Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sorry, za brak odpowiedzi, są wakacje, ale pracy full wypas :)

 

Jutro dam znać nt. pytań praktycznych. Co do promocji produktu na stronie to będzie spora zmiana. Stronka się odmieni nie do poznania, ale trochę to jeszcze potrwa. Mam nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to w czymś pomóc, angielską instrukcję obsługi do Ondy VX767 (czyli praktycznie do BIGBoy'a) możesz znaleść tu: LINK

 

EDIT:

Mam 3 pytanka:

1. Czy można zmienić orientację obrazuna pionową?

2. Czy w BIGBoy'u można robić playlisty?

3. I czy BIGBoy "rozdziela" muzykę (według tagów ID3v1/2) i sortuje ją według Artysty, Rodzaju, Albumów itp?

EDIT2:

Zauważyłem że w sklepie mp3store.pl nie pisze że w zestawie jest kabel TV-OUT. Sylwik - lepiej to popraw, bo sie ludzie zniechęcą :P

 

1. Orentacja jest pozioma bez możliwości zmiany.

2. Nie ma playlisty.

3. Sortuje po: tytuł, artysta, album wg. tagów ID3 v1.

 

 

Siekiera co do własnych playerów to nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

 

Pieniek BIGboy na razie dostępny tylko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sklepem który ostatnio oferował Labrega TV był Sferis.

Nie chodzi mi o Laberga TV, ale o BIGBoy'a! A BIGBoy jest już w sklepach internetowych, np. KLIK, KLIK, jest też nawet na ceneo: KLIK. Ale mi chodzi o to, czy mógłbym go znaleść w jakimś zwykłym sklepie w Rzeszowie, bo jakbym zamówił w internetowym, to by mi nie zdążył przyjść, bo od 16 lipca jadę na wczasy :/

 

EDIT:

Dzięki Sylwek za informacje :) Tylko szkoda że nie ma playlist :/

 

OT:

Nie wie ktoś czasem ile idzie paczka z mp3store? Czy jeślibym zamówił dzisiaj, przyszłaby mi we wtorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o Laberga TV, ale o BIGBoy'a! A BIGBoy jest już w sklepach internetowych, np. KLIK, KLIK, jest też nawet na ceneo: KLIK. Ale mi chodzi o to, czy mógłbym go znaleść w jakimś zwykłym sklepie w Rzeszowie, bo jakbym zamówił w internetowym, to by mi nie zdążył przyjść, bo od 16 lipca jadę na wczasy :/

 

EDIT:

Dzięki Sylwek za informacje :) Tylko szkoda że nie ma playlist :/

 

OT:

Nie wie ktoś czasem ile idzie paczka z mp3store? Czy jeślibym zamówił dzisiaj, przyszłaby mi we wtorek?

Wiem o co ci chodziło, dlatego napisałem iż jedynym sklepem który oferował w sprzedaży markę Laberg w Rzeszowie był Sferis i jeżeli chciałbyś kupić BB to udaj się właśnie tam. Pewnie mieć go nie będą ale sądzę iż mogą go sprowadzić na stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodziło, dlatego napisałem iż jedynym sklepem który oferował w sprzedaży markę Laberg w Rzeszowie był Sferis i jeżeli chciałbyś kupić BB to udaj się właśnie tam. Pewnie mieć go nie będą ale sądzę iż mogą go sprowadzić na stan.

Sorka, coś mi się porombało że Sferis to sklep internetowy :) A gdzie on się znajduje, jeśli można wiedzieć? Bo w tą sobotę i w następny poniedziałek będe w Rzeszowie i chciałbym go dopaść.. :P

 

EDIT:

A czy w BIGBoy'u można dodawać pliki do ulubionych, czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sorry, za brak odpowiedzi, są wakacje, ale pracy full wypas :)

 

Jutro dam znać nt. pytań praktycznych. Co do promocji produktu na stronie to będzie spora zmiana. Stronka się odmieni nie do poznania, ale trochę to jeszcze potrwa. Mam nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba.

To była Twoja replika na pytanie: "... trzeba prosic Mr. Sylwika o rzucenie wiekszej porcji "praktycznych danych"

on ma go wszak pod reka... no i BigBOY jest mu calkowicie ulegly"

Troche czasu już minęło i pewnie każdy chciałby poznać, jak sprawuje się BigBoy w praktyce, tzn. jak odtwarza filmy, jaka jest jakość ekraniku, jak z odtwarzaniem na ekranie TV i takie tam praktyczne rzeczy...

Tobie to łatwiej, też tak myślę.

A może wrzucić tu instrukcję obsługi BigBoya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była Twoja replika na pytanie: "... trzeba prosic Mr. Sylwika o rzucenie wiekszej porcji "praktycznych danych"

on ma go wszak pod reka... no i BigBOY jest mu calkowicie ulegly"

Troche czasu już minęło i pewnie każdy chciałby poznać, jak sprawuje się BigBoy w praktyce, tzn. jak odtwarza filmy, jaka jest jakość ekraniku, jak z odtwarzaniem na ekranie TV i takie tam praktyczne rzeczy...

Tobie to łatwiej, też tak myślę.

A może wrzucić tu instrukcję obsługi BigBoya?

 

Oko spoko, postaram się jutro porobić trochę fotek. Z tego co mi utkwiło w pamięci z zabawy z BIGboyem (jakbym napisał z dużym chłopcem to by to dziwnie zabrzmiało) to fajna opcja skalowania wielkości obrazu. Działa to tak, że jak odtwarzasz film to możesz sobie przełączać między różnymi rozmiarami obrazu, tak jak telewizorach LCD. Są nawet dwa skrajne rozmiary tzn. duże pomniejszenie i duże powiększenie obrazu. Ale ok, jutro coś popstrykam i spróbuje bardziej się rozpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się. Mam kilka fotek. Nie należę do śmietanki fotografii krajowej, ale coś tam widać :)

 

DSC06842.JPG

Tak wygląda główne menu. Biedronkę można zamienić na cokolwiek innego, ustawiając zdjęcie jako tapetę dla głównego menu.

 

DSC06846.JPG

Takie "ptaszki" latają jak gra muzyka.

 

DSC06851.JPG

Przykładowe podmenu.

 

DSC06853.JPG

Słynna funkcja "Resume Play", czyli wznowienie odtwarzania video od ostatniego punktu zatrzymania. Bardzo przydatna rzecz.

 

DSC06854.JPG

Jakaś bajka. Nie to nie bajka BIGboy na prawdę ma 4.3", do oglądania filmów rewelka.

 

DSC06855.JPG

A to funkcja skalowania obrazu. Jest sporo rozmiarów obrazu, to jest przykład maksymalnego pomniejszenia.

 

DSC06865.JPG

To co duzi chłopcy lubią najbardziej, TV OUT (Laberg jako pierwszy wprowadza tą funkcję w odtwarzaczach Flash). Jak widać jakość SUPER!!!

 

DSC06866.JPG

Druga fotka z TV OUT, chyba nie muszę komentować :)

 

DSC06861.JPG

Tak się trzyma w łapie.

 

DSC06874.JPG

A tak się raczej nie trzyma bo nie widać wyświetlacza.

 

DSC06872.JPG

Tutaj widać, że to jest BIGboy nie FATboy. Grubość w sam raz, a beteria wymiata 30h muzy i 10h filmów!!!

 

 

Jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności