Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

O to świetnie, że będzie pewny Clip :)

 

A laptop może się przydać, good idea. Ja jeszcze postaram się drugi aparat załatwić.

 

@Malas, taka prośba - mógłbyś wpaść gdzieś na tygodniu do tej pizzeri o której pisałeś? Sprawdzić sutuacje, co i jak. Albo adrem? Ja pomysłu nie mam na miejscówkę.. Ale liczymy, że uda się u Wronka, ale trzeba mieć też drugie wyjście! ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malas, taka prośba - mógłbyś wpaść gdzieś na tygodniu do tej pizzeri o której pisałeś? Sprawdzić sutuacje, co i jak. Albo adrem? Ja pomysłu nie mam na miejscówkę.. Ale liczymy, że uda się u Wronka, ale trzeba mieć też drugie wyjście! ^_^

Widze ze Ty bardziej optymistycznie myslisz niz ja xD

 

nie wiecie ile sie jedzie busem z mielca do rzeszowa? :)

Jesli jedziesz busem a kierowcami tam sa kaskaderzy to zajmie to 45 minut natomiast jesli jedziesz prywatnym autobusem to wychodzi godzina dwadziescia, jest jeszcze trzecia opcja ale smierdzi... PKS z tym ze to to juz chyba najdluzej jezdzi ;)

 

a co do she 9500 to ja mam wiec nie musicie brac i moze naprawie oryginalne epki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeszcze będzie Z5 {mam nadzieję, że dojdzie na czas}, Clip, Szufla i może jakieś inne iPody ~> damy radę :)

 

Nalegam, by meet odbył się w czwartek, tj. 21 lutego, około godziny 16.30. W środę mi nie pasuje, więc jeśli wam to nie przeszkadza to ok, jeśli komuś nie pasuję to trudno.. najwyżej dostosuję się.

 

P.S. Chcecie posłuchać UR40? Bo nie wiem, czy brać. I co z aparatem, będzie na stówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipa kupuję siostrze bo jej uwaliłem Zen Stone (w sumie to dobrze bo guwniano grał ;) )

A T39 od @majkela miał być z Crossami ale biorę bez nich. Trochę taniej mnie wyszło :)

Muszę coś kasy sobie zostawić do wypłaty, bo zaszalałem ostatnio z zakupami i trzeba wystopować.

Jak sobie pomyślę ile ostatnio wydałem na różny sprzęt to... lepiej nie myśleć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to ja moze wezme fotografa z mpowerem xD to chlopaka trzeba bedzie nawrocic (ma juz zamiar po rozmowach ze mna kupic clipa albo cos innego) jesli tylko bedzie mial czas...

 

a co do dnia to ja nawet jeszcze nie mam planu zajec... a jak mi dadza w czwartek jakies cwiczenia albo laborki kolo 16 to moze byc lipa... napisze co i jak a jak sie bedzie dalo to najwyzej odrobie te zajecia w innym terminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności