Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to się kiedyś skończy? Ej, można by wprowadzić jakiś filtr, że jak ktoś wpisuje wyrażenie w którym zawiera się beat albo dr. dre to uniemożliwia to dodanie takiej treści? ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/orginalne-beats-by-dr-dre-solo-hd-monster-folia-i3127477010.html

fejki czy nie? bo głowię się nad tym już pół dnia i nie wiem..

 

Oryginały, kupuj cały kontener. Pewnie ukradli z prywatngo magazunu doktorka dre. Za tą cene nie ma lepiej grających słuchawek :)

 

 

 

 

 

BEKA Z TYPA :)

POLACZKI BIEDACZKI CEBULACZKI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, ktoś mógłby sprzedać je 2 razy drożej, ale powodowany altruizmem i chęcią obdarowania ludzkości fantastycznym dźwiekiem sprzedaje oryginały o wiele taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1000% oryginały...

 

 

Ale z drugiej strony gość napisał

Sluchawki sa w 100 % oryginalne nowe i sprawne

mozliwosc rejestracji na stronie producenta bez

problemow !!!!

Więc można by je kupić a potem założyć mu sprawę za oszustwo, teoretycznie zwinie interes (jednego mniej;)), ale czy to ma sens

Edytowane przez kieko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1000% oryginały...

 

 

Ale z drugiej strony gość napisał

Sluchawki sa w 100 % oryginalne nowe i sprawne

mozliwosc rejestracji na stronie producenta bez

problemow !!!!

Więc można by je kupić a potem założyć mu sprawę za oszustwo, teoretycznie zwinie interes (jednego mniej;)), ale czy to ma sens

To ciekawe że chłopu grozi za to do 8 lat więzienia a nikt o tym nic nie wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie rozumiem, po co ludzie wciąż próbuję znaleźć te słuchawki taniej, skoro nawet oryginalne za 300-400 zł nie są warte swoje ceny.

dlatego, bo to beats'y i w szkole będę gość? :)

Ale w czym będę gość? W tym, że pół gimbazy lata w tym po ulicy? Chyba nie na tym polega szpan. Tak patrząc po ulicach Warszawy czy Krakowa to coraz mniej ludzi lata z tymi beatsami. Moda mija, czy każdemu padły podróbki? :) Ciekawe na jakie teraz słuchawki będzie boom.

 

Nie zapomnę jak spotkałem kolegę w busie, który pochwalił mi się Monster Studio. Nie miałem serca mu powiedzieć, że kupił Fake za 300 zł, grający o wiele (podkreślam tu słowa o wiele) gorzej od moich HD681. To była tragedia dźwiękowa. Nie dałem mu posłuchać moich słuchawek, załamałby się.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka tłumaczy się tym, że jej beatsy są przeznaczone do ipoda, a słucha ich na nokii lumii - stąd ten dupny dźwięk ;)
Shure srh 240 z założenia są studyjne, a w zwykłym pokoju grają świetnie....

 

Co będzie jak odpale je w studiu :o

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym będę gość? W tym, że pół gimbazy lata w tym po ulicy? Chyba nie na tym polega szpan. Tak patrząc po ulicach Warszawy czy Krakowa to coraz mniej ludzi lata z tymi beatsami. Moda mija, czy każdemu padły podróbki? :) Ciekawe na jakie teraz słuchawki będzie boom.
jak to jakie? takie. http://allegro.pl/wygodne-sluchawki-z-gwiazda-skladane-mix-style-new-i3095425397.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności