Skocz do zawartości

"muzyka Samochodowa"


mariuszek102

Rekomendowane odpowiedzi

Do auta to np. System of the down sie nadaje albo Metallica, jak przywala to depnac az milo:) albo......mocna symfonia z chorami:) - miodzio.

Z Metallica'i to do auta sie wszystko nadaje. Zwlaszcza na autostradzie. :D. Do szybkiej jazdy to sie tez "smells like teen spirit" Nirvany nadaje sie, albo z Rammstein'a "Reise Reise". Guns N' Roses to bym do auta nie polecal, bo sa mocno nieprzewidywalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podejżewam że to co podałeś KRECIK to jakiś rock, mam racje?

the cars ?

 

genre : rock

styles : new wave, pop/rock, album rock

 

taka kapela rockowo-popowa.

klasycznego rocka nie słucham w dosłownym tego słowa znaczeniu. mam pare płytek ale to jak moi goście sobie zażyczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ... do samochodu to sie powinien nadawac rafii :P ... jak ktos z innego samochodu to uslyszy pomysli ze jestes nienormalny i cie pusci :P niestety ( a moze na szczescie) znam tylko 2 utwory tego wykonawcy.

posluchajcie sobie "raffi - banana phone" inne jeego utwory sa podobne ... a po tym juz bedziecie wiedziec czego sie spodziewac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode.

Racja!. Świetny pomysł.

 

Do tego Metallica S&M,

System of a dawn (Mermerize),

Audioslave (Out of Exile),

Rammstein (wszystko),

Porcupin Tree (ostatnia płyta)

 

i 1000 km jak z bicza strzelił...

taaaa, nie ma to jak tradycyjny synth-pop z latek '80

 

ładnie wymieniłeś kapele pokroju DM, moje gratulacje :)

 

a teraz ja coś z tamtych latek dołoże:

 

- ultravox - vienna

- alphaville - forever young

- yazzo - you and me both

- duran duran

- culture club

- roxette

- the twins - ballet dancer

- kajagogoo, limahl

- wham, g.michael

- trans-x (to elektornika bardziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Co do sluchania szybkiej ostrej muzy, to racja ze pobudza kierowce. Ja sie zawsze lapie na wiekszym niz zwykle przekraczaniu predkosci przy Rammstein i Rage Against The Machine.

 

Aha, SKRĘT, dzieki za przypomnienie o Smashing Pumpkins. Dawno ich nie sluchalem, a kiedys nawet ich lubilem, bede musial ich znow skombinowac. Billy ma niesamowity glos.

 

A do samochodu polecam, bardzo subiektywnie, THE PRODIGY... kazda plyte, kazda jest inna zespol dosc znaczaco ewoluowal od poczatku istnienia, ostatnia plyta (Always Outnumbered, Never Outgunned) choc nienajlepiej przyjeta przez fanow i krytykow, sprawdza sie super w aucie, szczegolnie glosno odpalona. Ale najlepsza bezwarunkowo jest Music For The Jilted Generation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Satriani - Crystal Planet, a z 'elektroniki' wspomniane Prodigy - Music for Jilted Generation & Fat of the Land. Sprawdza się również Chemical Brothers, wyłącznie wybrane numery. Chyba że ktoś jest fanem Chemicznych Braci. Wracając do cięższego uderzenia - Slayer - Diabolus in Musica, a z trochę lżejszego szarpania White Stripes - Elephant.

 

Mój pierwszy post - witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nie wiem czy są dalej produkowane, ale kiedyś na rynku były skladanki bluesowe specjalnie pod podróże autem. Tytułu teraz nie pamiętam, ale pewnie przez Googla da się znaleźć. Dobra to była muzyka i nie zachęcała do deptania gazu do dechy. Także od siebie polecam bluesowe kawałki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem zupełnie sensu takich tematów jak ten, czy inne w rodzaju 'muzyka na siłownię'. Słucham tego, co lubię i w zależności od nastroju dobieram sobie repertuar, nie rozumiem rozważań w stylu: W wannie słucham ambientu, na rowerze terrorcore'u, a idąc ulic gangsta rapu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ktoś może mieć już sprawdzone jakieś kawałki, bądź też całe albumy, które pasują do jakiejś konkretnej czynności. Dajmy na to Dick Dale - Misirlou (theme z Pulp Fiction) wykorzystany także w TAXI kojarzy się z pościgiem, czy też wartką akcją. Być może ktoś czyjś typ Ci się przypodoba i faktycznie będzie Ci pasował do danej czynności. Mi tak wiele utworów podrzuciła koleżanka, bez której nie znałbym wielu zespół, które dziś bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności