Skocz do zawartości

KONKURS Laberg nJoy - GŁOSOWANIE


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

i właśnie pogrzebaliście szanse ludzi, których tapety są i ciekawe i funkcjonalne

 

ehhh

 

Sylwik mam nadzieję, że następne konkursy będą jaśniej opisane aby ludzie wiedzieli, że spośród ludzi wytypowanych w 1 turze zostaną wybrane prace najlepsze i one wygrają

 

w innym wypadku będzie pstrokacizna i 0 przydatność w przyszłości ]:(

 

 

fakt faktem parę prac jest naprawdę dobrych ale patrząc podług statystyk to wygrywają te nieczytelne ]:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i właśnie pogrzebaliście szanse ludzi, których tapety są i ciekawe i funkcjonalne

 

ehhh

 

Sylwik mam nadzieję, że następne konkursy będą jaśniej opisane aby ludzie wiedzieli, że spośród ludzi wytypowanych w 1 turze zostaną wybrane prace najlepsze i one wygrają

 

w innym wypadku będzie pstrokacizna i 0 przydatność w przyszłości ]:(

 

 

fakt faktem parę prac jest naprawdę dobrych ale patrząc podług statystyk to wygrywają te nieczytelne ]:(

wygrywają te które się ludziom podobają. Jak chcesz czytelna to sobie mozesz bez problemu zrobic czarne tło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrywają te które się ludziom podobają. Jak chcesz czytelna to sobie mozesz bez problemu zrobic czarne tło :D

 

 

ehhh i cuż z tego

 

swoją drogą nie masz Laberga tylko coś innego więc chyba jednak z racji posiadania tego grajka konkretnego mam prawo wypowiadać się i być hmmm bardziej wiarygodną osobą ?

czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh i cuż z tego

 

swoją drogą nie masz Laberga tylko coś innego więc chyba jednak z racji posiadania tego grajka konkretnego mam prawo wypowiadać się i być hmmm bardziej wiarygodną osobą ?

czyż nie ?

racja, nie mam. Prawo wypowiadac sie ma kazdy. To jest konkurs, jak dla mnie na najładniejszą/ najfajniejszą, a nie najbardziej funkcjonalną tapetę. Nie wiem czy z racji posiadania grajka jestes wiarygodny czy nie. Nie mi oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, nie mam. Prawo wypowiadac sie ma kazdy. To jest konkurs, jak dla mnie na najładniejszą/ najfajniejszą, a nie najbardziej funkcjonalną tapetę. Nie wiem czy z racji posiadania grajka jestes wiarygodny czy nie. Nie mi oceniać.

 

widzę, że jesteś typem człowieka, który "idzie idzie tam gdzie wiatr wieje" ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysilił się ktoś z głosujących i obejżał jak wyglądają prace na konkurs na ekraniku (choćby komórki) ?

Doniosę że pliki L12 i L13 na nJoy'u się nie dają obejżeć....

 

 

A co do funkcjonalnych tapetek.. to wcale nie musi być czarna bitmapa...

np. taka jest funkcjonalna:

 

wafelek.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności