Skocz do zawartości

Aaaaaa


Stratos

Rekomendowane odpowiedzi

na U2 chyba się nie zdecyduje z powodów opisanych powyżej, ale dziękuje za propozycje. nigdy nic nie wiadomo.

jak na razie słucham sobie na kompie muzyczki z jet audio. ustawiłem /włączyłem/ także bbe, fajnie to gra, tak inaczej, ale na kompie mam za kiepskie głośniki by cokolwiek porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porównanie g3 i I5, to zdecydowanie jestem za g3

 

1.W srodku to samo, różnica w wyglądzie i sposobie obsługi

2.Dorzucać dodatkowe 50zł, żeby mi migał w wielu kolorach to jak dla mnnie nieporozumienie

3.g3 tanszy, a dłużej odtwarza - a to sie juz na prawde liczy

4.Zasilanie na AA ma dla mnie większą wartosc niz AAA- raz ze pojemnosc,cena; dwa że dostępność: pamietam jak pojechalem w góry ze swoim CD thompsonem [wtedy swietny model, bodajze LAD 1070, czułem że rządziłem ;)] on był na AAA.

No i pamiętam jak zachodze do sklepu: "AAA ? nie, mamy tylko AA" - i dopiero jak byłem w jakiejs większej miejscowości, to kupowałem na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że dla mnie lepiej mieć w kieszeni dodatkową baterię aaa, niż takie cuś :)

Racja. Ponadto bateria jest bardzo mala i AAA to akurat najpopularniejszy typ baterii, wiec nawet jakbys nie mial zapasowej przy sobie, to pewnie kumpel ma w discmanie, albo w innym sprzecie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stratosie, czekam na Twój test!

Mnie na przykład interesuje radio i nagrywanie z radia i z line-in.

Jaka jakość?

Czy da się zaprogramować w terminarzu nagrywanie z line-in?

Co z przesyłaniem nagranych mp3 do kompa? (podobno sie nie da - blokada)

 

A oggi odtwarza tak samo bezproblemowo jak mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test juz jest w dziale sprzet ;)

Napisalem ze radio nagrywa sie w 128 mp3 albo 32 wav z tego co pamietam.

Akurat niestety nie zaprogramujesz nagrywania line in, moze iriver to potrafi nie wiem.

Wszystko mozna przesłac z player'a. To co nagrywasz ma oddzielny katalog i sobie z rzucasz na dysk, jakas plota hehe

Nie slucham ogg ale ludzi sluchaja i nie narzekaja takze mysle nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności