Skocz do zawartości

JBL


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi, nie wiem na jakich to jest zasadach, więc mnie o żadne szczegóły nie pytajcie... w każdym razie do testów przeznaczone są:

 

JBL On Tour XT czarny lub biały

 

JBL Creature II srebrny

 

JBL SPYRO czarny

 

H/K Soundsticks II

 

komentarz mario: "chetni moga sie zglaszac - bedziemy wybierac i rozsylac :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie porównałbym te dwa :)

 

JBL SPYRO czarny

vs.

H/K Soundsticks II

 

Niestety nie dysponuję modelem 2+woofer. Jedyne co mogę do nich porównywać to 6.1 creativka. Nie pamiętam, który to model leży na szafie :) ten pierwszy, który dostał THX'em :)

 

Z góry dziękuję za zabawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na creaturki i na H/K Soundsticks II :) mogę porównać do świetnych creative t40 :) Rowniez do bardzo dobrych logitechów 2,1 :) Ew. mogą być jeszcze JBL On Tour, ponieważ mam jeszcze creativy przenośne, grające bardzo miło, co może być ciekawym porównaniem :D Dysponuję dużą ilością sprzętu grającego w domu, więc mam na czym testować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Sry za OT z góry

 

Jestem w szoku że na mp3store ktokolwiek chce coś porównywać z creativami 5.1 \ 7.1 ( tylko gigaworksy "dają rade" )

tak a do czego mają to porównywać do sprzętu za 4k ? Audiofilem się zrobiłeś po microlabach?

 

Proszę cię to głośniki komputerowe i powinny być porównania w swoim segmencie, to chyba jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności