Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Comply Foam'ów


Salicylowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, gdyby nie to zasysanie to d-jaysy byłyby super ;)

Czy ktoś wie jaki rozmiar Comply byłby najbliższy dla JAYSów?

 

 

[ot]Chyba jeszcze nie jestem w stanie zbyt wiele napisać o tych IEMach. Z źwięku przypominają w dużym stopniu UM1 (z pamięci). Dźwięk coraz bardziej mi się podoba. Na początku bardzo brakowało mi góry. Myślałem nad sprzedażą. Teraz czerpie coraz więcej przyjemności ze słuchania ich. Z szuflą nie grają wcale źle, ale w przeciwieństwie do Radzique poleciłbym do nich zimnego playera. Po lekkim podbiciu góry zyskują w mojej opinii bardzo wiele. Jeszcze jedna, ważna kwestia... wygoda. Są baardzo wygodne, nawet ja jestem w stanie o nich zapomnieć (a to już naprawdę dobrze;) Ogólnie jestem zadowolony z zakupu (coraz bardziej).[/ot]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio taka inicjatywa była prowadzona bardzo dawno (prawie rok czasu), zatem przydało by się odświeżyć nieco portfele i zainwestowac w rewelacyjne foamy firmy Comply.

 

TU jest link do sklepu.

 

Z uwagi na to, że marna jest moja angielszczyzna (besser auf Deutsch) oraz słabych umiejętności koordynacyjnych, ktoś by musiał przejąć pałeczke dowodzenia.

 

Osobiście jestem zainteresowany kupnem pięciu foam do jblów.

 

[Edit]

 

Patronatem akcji zostaje eternality

Dostępne ilości w paczkach to: 3, 5 i 10 par.

 

Wstępna lista na foamy:

 

T-400 Version:

 

5 par - Salicylowy

3 pary- slash2fx

2 pary- kurop

3 pary- subWOOFer

2 pary- pala01

3 pary- f Alfonso

T-100 Version:

 

1 para- Foolman (ew. 3)

Lista jest aktualizowana na bierząco.

 

Witam,jeśli jeszcze mozna się dołączyc ja bym reflektował na coś takiego ,,

Comply Foam Tips P Version - Slim-Size 3 pair pack''

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black foamy shure'a pasują do UE super.fi 5 pro?

Nie pasują.

 

I czy wkłada się je tak jak foamy od ue (nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, bo nie mogę jedną ręką słuchawki włożyć)?

Zależy już od Twoich uszu. Chociaż dokładniej i wygodniej ułożysz je za pomocą dwóch rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły odzew, nie spodziewałem się aż tak wielkiego :)

anyway - co do pytań - srednica tulejki ety=to samo co w westone = to samo co w shure

 

Proponuję zbierać zamówienia do 12.05, potem zajmę się kupnem a jak przyjdą, rozprowadzaniem do was

 

To Foamy będą za darmo ?? :P :P a tak na poważnie termin bdb ale chyba wczesnej powinniśmy Ci przelać kasę nie ? :D (oczywiście po zamknięciu listy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem, opcję są 3 5 i 10 w paczce, ale tutaj chodzi o to że są 3 pary czyli małe średnie i duże czy jak? Jeśli tak to jakie rozmiary są w 5 i 10?

W każdym bądź razie piszę się do jbli(t400) w najmniejszej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tymi foamami, ale jakoś nie mogę się przekonać. Do swoich JBL używam gumex z ex51 i sprawdza się toto naprawdę świetnie. Czy ktoś używał JBLi z piankami i może się pochwalić różnicami w odczuciach (ja używałem tylko tych z zestawu, ale są dość niewygodne, zbyt duże i akurat u mnie nierównomiernie nasączone tą substancją odpowiedzialną za lekkie sklejanie i ta różnica jest dość uciążliwa).

 

W razie czego dokoptowałbym się do kogoś zamawiającego więcej par i odkupił jedną lub dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już gdzie należy wpłacać kasę i ile?

 

OK. Podbij do kolesia, który zamawia 3 pary i razem ze mną tworzymy pierwszą paczkę.

 

Każdy członek paczki będzie oznaczony dodatkowym indeksem odzwierciedlającym numer paczki.

To jest nas juz trzech? :P

5 par - Salicylowy

2 pary - slash2fx

3 pary - pala01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności