Skocz do zawartości

Jaki telefon kupic ?


fenek73

Rekomendowane odpowiedzi

a iPhone 3G? Wchodzi niedługo, powinien grać przyzwoicie (na pewno lepiej od nokii czy se), bo to w zasadzie iPod Touch przerobiony na telefon, a nie telefon z dołożoną możliwością wybrzękiwania mp-trójek, czas dzialania niezly, a do tego ma mnostwo bajerow. I zapowiada sie, ze moze byc nieco tanszy od tych wszystkich telefono-komputerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z K750i powinieneś być zadowolony, mi się wydaje potwornie wolny teraz, kiedy przzwyczaiłem się do K550i, ale kiedyś wydawał mi sie szybki, czyli, jak nie jesteś przyzwyczajony do czegoś szybszego nie będzie ci to przeszkadzać, tak samo z wyswietlaczem (mi się wydaje okropny), nie będzie ci zbyt przeszkadzał, dopóki nie zobaczysz chociażby K550i...

 

ale w tej cenie i tak imho to świetny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli chcesz miec w miare dobry telefon i do fotek i do sluchania puzy proponuje wziasc tego K800i - wymienisz stery Audio oraz od aparatu, dokupisz przejsciowke i mozesz sie cieszyc naprawde dobrym sprzetem. K800i mialem prawie rok i jakos mi nic nie skrzypialo jak to ktos wczesniej pisal.. Druga sprawa to bateria mi 4 dni to spokojnie wytrzymywala. Wiadamo jak duzo bedziesz sluchal muzyki to Ci zaden fon nie potrzyma za dlugo. K750i to juz troszke zabytek.. Co do Symbiana to jak cos to polecam albo E51 albo N82 w N73 i wielu podobnych modelach strasznie muli i nie kiedy lubie sie przywiesic co moze byc naprawde wkurzajace..

 

BTW daja znac jak cos w koncu kupisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel tez sobie kupił e51, pobawiłem sie 5min i musze stwierdzic ze sam bym takim nie pogardził ;) Chodzi szybciutko, o dziwo nie skrzypi ( pewnie kwestia czasu ) widac ze obodowa jest metalowa bo na słoncu ciezko go w reku utrzymac. Wyswietlacz wmiare czytelny w słoneczku, ale kolory w takich warunkach sa zmasakrowane. Za rok jak bedzie po 350 zł chodzic to moze go sobie sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sąsiedzi zawsze mają fajne rzeczy:). Piszcie co chcecie - N-ki są kipsko wykonane. Luzy na sliderze po pół roku to też porażka ale w przypadku N-ki faktycznie mała wada :)

 

Seria E to najciekawsze co się mogło Nojce trafić. Choć po wielu za i przeciw kiedy wybierałem telefonik dla siebie E90 przegrała na rzecz samsunga i780. Głównie z powodu różnic wielkości i symbian vs. winda (choć do czystej obsługi telefonu symbian jest bardzo dobrym sys.). Na plus dla nojki w zasadzie była tylko klawiaturka. Między nią a i780 jest ogromna przepaść --- ale cóż - przeboleję :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, po prostu smiesza mnie glupie mity, ktore ludzie opowiadaja. tak samo jest np mit z rozpadajacymi sie joystickami w nokiach czy sony-ericssonach a prawda jest taka, ze chyba jednym z niewielu telefonow w ktorych faktycznie te joysticki padaly byl SE K700i. Juz np w K750i nie slyszalem o zadnym rozwalonym joysticku - a przynajmniej w moim otoczeniu. Pomijam tu komfort uzywania takowego bo to kwestia gustu.

Nie twierdze - luzy na sliderze sa - to faktycznie moze przeszkadzac, ale nie hiperbolizujcie ze telefony sie rozpadaja bo to smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności