Skocz do zawartości

Problem z forum


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, nie wiem czy to jakiś wałek nie jest.. robak internetowy, czy cuś? Bo u mnie działa skype, gg, a firefox przestał. Natomiast w IE (teraz z niego piszę) wszystko śmiga normalnie. Co najmniej dziwne.

 

edit: firefoxa reinstalnąłem, usunąłem wszystkie dane przez niego przechowywane, dalej to samo. Zapuściłem G-Data na skanowanie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to dopiero lol. Wczorajsze skanowanie w poszukiwaniu wirusów nic nie zwróciło. Ale odkryłem jeden zadziwiający fakt. Jak otworzę firefoxa normalnie, to nic a nic nie chce chodzić. Ale jak otwieram link przysłany mi z gg, to automatycznie po kliknięciu otwiera mi się firefox i wtedy już chodzi. Zupełnie jakby coś blokowało mi korzystanie z FF gdy jest otwierany z explorer.exe o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jakby coś blokowało mi korzystanie z FF gdy jest otwierany z explorer.exe o.O
Format C: ? :)

U mnie była inna sytuacja... wywalało Explorera za każdym razem, gdy klikałem prawym przyciskiem myszki... Niezależnie, czy na ikonie, tray'u czy gdziekolwiek indziej...

Szukałem i szukałem, trafiłem na jakiś trop w rejestrze. Wywaliłem wpis i działało oO

 

2 miesiące później OS zapadł ntdll.dll -> format, bo w DoSie nie szło tego skopiować :) Ale i tak lubię XPka ;)

Pamiętam 4 formaty które robiłem na tym kompie... A mam go ponad 2 lata i używam intensywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obeszło się bez formata. Po prostu mój wspaniały G-Data utworzył regułę, by blokować połączenia wychodzące wykonywane przez firefox.exe ale pogrzebałem trochę w rejestrze i wyedytowałem regułę, teraz wszystko śmiga i jestem szczęśliwy, bo wystarczył mi jeden dzień obcowania z IE żeby się przekonać jakże wielkim shitem on jest ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie to napisać, powiedzmy że ten temat pasuje. Ostatnio zauważyłem (może są od dawna, nie wiem) dwa przyciski "czat" na pasku na górze. Po kliknięciu na prawy wywala mi komunikat że plik nie istnieje a po kliknięciu na lewy ładuje mi javę przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund i w efekcie otwiera okno czatu tyle że nie działające, z takim komunikatem: Site ID does not exist on the chat server..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności