Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również to co w sygnaturze, chyba że jeszcze coś załatwie. Licze na to, że załatwisz Clipa.

To moze ja zalatwie senki 202 od kumpla... zawsze cos ;P

 

 

Pozatym będzie to spotkanie integracyjno-muzyczne! Więc nie wyobrażam sobie by było sztywno, prawda chłopaki? ;)

ekhm... ekhm... XD

 

Miejsce - u Wronka na bazie, a w ostateczności w tej pizzeri na Jagiellońskiej, co pisałeś.

uuuu z tym to sie pospieszyles bo nie wiem jak ze wspollokatorami bedzie po 18... teraz pusta chata byla bo sesja ;P

 

Myślę, że @Wronkowi też spasuje. A co z resztą?

prywatny adwokat za free xD ktos chce?:P sry Maba xD

 

 

oczywiscie ja jak najbardziej za ;P chce uslyszec GrrrrrrGrrrrrGrrrradooooo no i przy okazji poznac jakichś gosci ale mniejsza o nich xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwany, dasz radę, my Cię nie skrzywdzimy, a do tego ktoś Cię odbierze i odprowadzi na autobus na pewno :)

 

to może znajdźmy jakiś miły i sympatyczny lokal? ja myślałem o tej pizzeri na jagielońskiej koło ad remu, ale dawno tam nie byłem i nie wiem jak to tam teraz wygląda.

 

@ Wronek, ja wezme moje hd202, więc Ty chyba nie musisz targać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. @Cwany w jakim wieku jesteś? ja mam 15 :lol:

16 w maju będę miał :P

 

jesli by mi sie udalo to moglbym wziasc meizu i koss porta pro (dzisiaj doszły :]), ew. moglbym skombinowac sanse express xD

 

ale w piątki i czwartki niestety koncze o 13:25 :( wiec malo prawdopodbne ze sie uda ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w piątki i czwartki niestety koncze o 13:25

Ale spotkanie jest środa/czwartek.

 

Pozatym gdzieś po połudnu, więc wyrobisz napewno. Wstępnie zapisałem Ciebie i @Bushido.

 

@ballak, miło będzie znowu się spotkać - zapisany.

 

Tak więc wstępna liczba uczestników na dzień dzisiejszy:

  1. Malas
  2. Roni77
  3. Wronek
  4. Maba
  5. Ballak
  6. Cwany
  7. Bushido

Jak na pierwszy meet, nie jest źle :) Tylko żeby wszyscy byli!

 

P.S. Kombinujcie wszystko co możecie, bo takiego Nano też bym posłuchał. A Ty @ballak co przyniesiesz? Ostatnio miałem chyba Sanse i shp9500, o ile pamięć mnie nie myli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Kombinujcie wszystko co możecie, bo takiego Nano też bym posłuchał. A Ty @ballak co przyniesiesz? Ostatnio miałem chyba Sanse i shp9500, o ile pamięć mnie nie myli?

 

Na spotkanie przyniose Sanse clip , px100, shs 8200 , panasonic rp-hje200 , być może jeszcze wspomniane she 9500 (jesli ich nie sprzedam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności