Skocz do zawartości

KONKURS Laberg nJoy - GŁOSOWANIE


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

To powinno być wyraźnie zaznaczone zaraz przy temacie ankiety, bo jak widać już kilka osób się złapało ;/

 

Ale to niemal oczywiste, bo zazwyczaj pola jednokrotnego wyboru są okrągłe, a wielokrotnego kwadratowe i tak jest wszędzie, jak internet długi i szeroki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale to niemal oczywiste, bo zazwyczaj pola jednokrotnego wyboru są okrągłe, a wielokrotnego kwadratowe i tak jest wszędzie, jak internet długi i szeroki ;)

 

:blink: Człowiek co dzień się czegoś dowiaduje ;)

 

Głos na moich faworytów oddany. Powodzenia i szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety tak jest ze na kazdym wyswietlaczu jako tło zawsze sprawdzają się proste rozwiązania, jak jest namieszane kolorami itp. to na dluższą metę nie da się z tego korzystać. Sam w E10 mialem problem dobrac tapete bo nie ma poprostu czarnej ;], ale taka to kazdy sobie moze zrobic w 2 sec w paincie wiec problemu nie ma.

 

Co do oszczędności energii w zależności od koloru wyświetlanego na ekranie jakos nie wydaje mi się żeby to było powiązane... jakieś źródła?

 

Z racji startowania w konkursie nie głosuję ;].

 

Będzie sznasa zobaczyć tapety w realu.

 

Teraz jest pierwsza tura głosowania, wybieracie autora najlepszych prac. Trzech wybrańców przechodzi do dalszego głosowania i ich prace zostaną wstawione do nJoy'a a foty menu załączone na forum. Zobaczycie, więc jak tapety spawują się w realu i na tej podstawie wybierzecie najlepszą.

W związku z tym przedłużamy głosowanie o 2 dni i dzielimy je na 2 tury:

- I tura do 4 czerwca,

- II tura do 11 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponownie się wypowiem

 

Prace pstrokate o zmiennej kolorystyce nie nadają się na wyświetlacz grajka

 

Na grajku masz litery o jednej wielkości czcionki i kolorystyce

 

Dodatkowo pstrokate barwy bardzo szybko męczą wzrok więc w sumie nie rozumiem po co głosujecie na tapety, które może i byłyby ładne jako tapeta na komputerze a nie w grajku

 

Zalecam na przyszłość przemyśleć sprawę zanim zagłosujecie a nie oddajecie głosy bo darzycie kogoś sympatią

 

W tym wypadku charyzma niewiele daje dobrego patrząc pod kontem i przez pryzmat jakości

 

To tyle i dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Mati ];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo pstrokate barwy bardzo szybko męczą wzrok więc w sumie nie rozumiem po co głosujecie na tapety, które może i byłyby ładne jako tapeta na komputerze a nie w grajku

Bo było powiedziane że mamy głosować na te które nam się podobają?:)

Funkcjonalność jak zapewne przeczytałeś będzie brana później pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Matador niewątpliwie masz racje... już po ptakach ale jak lookam to rzeczywiscie żarówka śledzika wymiata - najbardziej stonowane zdjęcie w bardzo dobrej barwie dla odtwarzacza(na moje oko) chyba najlepsza ze wszystkich prac jak patrzeć w pierwszej kolejności na przydatność tapetową(no i jedyne zdjecie obok sciany od Vanti i moze mojego pierwszego ktore powinno sie scisle pod tapke nadawac...tak to lepsze grafiki). Mysle ze np. prace Khrona mimo ze bardzo dobre to jednak na odtwarzaczu będą sie srednio prezentować.

 

Patrząc po rozkłądzie głosów i tego jak mi się wydaje że będzie się dana tapetka prezentowac na odtwarzaczu to największe szanse na zwycięstwo ma Vanti ;]. Duzym plusem też będzie fakt, ze nie umiescil napisów, jeżeli by je brać pod uwagę, bo u mnie na pewno będą się gryzły z białą czcionką odtwarzacza. Ofc. napisy zawsze mozna wyrzucic ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale funkcjonalność będzie brana pod uwagę z wytypowanych prac

a nie ogółu

To to ja wiem :) Ale można też spojrzeć na to tak że się wybierze

najpierw ładne, później z tych ładnych funkcjonalne i jest cacy :]

 

Zresztą nie wiem jak Wy, ale ja nie raz lubię sobie w tel. ustawić tapetę

mało funkcjonalną ale ładną, tak na jakiś czas żeby się nacieszyć widokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale funkcjonalność będzie brana pod uwagę z wytypowanych prac

a nie ogółu

 

czyż nie Sylwik ?

 

Tak, w pierwszym głosowaniu wybieracie to co Wam się podoba tak na oko. Potem tapety 3 zwycięzców wrzucimy na nJoya zrobimy foty menu i będziecie głosować na te tapety, które najbardziej Wam się podobają na odtwarzaczu. Żeby wziąć udział w losowaniu nJoya dla głosujących trzeba zagłosować w dwóch turach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności