Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Nalegam, by meet odbył się w czwartek, tj. 21 lutego, około godziny 16.30. W środę mi nie pasuje, więc jeśli wam to nie przeszkadza to ok, jeśli komuś nie pasuję to trudno.. najwyżej dostosuję się.

 

zaktualizuj informacje w 1 poscie, bo pasuje juz miec konkretny termin... ja w niedziele spadam do rzeszowa i tylko pod komem kontakt... (korci mnie zeby przed meetem jeszcze kupic aurvany live! xD ale boje sie ze grado sr-60 beda lepsze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wronek, kup to się przekonasz :D a jak sr60 będą lepsze to zawsze znajdziesz kupca na aurvana live, to chyba stanie się teraz towar dość popularny.

16 może być dla mnie godziną nierealną, nie wiem. Najprawdopodobniej praktyki będę mieć albo do 15 albo do 16, a pasowałoby jeszcze wcześniej coś zjeść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wronek, kup to się przekonasz :D a jak sr60 będą lepsze to zawsze znajdziesz kupca na aurvana live, to chyba stanie się teraz towar dość popularny.

16 może być dla mnie godziną nierealną, nie wiem. Najprawdopodobniej praktyki będę mieć albo do 15 albo do 16, a pasowałoby jeszcze wcześniej coś zjeść ;)

 

przeciez nikt nie kaze Ci byc od 16 ;) nic wielkiego Cie chyba nie ominie jak wpadniesz o 17 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna jeśli się nie mylę mamy :

 

- UE Super.fi 5 Pro

- GRADO SR60

- hd202

- UR-40

- px100

- rp-hje200

- shs8200

- she9500 x2 prawdopodobnie

- srs200

- Aurvana Live! być może :P

 

- z5

- m6 x2

- clip x2 prawdopodobnie

- sansa m240

- shuffle 1st gen

- T39 aka V39

 

- cmoy by Forza Lazio :P

 

a bedzie chyba tylko 5 osob :( : Maba, Malas, Roni, Ballak, Wronek

 

data: 21 luty (czwartek) godzina: po 16? Maba może 4.20 if u know what i mean :P (prawdopodobnie kończę o 16 wiec jak sie pospieszę to na chacie będę na czas ;) )

 

miejsce: cos obok 3ciego maja chyba ze u mnie nie będzie współlokatorów to jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz jeszcze @Wronek mojego Teclasta T39 czy jak kto woli Vteca V39 (poleży sobie przez weekend na poczcie i oczekuje na obiór - nikogo nie było w domu jak listonosz przyjechał z paczką <_< ).

No i SRS-y @maby (moje do czwartku były :) )

 

Czy mam taszczyć moje zabytkowe Sony MDR-1122? Czy to raczej będzie zbędna ciekawostka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, że będą Live!-y - forumowa ostatnio sensacja :) Wygrzać porządnie to się one na pewno nie zdążą, ale najważniejsze, że będą :)

Delikatnie można je będzie do moich Grado porównać (chociaż one już będą miały pewnie ze 150 godzin przebiegu :) ).

 

A i T39 już mam w domu :) Okazało się, że listonosz najpierw zostawił u mnie w skrzynce awizo a potem, 3 domy dalej u wujka, paczkę :lol: . Najprawdopodobniej nie chciało mu się jej dalej taszczyć :P Ale w sumie wyszło idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieobecność, miałem PCta w naprawie ale już jestem i zaraz wszystko ograne :)

 

Czyli @Bushido nie będzie, a co z @Cwany?

 

CZWARTEK 21 LUTY, GODZINA 16.30.

 

Tylko gdzie? Ja nalegałbym gdzieś obok przystanku PKS, a później wybierzemy jakiś pub, bądź ruszymy do Wronka.

 

P.S. Genialnie że będą Aurvana Live! Mam na nie ochotę ^_^ A żeby się w miare wygrzały, włącz je na kilka nocy i włóż do szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieobecność, miałem PCta w naprawie ale już jestem i zaraz wszystko ograne :)

a juz myslalem ze nie zyjesz czy cos

 

Tylko gdzie? Ja nalegałbym gdzieś obok przystanku PKS, a później wybierzemy jakiś pub, bądź ruszymy do Wronka.

ja nie wiem czy sie wyrobie zeby byc na pksie, jak co to zadzwonie co i jak ;)

 

P.S. Genialnie że będą Aurvana Live! Mam na nie ochotę ^_^ A żeby się w miare wygrzały, włącz je na kilka nocy i włóż do szafy.

niestety przyjada dopiero wtorek/sroda ale zawsze cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jakby to nie byl czwartek to bardzo chętnie bym sie spotkal bo widzęże wszystko nad czym sięobecnie zastanawiam przed zakupem byłoby do przetestowania...

tyle że byłbym raczej jako tester bo zaoferować mógłbym jedynie MX400 i MuVo v100 :lol:

 

no ale cóź, akurat jedyny termin jaki mi nie pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały odzew, a więc ustalam:

 

czwartek (tj. 21 lutego), godzina 16.30, pod pomnikiem.

 

W razie czego dzwonić do mnie, numer znacie. Dodam, że napewno będę miał zielono-czarny plecak Campusa i czarną kurtkę.

 

P.S. @Wronek już dostał w swoje łapska Aurvana Live!, więc na meecie będą - niestety nie wygrzane ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności