Skocz do zawartości

Konfiguracja filmów


Rekomendowane odpowiedzi

zainstaluj z dolaczonej plyty jetaudio vx. potem convert->video (wskazujesz film ktory ma byc skonwertowany, w dolnym lewym polu wybierasz zakladke cowon d2 np.normasl quality (w zupelnosci wystarczy), powyzej - gdzie ma byc plik wynikowy i - jazda. mozna takze dodac do niego napisy - plik z napisami mosi miec taka sama nazwe jak film i byc razem w tym samym katalogu. rozszerzenie (czyli to co po kropce) w pliku z napisami (tekstowym) zamieniasz z txt na smi i zatwierdzasz.

 

robilem tak jak mialem d2, robie tez tak do a3 (tylko preset inny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczasz ten film przez jakikolwiek konwerter? Przecież D2 nie obsługuje bezpośrednio formatów Video bez konwersji...

 

Owszem obsługuje, plik musi mieć jednak rozdielczość 320x240, max 30FPS i bitrate nie wiekszy niż 700-900kbps. Tak spreparowany divx, xvid pójdzie na D2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a właśnie tak z ciekawości ile wam się konwertują filmy tzn jaką prędkość osiągacie bo nie wiem czy mój komputer już tak stary jest czy po to wina programu ale średnio mam 1,6-2x

śmigam na celeronie 2,4 + 512mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności