Skocz do zawartości

Muzyka rytmiczna, z wykopem.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma ulubioną muzykę i ma wśród niej jakieś szybsze czy rytmiczne kawałki. Wiadomo. Dla niektórych osób będzie to dance, dla innych szeroko pojęty rock i metal. Możemy tutaj wypisywać piosenki, które szczególnie Was nakręcają do działania.

 

Dance, Trance, Elektroniczna: Pakito - You Wanna Rock, Velvet - Fix Me, Alizee - Fifty Sixty officielle remix, Dale Arden - Come Baby Come, Foggy - Come into my dreams, Pendulum - Hold your color, Jeckyl & Hyde - Freefall, Jeckyl & Hyde - Frozen Flame.

Rock, Metal: Scorpions - Eye Of the Tiger, Big Cyc - Facet to świnia, Feel - A gdy jest już ciemno (nie bić!), Rammstein - Du hast.

 

Zupełnie nie mój klimat, ale do biegania sprawdzają się świetnie. Tak samo do jazdy samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Motorhead - Ace Of Spades

Testament - D.N.R

Pantera - I`m Broken

Death Angel - Lord Of Hate

Krisiun - Murderer

Sepultura - refuse/Resist

Anthrax - Got The Time

Black Label Society - Battering Ram

Down - Stained Glass Cross

 

i chyba tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piosenki, które szczególnie Was nakręcają do działania.

Ojej; a to bardzo dużo będzie :D ...rock/metal - to może zacznę od discometalu :lol:

Pain - Not Afraid to Die

Pain - Zombie Slam

Pain - Nothing

Pain - End of The Line

Tych słucham chyba zawsze, gdy mam chęć na kopa a'la Pain; ewentualnie dodaję inne szybkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się We Are The Champions kojarzy z totalnym stanem upojenia alkoholowego :)

 

Widzę, że nie tylko mi po pijaku zdarzyło się wczuć w tą rolę :P

 

Totalny wykop ma Static X - This is not, a jeszcze większy konkret to 2 pierwsze kawałki z albumu Machine, Bien Venidos, a zaraz po nim Get to the gone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że słucham muzyki bardzo rozlegle, jeżeli chodzi o gatunki (za to słucham głównie muzyki japońskiej :D), moja lista jest dość spora, i są na niej zarówno utwory rockowe, metalowe, elektroniczne, nawet trochę popu jest :P:

 

UVERworld - Burst, Nitro

HIGH and MIGHTY COLOR - Here I am, Resistance, DIVE into YOURSELF, Mushroom, Rosier, Break Now!, ZERO SYMPATHY (tak, wiem, dla wielu to najgorszy ich kawałek, ale ja go uwielbiam :D)

Dir en Grey - OBSCURE (jak ktoś chce uncuta, to bez problemu idzie znaleźć na youtube, ale ogląda na własną odpowiedzialność!), Umbrella, CHIRLD PRAY, Machiavellism, AGITATED SCREAMS OF MAGGOTS, CLEVER SLEAZOID

L’Arc~en~Ciel - THE BLACK ROSE, Ready Steady Go

HYDE - MASQUERADE, MIDNIGHT CELEBRATION, COUNTDOWN, IT'S SAD

X JAPAN - X (z tym, że teledysk jest dość skrócony i lepiej obejrzeć w wersji live), I'll kill you, Orgasm

YURIA - YOU, LA LA BYE, AROUND THE WORLD,

Honey Bee - Cherry Jam, forever

Hitomi Takahashi - Bokutachi No Yukue, Communication, Subarashiki Kono Sekai (do jakiejś połowy baaardzo spokojne, potem się zaczyna robić dynamiczniej :D)

Nami Tamaki - Result

Hirano Aya - God Knows..., Lost My Music, GLITTER

REDALICE - Motteke! Sailor Fuku REDALiCE remix (a nabijajcie się, ale mnie to nakręca :D)

BUZZLIP -

Onmyouza - rasetsu, kasha no wadachi, Mao, Makuro

Shimokawa Mikuni - Minamikaze (może bez wykopu, ale mnie nakręca, przynajmniej jak jestem w pozytywnym nastroju :D)

Maximum The Hormone - praktycznie wszystko :P, ale najbardziej: Buiiki Kaesu!!, Zetsubou Billy, Akagi, Chu Chu Lovely Muni Muni Mura Mura Purin Purin Boron Nurururerorero, Shimi, Seiri Tsuu Ha Kannaduki Wo Koo, Healthy Bob, Mr. Boogie Tambourine Man

KOTOKO - Abyss, UZU-MAKI, being,

(choć wersja singlowa się dość mocno różni od wersji live)

Mami Kawada - Beehive

BEST CRUSADERS - Hit in The USA

403 - Southern Cross

MELL - Red Fraction (tutaj to nawet sam tekst daje niezłego kopa)

YUI - Highway chance, Rolling Star

ELLEGARDEN - Fire Cracker, Space Sonic, Gunpowder Valentine

alice nine. - Yami ni Chiru Sakura, -Dice-

The Pillows - Advice, Ride On Shooting Star

Girugamesh - Volcano, Goku, Shadan, Moujya No Koushin, Owari To Mirai, patchwork, stupid, CRAZY-FLAG

Mizuki Nana - Dancing in the Velvet Moon (nie śmiać się :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zergadis0 w tych utworach co podałeś to też są strasznie irytujące, piszczące głosy jak zazwyczaj są w j-music? :P

Wprawdzie ja nie powiedziałbym, że są irytujące :P, ale z tego co podałem, to raczej w zdecydowanej mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wspomnianego przeze mnie ZZ Top można chociażby obczaić:

Van Halen - Ain't Talkin' 'Bout Love

Iron Maiden - The Trooper

Iron Maiden - Aces High

ELO - Don't Bring Me Down

The Offspring - The Kids Aren't Alright - http://www.youtube.com/watch?v=u4-aUiddpUo - swoją drogą ostatnio to na gitarze trzaskam całe :D

Scorpions - Dynamite

Deep Purple - Fireball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co daje szeroko pojętego kopa ? hmm nie wiem, ale jesli chodzi o ciało to pewnie jakies piosenki The Prodigy, a jesli o umysł to zdecydowanie Tool :)

Jak dla mnie Tool gra muzykę dobrą aby sobie przy niej pospać, ale różni ludzie mają różne gusta :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to troche niebezpieczne :) mnie przy zztop troch za bardzo noga gaz naciska - zeby nie gps z ostrzezeniami o fotkach - byloby licho :)

:lol: Specjalnie mnie to nie dziwi :lol:

 

Z kolei ja nie mam umiaru na rowerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności