie mocno zawyzyc ceny <_<

BTW:Goa, jak sie Shure'ki spisuja? Tez chce cos z oferty Shure'a nabyc i chyba E4c kupie, choc jeszzce pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od goscia z MP3 Store. Mowil mi, ze to tylko kwestia drugiej baterii, wiec mysle, ze nawet Polacy nie sa w stanie mocno zawyzyc ceny <_<

Jakim cudem to KWESTIA drugiej baterii????? Przecież X5L nie będzie miał żadnej drugiej baterii tylko większą bateria... nie kapie :|

A skąd 50 zł wzwyż ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 200% pewien że nie będzie to 50zł... różnica w USA między X5 a X5L to 30$ czyli 100zł na nasze zł. Biorąc pod uwagę ,że cena X5 30GB i X5L 20GB jest w USA taka sama więc u nas też tak będzie. Czyli róznica w cenie edzie wynosiła ok 120-150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 200% pewien że nie będzie to 50zł... różnica w USA między X5 a X5L to 30$ czyli 100zł na nasze zł. Biorąc pod uwagę ,że cena X5 30GB i X5L 20GB jest w USA taka sama więc u nas też tak będzie. Czyli róznica w cenie edzie wynosiła ok 120-150zł

Dokladnie...

 

Goa, jak sie Shure'ki spisuja? Tez chce cos z oferty Shure'a nabyc i chyba E4c kupie, choc jeszzce pewny nie jestem.

 

Musze przyznac ze perfekcyjnie, sa warte kazdego wydanego na nie dolara, za bojcza izolacja. Dzis kosilem trawe przy domku, potwornie wielka kosiarka i... w ogole nie slyszel silnika, tylko czysta muzyke :D Dodatkowo zakupilem dwie pary Triple Flange, wygoda, izolacja i pewnosc ze nie wypadna z ucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności