Skocz do zawartości

Pentagram vanquish r touch


dumbo93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jak w temacie. Dołączony program do konwersji filmów po prostu nie działa, wrzucam film i biorę "Convert Now" mimo to film się nie konwertuje. Próbowałem także programem SUPER gdy wrzucam skonwertowany film na playera to ten go nie odczytuje. Proszę o pomoc jakim dobrym converterem powinienem skonwertować film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odtwarza AVI. Na stronie pentagramu jest ta sama wersja, czyli 3.0. Również nie działa :(

 

EDIT:

Nel Nero już wiem że pomyślałes sobie ze posiadam jakiś shit "MP4". Vanquish r touch to przecież nie taki zły player :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem co ty i ściągnąłem ten program razem w pakiecie z najnowszym softem - od Tego czasu ciągnie wszystkie filmy. I tego softa równierz zalecam Ci wgrać - poprawiona synchro audio-video i obługa touchpada.

 

EDIT:

 

Fakt, R Touch to nie taki typowy no-name. (czyt. działa!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dokładnie to samo i nie działa. Może mam coś z kompem, właśnie próbuję drugi raz programem SUPER. A jeśli chodzi o najnowszy FW to mam gwarancję że odtwarzacz nie zostanie uszkodzony podczas aktualizacji i czy nie stracę na niego gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wykonuj wszystko wg. poleceń w instrukcji a nic się nie poinno stać - mi się prznajmniej nie stało. Poza tym, jeżeli coś nie wypali a wgrywasz fw ze strony producenta, to nadal jest on objęty gwarancją.

 

 

EDIT:

 

Wielkie WOW. Patrze na strone Pentagrama, a tu, uwaga - nowy fw do Toucha ;] z 15 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@dumbo93, niestety, mogłeś trafić lepiej. Jeśli tylko masz taką możliwość, to oddaj towar sprzedawcy i odzyskaj swoje pieniądze. Uwierz mi, że im szybciej to zrobisz, tym lepiej dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sobie nie pomyślałem, niezbyt znam ten model, wziąłem tylko pod uwagę, że może np. faktycznie odtwarzać format mp4 (nie mylić z AMV, DMV, MTV itp.) zamiast AVI.

 

Do konwersji na AVI polecam AVI Converter (można ściągnąć np ze strony Vedii, co nie oznacza, że konwertuje filmy tylko dla Vedii) albo program iriverter. Polecam ten pierwszy, bo wydaje się prostszy w obsłudze.

 

Konwertowałem filmy każdym z nich i nigdy nie miałem problemów.

 

Co do proporcji ekranu - jaki masz ekran? Myślę, że 4:3, więc odpowiedź nasuwa się sama. Gdybyś wybrał 16:9 albo miałbyś czarne pasy na górze i na dole, albo ściełoby Ci boki.

 

A co do audio, ja ustawiam mp3 96kbps (nie widze potrzeby lepszego bitrate w filmach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dumbo93, niestety, mogłeś trafić lepiej. Jeśli tylko masz taką możliwość, to oddaj towar sprzedawcy i odzyskaj swoje pieniądze. Uwierz mi, że im szybciej to zrobisz, tym lepiej dla ciebie.
O co ci chodzi ?? Że program do konwersji mi nie działa to mam playera oddawać ? Zastanów się dobrze. Że stać cię na drogiego Irivera czy Cowona to nie musisz wcale mnie potępiać. Ostatnio pentagram robi coraz lepsze playery i vanquish r touch nie jest taki zły to nie ten shit co "MP4" który zresztą niedawno chciałem kupić lecz po tym co tu przeczytałem to wolałem zainwestować w lepszy odtwarzacz i napewno takim odtwarzaczem jest vanquish r touch.
Nic sobie nie pomyślałem, niezbyt znam ten model, wziąłem tylko pod uwagę, że może np. faktycznie odtwarzać format mp4 (nie mylić z AMV, DMV, MTV itp.) zamiast AVI.Do konwersji na AVI polecam AVI Converter (można ściągnąć np ze strony Vedii, co nie oznacza, że konwertuje filmy tylko dla Vedii) albo program iriverter. Polecam ten pierwszy, bo wydaje się prostszy w obsłudze.Konwertowałem filmy każdym z nich i nigdy nie miałem problemów.Co do proporcji ekranu - jaki masz ekran? Myślę, że 4:3, więc odpowiedź nasuwa się sama. Gdybyś wybrał 16:9 albo miałbyś czarne pasy na górze i na dole, albo ściełoby Ci boki.A co do audio, ja ustawiam mp3 96kbps (nie widze potrzeby lepszego bitrate w filmach).
Sęk w tym że ten AVI Converter po prostu mi nie chce konwertować filmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat masz rację, Vanquish R to nie jest typowe "chinese mp4", chociaż mistrzem w kategorii jakość/cena to on również nie jest. To po prostu rebrand Ondy, Oppo lub Teclasta, nie pamiętam już którego. Wszystko jest dla ludzi, jeśli ktoś uważa, że Vanquish najlepiej trafia w jego potrzeby, to czemu nie?

 

Już drugi przypadek, że komuś AVI Converter nie chce konwertować. Nie wiem, może ja jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą albo wskutek lektury trzech części Harrego Potera sam nabrałem umiejętności magicznych, ale u mnie zawsze wszystko konwertuje się bez problemów, więc nie potrafie zrozumieć, w czym tu może być trudność.

 

Próbuj wszystkiego, jest jeszcze jakiś Loli Converter czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@dumbo93, nie chce mi się tutaj rozdrabniać, miałem na myśli całokształt odtwarzacza. Przede wszystkim, za podobne pieniądze, mogłeś kupić Meizu M6, czy Vedię V39, a są to zdecydowanie bardziej udane konstrukcje. Nie potępiam cię, ale radzę, jak możliwie najlepiej, wybrnąć z całej sytuacji, abyś nie musiał się przekonać, "na własnej skórze", jak ten "cudowny" Pentagram Vanquish R Touch, potrafi "dać w dupę". Zresztą, wystarczy spojrzeć w moją sygnaturę, aby przekonać się, że na wiele mnie znowu "nie stać", stąd też twój zarzut, nie ma nic wspólnego, z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup M6 ale nie miałem wystarczająco dużej gotówki aby go zakupić. Zresztą jak niedługo będę kupywał EP-630, to myślę że jakość dźwięku niewiele będzie się różniła od tej w M6.

 

EDIT:

Nie wiem czy wiesz ale vanquish r touch jest robiony na licencji Teclasta co nie znaczy ze jest no-name'em !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

W sklepie internetowym, www.zadowolenie.pl, oba odtwarzacze, w wersjach z 2 GB pamięci, kosztują dokładnie tyle samo. Co się tyczy EP- 630, to faktycznie, nie odczujesz na nich różnicy, nawet pomiędzy Mpowerem E70, a Rio Karmą. Kolejna sprawa, to, że odtwarzacz Pentagrama, jest produkowany na licencji Teclasta, wcale nie musi oznaczać, że prezentuje on, nie wiadomo, jak wysoką jakość. Od strony sprzętowej, jest to raczej jedna z bardziej budżetowych produkcji, spośród całej serii Teclasta, która już sama w sobie, jest przecież budżetowa. Od strony softu, również nie jest za wesoło i obyś nie musiał się o tym, za niedługo, przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft się jako tako trzyma kupy. Mi po pół roku siadł przycisk włączania (zapadł się, może ze wstydu ;)). Gdyby jeszcze nie zawieszający się touchpad, to myślę, że dla niewymagającego użytkowanika Touch byłby dosyć przyjemny.

A sam touchpad pada czasami bez powodu - przeżucasz piosenki a ty "bęc" nie działa, i trzeba restartować playera czyli ok. ~20 sek. razem z włączeniem muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrażać ale...... "Tak odtwarza AVI. Na stronie pentagramu jest ta sama wersja, czyli 3.0. Również nie działa

Nel Nero już wiem że pomyślałes sobie ze posiadam jakiś shit "MP4". Vanquish r touch to przecież nie taki zły player"

 

Niestety się nie zgadzam, jest to taki sam shit jak inne china noname! Przykłady: http://www.allegro.pl/item306414765_mp3_mp..._dotykowy_.html

http://www.allegro.pl/item306800868_4gb_mp..._4_microsd.html

 

Czym różnią się odtwarzacze z linków? jeden z nich ma logo "firmy" PENTAGRAM. PARANOJA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak, Guzik napewno wiesz lepiej odemnie bo ja sie na tym nie znam, poprostu zobaczyłem te aukcje i mnie zaszokowało. Zastanawiam się tylko co było pierwsze? Czy firma Pentagram zaczeła dodawać swoje logo do tych noname'ów czy te noname'y powstały na bazie "pentagrama".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze faktycznie pentagramy były pierwsze a potem wyszły te klony. dziwi mnie tylko dlaczego są tak identyczne?! Np. podróbki iPod'ów są zdecydowanie inne wyświetlacz, psełdo ClickWheel a tu normalnie to samo tylko loga brak?! Szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki modrzew za zapodanie linka do tego tematu. Przeczytałem cały rozwiał moje wszelkie wątpliwości że pentashity to poprostu noname'y z nadrukowanym logo. Dobrze ze ja nie mialem takiego problemu przy wyborze odtwarzacza. Poprostu wybrałem jeden z lepszych i tańszych - ipod video 5.5 gen i póki co jestem zadowolony ale to moze dlatego ze mam go 1 dzień! =) w każdym razie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do mojego problemu sprawdzalem konwersję filmów na innym komputerze i jest to samo :( nie pomoglo sciagniecie najnowszej wersji AVIConvertera. Gdy filmy konwertuję innym programem to nie wchodzą one na r toucha. Mam prośbę proszę o dokładne dane jak skonwertować film. (bitrate, kodek itd.). Jeśli znacie jakieś inne convertery to prosze o linki. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności