Skocz do zawartości

iriver e100 PMP -Wyrafinowany Styl & Design


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 466
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Jacques La Fey

I co z tymi recenzjami zapowiadanymi przez użytkowników forum ?

 

Poczytałem inne recenzje tych ludzi co krytycznie oceniają dźwięk i chyba nie leży im w ogóle dźwięk iRiver więc czekam na inne z nadzieją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Może ..., ale ani line-in, ekranik malutki ..., a E100 pewnie gra ok tylko Ci recenzenci ..., nad Fuze myśli czy gra jak Clip to się od razu wie (słyszy) a nie dwa dni spędzi nad analizą i znajdzie trzecią możliwość ..., może będzie Sony PMX-M7 w EU ...

 

Getz - dało by się w E100 podmienić wyświetlacz (teoretycznie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getz - dało by się w E100 podmienić wyświetlacz (teoretycznie) ?

 

 

Musiał byś przepisać software bo jest pisany pod konkretne wyświetlacze.

 

Dlatego zmiana dostawcy wiąże się z dwoma seriami firmerów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znawcow tematu.

Czy w przyszlosci po zmianie firmware E100 moglby obslugiwac APE?

Wlasnie jestem na etapie szukania sobie jakiegos playerka, ale mam juz taki galimatias w glowie ze hej.

Tyle roznych koncepcji, rozwiazan. Zadne nie daje mi na 100% odpowiedzi wg moich zalozen, ze dany grajek jest dla mnie. :(

W sumie moze i starczylo by FLAC, ale APE tez mam troche.

A wlasnie, czy i kiedy jest przewidywana wersja 16GB, bo w pdf'ie z CES08 znalazlem ze moze miec taka pojemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Dalej to samo ..., nie wiem czy to wina formowego zamieszczania czy co się dzieje ale nic się nie zmieniło :/

 

KHRoN skoro sam zamieszczam biały szum to po co mi ten zamieszczony przez Ciebie ? Chce sprawdzić wejście liniowe E100 więc potrzebuję białego szumu nagranego z PC na E100 przez line-in ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znawcow tematu.

Czy w przyszlosci po zmianie firmware E100 moglby obslugiwac APE?

Wlasnie jestem na etapie szukania sobie jakiegos playerka, ale mam juz taki galimatias w glowie ze hej.

Tyle roznych koncepcji, rozwiazan. Zadne nie daje mi na 100% odpowiedzi wg moich zalozen, ze dany grajek jest dla mnie. :(

W sumie moze i starczylo by FLAC, ale APE tez mam troche.

 

To może zainteresuj się którymś z nowszych playerów Vedii na Rochipsie RM27xx

: C6 ( Ramos RM970 ) lub M20 ( Teclast M30 ) - one bez problemu powinny dekodować

zarówno FLAC jak i APE.

 

Z tym że pliki w tym drugim formacie - jeżeli oczywiście ściągasz sobie pliki z sieci ;):D

- i tak będziesz musiał konwertować . Nie wydaje mi się żeby odgrywanie APE , szło

tu w parze z obsługiwanie cue - a więc tak czy inaczej trzeba je "obrobić" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak moze troszke offtopowo, ale :

 

z cdrinfo.pl

 

[...] Koreańska firma Reigncom wypuściła dziś na rynek nową serię odtwarzaczy mp4 - iRiver E100. [...]

 

Wiec jak to jest? Podwykonawcy sprzedaja jako iRiver, czy po prostu nie ma jako takiej firmy iRiver a jedynie...marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności