Skocz do zawartości

VEDIA MoFi – milusińskie futerały


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

VEDIA S.A. spółka notowana na rynku New Connect, wprowadzi do oferty uniwersalne futerały na odtwarzacze audio-video oraz telefony. VEDIA MoFi - bo tak nazywa się seria futerałów, dostępna będzie w 6 kolorach. Głównymi zaletami futerałów MoFi jest elegancki wygląd i dobra ochrona urządzenia.

 

 

Telefon komórkowe i odtwarzacz audio-video stały się nieodzownym towarzyszem dnia dla bardzo wielu Polaków. Dlatego VEDIA wprowadza do sprzedaży futerały, które pozwolą chronić urządzenie przed zarysowaniami obudowy, wyświetlacza oraz uszkodzeniami.

 

Futerały VEDIA MoFi to propozycja Polskiej marki dla wciąż bardzo ubogiego rynku akcesoriów w Polsce. Ciekawych futerałów ochronnych na rynku jest cały czas mało a te, które są dostępne często nie prezentują się ciekawie.

 

MoFi proponuje całkowicie nowe podejście. Sześć ciekawych kolorów, solidne wykonanie, mini zawieszka, o którą można zahaczyć smycz. To podstawowe zalety uniwersalnych futerałów na multimedia - VEDIA MoFi.

 

vedia_mofi--01.jpg

 

Kolory w jakich dostępne będą futerały MoFi to: brąz, czerń, pomarańcz, zieleń, czerwień oraz jasny odcień szarości. Wszystkie wykonane z grubego lecz lekkiego i bardzo miękkiego materiału który doskonale chroni odtwarzacz przed powstawaniem rysek. Doskonale także złagodzi skutki upadku urządzenia na ziemię.

 

Zewnętrzne wymiary futerału to 115×75 mm, wewnątrz zmieści się urządzenie nie większe niż 100 (w) × 55 (sz) × 15 (g) milimetrów. Jak informuje przedstawiciel VEDIA S.A. może jeszcze przed końcem roku pojawią się futerały w innych rozmiarach.

 

vedia_mofi-boxy.jpg

 

Futerały VEDIA MoFi to kolejna pozycja na liście oferowanych przez VEDIA S.A. akcesoriów. W sprzedaży MoFi znajdą się na początku lipca 2008 roku w cenie 19,90 zł, niezależnie od koloru.

 

Już teraz VEDIA zapowiedziała, że przy okazji premiery szykuje ciekawe promocje cenowe ze współpracującymi sieciami handlowymi - między innymi z EMPIKiem. Szczegóły akcji zostaną wyjawione na stronie vedia.pl wraz z informacją o premierze VEDIA MoFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja juz od jakiegos czas obserwuje (nie jakos bardzo uwaznie, ale tak troche) vedie i widze, ze wysmienicie sobie radza z zaspokajaniem potrzeb uzytkownikow/klientow. dobra taktyka z trafieniem w ta grupe, ktora sobie to bardzo wysoko ceni. bardzo mi sie to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajny pomysł, ale mi się w ogóle te futerały nie podobają. Są jakies takie słodkie, misiowe, mało właśnie eleganckie. Wolałbym jakby Vedia wprowadziła futerały np. skórzane, albo przynajmniej z jakiegoś fajnego, eleganckiego materiału. Te mi zupełnie nie podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Polacy mają w naturze narzekanie - a to, że materiał nie taki, albo kolory kiepskie czy też pudełko jakieś takie bezpłciowe. Brakuje jeszcze tylko narzekania, że sznureczek na smycz jest za małe/duże :P A tak na poważnie - myślę, że pomysł Vedii jest trafiony w dziesiątkę. Po pierwsze dlatego, że jest to futerał uniwersalny, a nie dla konkretnego modelu. Po drugie cena, która jest niska. Logiczne jest, że jak te futerały będą miały wzięcie, to firma zastanowi się nad wprowadzeniem kolejnych produktów z tej serii w innej "oprawie" (nawet ze skóry węża jak będzie takie zapotrzebowanie ;) ). Mam nadzieję, że to nie koniec nowych akcesoriów i za kilka tygodni/miesięcy ujrzymy nowe rzeczy z logiem Vedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak - ja się narzekaniem już dość średnio przejmuje - raczej staram się z tego wyłowić intencje.

 

A jest ona jasna i zgoda z tym co chcemy robić - poszerzać rynek akcesoriów dodatkowych do produktów VEDIA oraz akcesoriów uniwersalnych.

 

Fajnie by było mieć produkt, który spodoba się wszystkim - ale to jakaś utopia :)

 

Dodam, że promocja cenowa na te futerały będzie dość ciekawa i liczę, że cena promocyjna Was zaskoczy :)

 

 

 

ps. Khron - tak, tak :) Oczywiście :) I właśnie dlatego powiedziałem panom i paniom od GFX że mają robić Tobie na złość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei bardzo by się przydał pas na rękę na vedię c6 (może być uniwersalny) taki jaki ma w ofercie Creative na Zena, ponieważ często biegam i nie mam za bardzo gdzie mojej vedii włożyć (nie ma wejścia na smycz). Pomyślcie nad czymś takim ;)

Świetny pomysł harv24 :)

Także często biegam oraz jeżdżę na rowerq i taka opaska na rękę do C6, która dodatkowo zapewniała by otwarty dostęp do przycisków by nie musieć wyjmować odtwarzacza jak chce się cokolwiek ustawić/przełączyć była by genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od przyszłego tygodnia MoFi będzie już dostępny w super promocji w sieci EMPIK.

 

Kupując co kolwiek w sklepie EMPIK, futerał MoFi w dowolnym kolorze będziecie mogli kupić za 9,90!

 

Promocja trwać będzie tylko dwa tygodnie a ilość sztuk objętych promocją jest ograniczona.

 

Uniwersalny futerał MoFi w tak rewelacyjnej cenie dostępny będzie tylko w sieci EMPIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zobaczę czy ktoś w biuerze ma K800i. K500 wchodzi, S500 tyż.

 

2. Moooże do końca roku, najmniejsze MoFi będzie mieć wymiar: 90×45×12mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności