Skocz do zawartości

To może meet we Wrocławiu? :-)


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

to ten weekend, jestem za

kwestia miejsca, ma ktoś jakieś miejsce do zorganizowania?

Trzeba kiedyś zrobić ogólnopolski w centrum bo u Nas organizacja kuleje - pewnie na palcach ręki zliczymy uczestników.

A co z miejscówką? U mnie niestety wejdą 2-3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend nie wypalił, będzie następny. To już na bank, nie ma przekładnia dry.gif Sobota 26.02 - oficjalny termin.

 

Miejscówki jeszcze nie ma, póki co nie mam pomysłu na nią za bardzo. Jak nie znajdzie się nic, posiedzimy u mnie na chacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ok to pisać komu pasuje sobota, ja oddaje głos na niedziele ok 18 w sklepie

 

w sobote mam zajecia wieczór zajęty i nie wiem czy sie wyrobie. W razie czego Pasiasty dostanie troche zabawek do wspolnego potestowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele to ja pewnie odpadnę, bo po spotkaniu chciałem podjechać do domu na parę dni.

Jutro dam znać czy mnie promotor na tyle wypuści.

 

Najwyżej przyszykuję się na kolejny meet - teraz i tak nie mam czym się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę pierwszy raz, więc dla mnie obojętne czy to będzie sobota czy niedziela:)

może uda mi się wziać J3, więc jakby ktoś chciał posłuchać to proszę napisać o jaką muzykę chodzi to postaram się wgrać coś do posłuchania

 

czy mogłby ktoś wziać jakieś ciekawe nauszniki do posłuchania, takie które można dorwać do 1000zł - może coś z ultrasone hfi, audio-technica, Denon, Senhhesier hd595. Chodzi mi o takie, pójdą w miarę dobrze z playera bez wzmacniacza i nie zagrają jak słuchawki monitorowe?

 

+ czy ktoś mogłby przynieść player, ktory moglby zastapić J3 - tzn taki, ktory zagra z wieksza dynamiką, sceną, bedzie mial z 8-16 GB i uciagnie wieksze nauszniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jezeli padnie na niedziele to spotkamy sie najpierw u mnie w sklepie mam z nauszników k540 i hd598 ath ad300 i ad500

 

z playerów mam toucha 4g

 

mam tez NF ne700x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dobra to sprawa jest tego typu:

 

teoretycznie do 18:30 gnije na zajęciach ale okolo 17:30 pewnie się wyrwę więc na 18:30 ustawka u mnie w sklepie, posiedzimy pogadamy, posłuchamy a później możemy gdzieś skoczyć na piwko czy coś. Chociaż ja piwko pewnie odpuszcze bo sobota może być ciężka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale chyba wszystko dogadane. Wpadajcie dzisiaj. Tak jak zwykle alkohol twarde narkotyki i łatwe kobiety mile widziane :)

 

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzy,

beyery są w leasingu u mojego brata, który właśnie sprawił sobie nowe lampy... ma mi oddać w przyszłym tygodniu to możemy się umówić u mnie i sobie posłuchasz :)

ale przyznam szczerze, że denonki są bardziej uniwersalne i nie tak kapryśne jak beyery. dt880, które mam (perełki z 2003 r., ze starymi przetwornikami), bardzo trudno napędzić i wysterować, aby pokazały swoje pazury.

i są fenomenalne ale do jazzu, wokali itp. wszędzie tam, gdzie niskie tony są jedynie subtelnym dodatkiem ;) genialnie sprawdzają się w przypadku akustycznych nagrań live. denony nie są w stanie oddać nawet 50% przestrzeni, separacji czy "powietrza" beyerów, ale fantastycznie sprawdzają się w pozostałych 80% nagrań (rock, blues, hip hop etc.)

także jeśli zastanawiasz się, które z tych dwóch, bierz denony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności