Skocz do zawartości

Modified Ums 1.28 Firmware For Ifp-79x


Gość blah

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie zainstalowałem MOD'a. Ponieważ niekórzy interesują się tematem, to powiem, że zainstalowałem go bezpośrednio na wersję 1.25 EU IMM z której cały czas korzystałem i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Zaczynam testować, jak coś wybadam, dam znać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wgrałem do swojego iFP-790 i działa :-) czyta OGG 64kbps i o to mi chodziło, choć wydaje mi się ze gra ciszej (wcześniej miałem UMS 1.28 US)

Przydało by się moze jeszcze mp3 pro ... wogóle co jest lepsze mp3pro 64 czy ogg 64 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam tylko takie pytanie - czy mozna poznac tak na pierwszy rzut oka czy ma sie zainstalowane fw zmodowane czy normalne? Bo zalozylem sytuacje, ze wgralem moda, wszystko smiga, player zdycha z przyczyn naturalnych.. w serwisie naprawiaja, testuja, czy wszystko ok a tu zonk :/ i rachuneczek za naprawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz "normalny" firmware to pisze na ekraniku:

 

"UMS 1.28"

 

jak masz MOD to pisze:

 

"MOD 1.28"

 

... tak po prostu ;) albo oglądając zawartość kości z firmwarem i porównując ją z istniejącym "oryginalnym" (zakładam że mają takie narzędzie w serwisie, porównanie następuje automatycznie jak w TotalCommandezre "Compare by content"...) ;]

 

[edit] już raz mi mlb2gm5x podesłał "poprawione" firmware bez dolnego limitu OGG... chyba byłem zmęczony albo co (to było o 2 w nocy po zabawie) i coś nie wyszło... zaczął się wieszać, ekranik zapełnił jakiś szyfr ;] - wiecie że w iFP-5xx nie da się baterii wyjąć ;] ale jakoś go wyłączyłem, włączyłem... i nie było problemu ze zmianą firmware'u :)

nawet mimo tego że to był UMS, z IMM będzie nawet prościej bo iRiver w sytuacji kryzysowej nie zawodzi :) byle zachować spokój... to nie BIOS w płycie głównej :)

 

info dla mlb2gm5x - wciąż czekam na poprawioną-poprawioną wersję! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sypnal sie bios, to cza bylo wyjac kosc, isc do elektronika, przyniesc tam bios na dyskietce i powiedziec, zeby sflashowal a ty mu dasz 10zł ;] oszczednosc rzedu setek zlotych ;]

 

wracajac do tematu... po przejsciach z moim $&@%$ impem mam prawo tak myslec :/ A tu pojdzie zasilanie, a tu procek, a tu costam... bleeee!! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja używałem MOD'a ze dwa tygodnie i jego jedynym minusem było cichutkie pikanie w dyktafonie, które było słychać podczas odtwarzania nagrań. Ogólnie działał tak samo jak 1.28 z kilkoma różnicami (czyli odblokowane OGG i te inne drobiazgi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ifp7xxx i tak sa w stanie czytac ogg chyba tylko do 224. Jak miałem moda, to wyższych mi nie odczytywał, tak więc przerzucajać się na IMM

 

TRACISZ:

- Player nie będzie już działał jak pendrive

 

Zyskujesz

- Nie ma już żadnego pikania w tle nagrań z dyktafonu

- szybciej zgrywasz pliki na playera

- możesz nadawać nazwy stajom radiowym i ustawiać je na PC

- lepsza jakość radia (tego jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się postem Echelona (nie miej mi tego za złe :D )

 

Zyskujesz:

- Player będzie już działał jak pendrive

 

TRACISZ

- Będą pikania w tle nagrań z dyktafonu

- wolniej zgrywasz pliki na playera

- nie możesz nadawać nazwy stajom radiowym i ustawiać je na PC

- gorsza jakość radia (tego jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności