Skocz do zawartości

Samsung T10 - Firmware


Xantros

Rekomendowane odpowiedzi

A może mi ktoś pomóc? Problem u mnie w tym, że nie mogę wejść przez komputer, nie wyświetla mi ikony ''T10''. Jedynie mogę wgrywać multimedia przez Samsung Media Studio (przez emodio nie próbowałem). Chciałbym wgrac nowy firmware, ale nie mogę wejść do odpowiedniego folderu, gdzie mam wrzucic pliki. Bardzo proszę o pomoc.

Mój numer gg: 6767077

 

 

Możesz użyć programu Samsung Media Studio/Emodio, który automatycznie Ci zrobi update do najnowszej wersji firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak się zastanawiam...

Jeśli chodzi o wszelkie sprawy komputerowe jestem całkowicie nieobeznana :huh:

Jeśli wgram wersję 3.03, to bluetooth nie będzie działał?

Czy można wgrać parę naraz?

Pewnie wszyscy turlają się już ze śmiechu, ale dla mnie to jakaś czarna magia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...

Jeśli chodzi o wszelkie sprawy komputerowe jestem całkowicie nieobeznana :huh:

Jeśli wgram wersję 3.03, to bluetooth nie będzie działał?

Czy można wgrać parę naraz?

Pewnie wszyscy turlają się już ze śmiechu, ale dla mnie to jakaś czarna magia <_<

 

Bluetooth będzie działał ;) Chyba od wersji 2.0 wprowadzono pełną funkcjonalność więc bez obaw. I nie, nie można mieć naraz paru wersji firmware'u. Wgrywa się nową wersję softu, która zastępuje wersję poprzednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej. Właśnie wgrałem najnowsze oprogramowanie do mojej T10tki i zastanawiam sie czy skoro mozna dzwonic przez nią to czy można tez jakoś zapisać kontakty??? Bo widziałem ze w Prime Pack jest ksiązka adresowa ale nie wiem czy to to i jak wgrac te kontakty??? A druga sprawa to nie wiecie co sie moze dziac jak bateria nie chce sie naładować do pełna??? :angry: Bo ładuje ją tak długo a i tak sie nie świeci ze bateria jest w pełni naładowana. Pomocy!!! i może mógłby ktoś jeszcze podać link do strony ze skórkami do T-10??? bo jak wchodze to cos sie chszani. Z góry dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Właśnie wgrałem najnowsze oprogramowanie do mojej T10tki i zastanawiam sie czy skoro mozna dzwonic przez nią to czy można tez jakoś zapisać kontakty??? Bo widziałem ze w Prime Pack jest ksiązka adresowa ale nie wiem czy to to i jak wgrac te kontakty??? A druga sprawa to nie wiecie co sie moze dziac jak bateria nie chce sie naładować do pełna??? :angry: Bo ładuje ją tak długo a i tak sie nie świeci ze bateria jest w pełni naładowana. Pomocy!!! i może mógłby ktoś jeszcze podać link do strony ze skórkami do T-10??? bo jak wchodze to cos sie chszani. Z góry dzieki ;)

 

Oczywiście, że można :) Najpierw musisz włączyć bluetootha zarówno w komórce, jak i w odtwarzaczu (i najlepiej powłączać opcję wykrywanie/discovery urządzeń). Potem musisz sparować urządzenia. Następnie wchodzisz do książki telefonicznej swojego telefonu, wybierasz numer/kontakt który chcesz wysłać, wchodzisz w opcje kontaktu i robisz "wyślij przez bluetooth". W różnych telefonach opcje, w które trzeba wejść mogą się nieco różnić, ale idea jest mniej więcej taka.

Żeby zadzwonić z odtwarzacza wchodzisz właśnie do Prime Packa, wybierasz Książkę adresową i osobę, do której chcesz zadzwonić. To tyle.

 

Co do ładownia - może masz coś z kablem USB lub możesz przełączyć kabelek do innego portu USB. Jeśli ładujesz z ładowarki sieciowej z wyjściem USB to może być wina tej ładowarki. Ludzie dosyć często mieli problemy z różnymi typami. Najlepiej pójść do sklepu z odtwarzaczem i sprawdzić na jakiej będzie się ładować. A jeśli żadna z tych rzeczy nie pomoże - to nie wiem.

 

Co do skórek - link był walnięty. Postaram się poprawić. Sprawdź później. Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już wszystko działa :lol: A wie ktoś może czy gdzieś można naprawić przednią stronę odtwarzacza??? Bo upadł mi i pod tym plastikiem porobiły mi sie takie jakby bąble powietrza. Nie przeszkadza to przy słuchaniu muzyki ale gdy oglądam filmy to jest to troche denerwujące :angry: Dołączam fote samsungt-10.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna mi też mówiła ze to folia ale to jest plastik i boje sie ze jak to odkleje to cos sie rozchszani. pozatym byla naklejka na tej niby foli wiec ile by bylo tych foli??? :blink:

 

Ok sprawdziłem nie ma sie czego obawiać to zeczywiscie folia mp4 wyglada jak nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam OGROMNĄ prośbę do Was wszystkich tutaj. Naprawdę jestem dzisiaj już załamana i generalnie bez żadnego innego pomysłu prócz tego, żeby napisać tutaj z prośbą o pomoc. Dzisiaj przyszedł do mnie wyczekany T10 (uzywany) kupiony na wiadomo którym, powszechnie znanym serwisie aukcyjnym :) Wiadomo, było napisane, że wszystko działa sprawnie, nic się nie wiesza i w ogóle oh i ah. No i oczywiście naładowałam go, żeby sobie tam wszystko wgrać co bym chciała. I tu psikus. Mp4 nie działa jak trzeba. Problem polega na tym, że Sammy i całe to graficzne menu przesuwa się w dosłownie zwolnionym tempie (niczym gra komputerowa na kompie o nieodpowiednich parametrach, dosłownie). A wiem, że powinno chodzić bardzo płynnie. Tak samo zauważyłam, że im więcej jest utworów, tym dlużej ładuje się lista. Czasem dochodzi do tego, że trzeba go zresetować, żeby się wyłączył, bo inaczej będzie lecieć muzyka cały czas. Chociaż szczęście, że po jakimś czasie wraca do menu. No ale mimo wszystko, tak przecież nie powinno być":( jestem już bezsilna w tej kwestii. Dzisiaj go dostałam, myślałam, że będzie ok, a tu taki zonk. Próbowałam zmienić firmware, gdzie wersja jest 3.06. Mam jeszcze plan, żeby go przeskanować w poszukiwaniu jakiś wirusów. Dzwoniłam do Samsunga, mówili, że raczej będzie potrzebny serwis. Ale nie wierzę, żeby NIC kompletnie nie dało się z tym zrobić. Cały Boży dzień dzisiaj z tym walczę, i że tak powiem d*** w krzakach. Mogę odesłać go z powrotem do sprzedawcy, ale strasznie mi się podoba, dlatego wolałabym go mieć przy sobie i jakoś spróbować naprawić, w ostateczności odesłać. Mam nadzieję, że ktoś z Was jest w stanie mi pomóc, i może miał podobny problem.

Bardzo proszę!!

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziwne zachowanie, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Możesz co prawda podpiąć odtwarzacz do komputera i puścić skan antywirusowy, ale prawdę mówiąc wątpię żeby dało to jakiś rezultat bo wirusy raczej nie wpływają negatywnie na działanie takich "zwykłych" odtwarzaczy. Radziłbym jednak odesłać odtwarzacz do osoby od której kupiłaś i poszukać kogoś innego, kto sprzedaje T10. Nie są one teraz takie drogie jak na parę lat temu, można powiedzieć że kosztują grosze ;) A z pewnością znajdzie się taki jakiego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności