Skocz do zawartości

1.30


daroq

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś kiedy wreszcie się pojawi nowy FW do V39?? Słyszałem, że do Teclastowski juz jest, więc co jest z Vedią?? W końcu to nie jest wcale tak dużo roboty, a grzebią sie jakby robili nowego OSa na PC od podstaw :/ Nawet na stronce deklarowali się, że będą częste aktualizacje, a tu jak narazie na obietnicach się kończy... Rozumiem gdyby kolejne FW pojawiały się rzadko i miały w sobie jakieś nowości i poprawione błędy, a tu nie dość, że wychodzą bardzo rzadko, to jeszcze poza kilkoma detalami wszystko pozostaje jakie było... Ach, trzeba sobie ponarzekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wreszcie się pojawi nowy FW do V39?? Słyszałem, że do Teclastowski juz jest, więc co jest z Vedią?? W końcu to nie jest wcale tak dużo roboty, a grzebią sie jakby robili nowego OSa na PC od podstaw :/ Nawet na stronce deklarowali się, że będą częste aktualizacje, a tu jak narazie na obietnicach się kończy... Rozumiem gdyby kolejne FW pojawiały się rzadko i miały w sobie jakieś nowości i poprawione błędy, a tu nie dość, że wychodzą bardzo rzadko, to jeszcze poza kilkoma detalami wszystko pozostaje jakie było... Ach, trzeba sobie ponarzekać :P
Kij wie kiedy sie pojawi ale biorąc pod uwagę fakt że praktycznie zadnych zmian w tym firmware nie ma, to nie ma sensu sobie głowy zawracać.

Chodzi mi o poprawienie kolejnosci odtwarzania plikow i eq. jakies painty i inne ustrojstwa mnie nie obchodza.

 

A wogole to chyba sobie kupie meizu, albo T 50 tudziez T10 w wersji 2 gb tylko ze chyba nowych juz nie ma. T 50 tylko 1GB, meizu chyba zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole to chyba sobie kupie meizu, albo T 50 tudziez T10 w wersji 2 gb tylko ze chyba nowych juz nie ma. T 50 tylko 1GB, meizu chyba zostanie.

 

Oj, chyba byś żałował B) - jeśli chodzi o dźwięk i obsługę w Meizu.

 

Jeśli chodzi o firmware to Vedia rzeczywiście nie ma się na razie czym pochwalić - ogólnie straszna cienizna <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba byś żałował B) - jeśli chodzi o dźwięk i obsługę w Meizu.

 

Jeśli chodzi o firmware to Vedia rzeczywiście nie ma się na razie czym pochwalić - ogólnie straszna cienizna <_<

 

no dźwięk jest nieziemski, choc troche dobija mnie sama ergonomia edtwarzacza. Meizu wygląda/ł mi do tej pory wlasnie na lepszy pod tym względem, do tego dochodzi ten zrypany limiter eq w v39. Lubie jego charakterystyke ale gdzieniegdzie brakuje mi mocniejszego basu(wyrazniej zarysowanego), a na tym eq praktycznie nic nie da sie zrobic.

Slucham sobie ostatnio t 60 i teskno mi za ta iriverowska manufaktura, firmware dobrze dopracowane i eq pozwalajacy na wszystko, utwory leca w takim porzadku jak trzeba.

Byly ostatnio na allegro ifp799 ale koles mial zastrzezona dla znajomych aukcje i chyba mnie olal bo pewno bym zakonczyl moje poszukiwania na tym modelu.

Ale skoro twierdzisz ze nie warto zmieniac na meizu? Zwlaszcza ze trafilem na vtec'a 8GB dosc tanio....chyba jednak zostane przy nim,

 

sorensen za offtop

 

No, a jak ktos chce to jest 1.30 teclasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wgrałem teclasta 1.30 zaraz po jego wyjściu, dodałem sobie swoje ikonki i od tamtej śmiga. Nie powiedziałbym ze jest niestabilny. Działą identycznie jak 1.29 IMHO

ogólnie różnice do 1.29 minimalne, już o tym było zresztą. Najistotniejsze rzeczy dalej są niepoprawione jak były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum teclast'a wyczytałem, że T39 z fw 1.00 gra lepiej od innych! nie zastanawiając się długo wgrałem go na swój V39 i...pojawiło się TO COŚ w dźwięku (testowałem na AAC 500), coś co powodowało ciarki na plecach :) , gdy zmieniłem z powrotem na 1.30 i posłuchałem tych samych utworów, owe COŚ zniknęło, ale... nie mam pewności, czy to nie był efekt autosugestii, sprawdzał to ktoś oprócz mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dźwięk jest nieziemski, choc troche dobija mnie sama ergonomia edtwarzacza. Meizu wygląda/ł mi do tej pory wlasnie na lepszy pod tym względem, do tego dochodzi ten zrypany limiter eq w v39. Lubie jego charakterystyke ale gdzieniegdzie brakuje mi mocniejszego basu(wyrazniej zarysowanego), a na tym eq praktycznie nic nie da sie zrobic.

Slucham sobie ostatnio t 60 i teskno mi za ta iriverowska manufaktura, firmware dobrze dopracowane i eq pozwalajacy na wszystko, utwory leca w takim porzadku jak trzeba.

Byly ostatnio na allegro ifp799 ale koles mial zastrzezona dla znajomych aukcje i chyba mnie olal bo pewno bym zakonczyl moje poszukiwania na tym modelu.

Ale skoro twierdzisz ze nie warto zmieniac na meizu? Zwlaszcza ze trafilem na vtec'a 8GB dosc tanio....chyba jednak zostane przy nim,

 

sorensen za offtop

 

No, a jak ktos chce to jest 1.30 teclasta.

Mi się jednak bardziej podoba charakterystyka brzmienia V39. Meizu jest jak dla mnie za bardzo basowy. Może to kwestia przyzwyczajenia, bo mój poprzedni T10 2GB grał bardzo podobnie do V39.

 

domzz daj linka do tego firmware 1.00 - obadamy sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem 1.00... po błędzie nand i ponownym wgraniu przetestowałem na tych samych plikach (metallica S&M, Virtual HairCut, filmiki) nie zauważyłem różnicy więc albo sugestia albo kiepski mam słuch :)

 

Co mi się spodobało z jednej strony w wersji 1.00 - odtwarzacz muzyczny : prostokątny przycisk "Play" nad paskiem reaguje na kliknięcie :) nie ma już tego w wersji 1.05 :( ale za to grafika przycisków została :)

 

Wgrałem ponownie 1.30 Teclasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności