Skocz do zawartości

W miarę tani MP3, sprecyzowane potrzeby :)


OizzOn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Doradźcie mi jakiś MP3 player który spełnia:

 

- nie za drogi, tak do 200 zł.

- żeby nie było słychać szumu tła, mam tani szajs i ten szum mnie doprowadza do szału. Nie da się słuchać takich rzeczy jak nauka języka przez to. To najważniejszy punkt - nie chce szumu.

- w miarę dobry dźwięk, wiem że za 200 zł cudu nie będzie.

- dobre możliwości katalogowania, żeby można było przechowywać pliki w folderach, żeby można było wybierać kolejność ich odtwarzania (np. po nazwie pliku, po dacie utworzenia itp.). W tym co mam nie mam nad tym żadnej kontroli. Wrzucam pliki a on jest puszcza w jakieś dziwnej kolejności ani po nazwie ani po dacie...

 

Wolałbym żeby był na akumulatorki uniwersalne a nie na specjalne wbudowane.

Fajnie jakby miał wejście na SD. Swojej pamięci nie musi mieć wcale.

 

Nie potrzebuje 7 kolorów podświetlania i innych pierdół. Nie musi mi błyskać ani mieć wypasionego wyświetlacza.

 

MP3 ma być do nauki języków i do biegania.

To tyle z tego co pamiętam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative MuVo V100 dobra jakość dźwięku jak na słuchanie w biegu i kursy językowe, napewno bardzo mało szumi, jest tani i to nawet bardzo. Ma wymienne aku. Nie ma wejścia na kartę pamięci i nie uciągnie większych słuchawek ale na takie potrzeby jak wypisałeś według mnie napewno wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative MuVo V100 dobra jakość dźwięku jak na słuchanie w biegu i kursy językowe, napewno bardzo mało szumi, jest tani i to nawet bardzo. Ma wymienne aku. Nie ma wejścia na kartę pamięci i nie uciągnie większych słuchawek ale na takie potrzeby jak wypisałeś według mnie napewno wystarczy :)

Daj spokój, to może s1mp3 też się nada, co? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem i ten T60 najbardziej mi przypadł do gustu.

Ale w komentarzach na mp3store (http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flash,irivert60black(4gb),2007240442979012436.htm) ktoś napisał że mu lekko szumi na cichszych partiach. No i nie wiem, niech jakiś użytkownik T60 napisze czy słyszy na nim szum czy nie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić słowa matts'a. Wczoraj słuchałem wieczorem na 1/2 w skali 40. Szumiało, owszem, ale tylko gdy była przerwa między utworami lub była cichsza partia jakiegoś utworu. Nie ma się co tym przejmować. Odtwarzacz ogólnie bardzo dobry. Masz te 4gb w czymś bardzo małym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip szumi dużo, dużo mniej, można powiedzieć, że w ogóle.

w ogole to przy

mam tani szajs i ten szum mnie doprowadza do szału

sluchalem s1mp3, tak wiec mysle ze t60 wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł by też być creative muvo kolega ma i muzyka płynaca ze słuchawek jest dobrej jakości

Taaa, świetnej... Jeszcze podaj z jakich słuchawek, bo jak z tych z kompletu to w ogóle szkoda gadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności