Skocz do zawartości

[Zupełnie Zielony] Słuchawki Dokanałowe do Komórki


Emras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak widać wyżej jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o słuchawki, najdroższe jakie w życiu miałem to Steel Sound-y 3H które wg. mnie i tak ładnie grają :), ale to była taka mała dygresja, a teraz wróćmy do tematu.

 

Głównie muzyki slucham na komputerze przez zestaw głośników logitech Z-4 nie jest to może zestaw najwyzszych lotów, ale audiofilem nie jestem :), gdy jestem po za domem do słuchania muzyki używam mojego telefonu a mianowicie SE w300i Walkman i do niedawna wszystko było fajnie, ale moje słuchawki (dołączone do komórki Dokanałówki chyba też SE które imho grały bardzo ładnie) uległy "zniszczeniu" przez mojego kochanego psa......kupiłem sobie jakieś philipsy za 35 zł ale to jest rozwiązanie tylko tymczasowe, a, że teraz jestem "przy kasie" :) to postanowiłem zainwestować w jakieś "lepsiejsze" słuchaweczki do słuchania muzyki na komórce, i koniecznie muszą być to dokanałówki bo w innych jest mi zwyczajnie niewygodnie.

 

Suma jaką mogę przeznaczyć na nowe słuchawki to 300 zł ew. troche wiecej

Muzyki słucham na Se W300i Walkman jak już wcześniej mówiłem.

Typy słuchanej muzyki to rock,metal i podobne

Jeszcze tylko dodam ze jestem miłośnikiem dobrego basu, nie przesadnego, ale dobrego :)

 

Na oku mam kilka modeli np. Creative ZEN aurvana, oraz kilka SENNHEISER-ów czyli cx-400 i cx300.

Czekam na wasze opinie na temat tych słuchawek, oraz czy znacie jakieś inne dobre słuchawki które możecie mi polecić?

 

Pozdrawaiam Emras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze lepiej kupić clipa i do niego philipki she-9500, w sony ericssonach jest jedna wada złącze fast portu szybko się rozluźnia i przerywa czasami przynajmniej w moich telefonach tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem ja nie żądam jakiejś audiofilskiej jakości dzwięku chcem mieć po prostu słuchawki które będa dobrze grały, jak na możliwości mojego telefonu, a kasy mi nie szkoda :) a kupno odtwarzacza nie wchodzi w gre bo nie ma zamiaru robić z kieszeni cygańskiego magazynu elektroniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi, wbrew pozorom telefon + oddzielny player jest o wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem niż sam teleon jako MP3. Mi sie podoba zestaw shuffle + Aurvana w 300 PLN sie zmiescisz, tylko nie wiem czy aurvaniki Ci podpasują, skoro uwazasz, że HPM-70 grały bardzo ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ moim zdaniem 70 to sam bas, Aurvany grają głownie wokalem, bas mają niewyolbrzymiony, mysle że były by dla Ciebie poprostu bardzo chłodne i wyprane z basu. oczywiście moge się mylić, nie znam Twoich upodobań muzycznych, nalepiej by było jakbys je przesłuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. masz troche racji w tych 70 było bardzo dużo basu, dlatego zawsze mialem eq na default, ale jak juz wcześniej mówiłem lubie jak jest troszeczke za dużo basu , ale bez przesady :) może dlatego twierdze ze w 70 fajnie mi sie muzy słuchało :). Skoro mowisz, że osobne mp3 jest wygodniejsze niż mp3 w komórce to powiedz mi czy za 350 zł bede miał takie mp3 i takie słuchawki które będą oferowały taką sama jakość dżwięku jak komórka plus słuchawki za 350 zł :) bede wdzięczny jak mi podasz, oczywiście w gre wchodzą tylko odtwarzacze nie mniejsze niż 2 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zen Aurvany zagrają ładnie z ciepłymi odtwarzaczami. Wypranie z basu w słuchawkach powinno być wyrównanie przez ciemne brzmienie odtwarzacza. Zestaw Sansa Clip 2Gb+Zen Aurvana powinien wynieść niecałe 300zł i spełnić Twoje oczekiwania.

 

Jakiej jakości masz pliki z muzyką? Jeżeli mniej niż 192kbps Aurvanki jednak powinieneś odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, powiedzmy, że mnie przekonaliście, że komórka odpada tak więc zostaje mp3+słuchawki to prosze o jakies sęsowne propozycje do 350 zł.

 

Przydałoby się jakby mp3 miało chociaż wyswietlacz do menu i przeglądania utworów, bo oglądanie filmów na 2.5 cala to profanacja kinematografi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności