Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja wolę określenie duży chłopak. :)

No i tak miało być, bo to jest odtwarzacz, na którym wygodnie obejrzysz filmy. Po godzinie oglądania nie będziesz przecierał oczu ze zmęczenia.

Pięknie się prezentuje, szkoda tylko, że przy tej wielkości nie ma małych głośniczków stereo, bo siedzenie ze słuchawkami na uszach przez 2 godziny może być niewygodne.

Czy można juz kupić Bigboya w sklepach detalicznych Komputronika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 12h jestem szczęśliwym posiadaczem BigBoya. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dobra jakość dźwięku, filmy ogląda się fantastycznie, zresztą zdjęcia również. Jakość na telewizorze bardzo dobra. Nie ma żadnego opóźnienia w sterowaniu, wszystko chodzi płynnie, bez żadnych problemów ;). Radio działa u mnie bez zarzutów, dyktafon tylko raz próbowałem i jest OK.

Dla niektórych problemem może być brak głośnika, ale dzięki temu jest bateria 3000 mAh, który wytrzyma spory czas :)

 

Podsumowując: bardzo polecam!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać jak zmienić tapetę w BigBoy'u. Gdzieś tam Sylwek o tym pisał, ale ja nadal nie wiem jak to zrobić. Oczywiście przeżyję bez tego, ale miło by było wiedzieć...

 

"Animacje Flash" --->"Zdjęcia" ---> wchodzisz w wybrane zdjęcie ---> wciskasz przycisk "M" ----> wybierasz np. tło menu głównego.

 

albo

 

"Ustawienia" ---> "Wybierz motyw" ----> no i wybierasz najbardziej odpowiadający motyw.

 

O to chodziło? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy BigBoy to jedyny player Laberga z TVOut i odtwarzaniem bez konwersji?

 

Gdyby taki player byl mniejszy, bardziej kieszenio-kompatibilny (np 2.5") z mozliwoscia odtwarzania na TV w rozdzielczosci wiekszej niz 320x240, to by bylo naprawde atrakcyjne urzadzenie... Czyli jak cowon ale z urzytecznym TVOut.

 

Czy cos takiego jest dostepne, planowane, albo wogole realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy BigBoy to jedyny player Laberga z TVOut i odtwarzaniem bez konwersji?

 

Gdyby taki player byl mniejszy, bardziej kieszenio-kompatibilny (np 2.5") z mozliwoscia odtwarzania na TV w rozdzielczosci wiekszej niz 320x240, to by bylo naprawde atrakcyjne urzadzenie... Czyli jak cowon ale z urzytecznym TVOut.

 

Czy cos takiego jest dostepne, planowane, albo wogole realne?

 

Nie zdradzając szczegółów powiem, że jeszcze nie raz Was zadziwimy... A przynajmniej takie mamy plany.

 

Co do głośnika w BIGboy'u to jest coś za coś, jak to w życiu. Głośnik albo dobra bateria, wybór padł na dobrą baterię, bo to jest player do filmów, czyli 10h dla video jest lepsze niż głośniczek i 4h video. Brak głośnika w pewnym sensie rekompensuje możliwość użycia wyjścia TV OUT jako wyjścia na słuchawki, czyli można podłączyć 2 pary słuchawek.

Poza tym być może niektórzy z Was zauważyli, że słuchawki w BIGboy'u są co najmniej niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd w polskiej instrukcjii :lol: Punkt "Ładowanie" w podstawowych operacjach, kłóci się z 1 podpunktem w "Często występujące problemy. w tym pierwszym mówią, że nie można ładować baterii przez port USB, a w "problemach" jest napisane, że cytuję: ..."naładuj ją za pomocą dołączonego adaptera, lub poprzez podłączenie do komputera"...

 

Która wersja jest poprawna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę bałem sprawdzić czy się na nokijskiej ładuje, zaóważyłem że wejście prawie identyczne (nokijska ciaśniej wchodzi), ale nokia ma o 0,5 volta większe napięcie i natężenie o 200mA mniejsze. Rozgłoście, że ta ładowarka od nokii jest kompatybilna, to wam sprzedaż wzrośnie. Wiele osób będzie miało poważny argument za BigBoyem :P:D

 

 

Edit: Jest może jakieś firmware do bigboy'a? On też nie ma holda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności