Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. chyba jednak nie. SRSy grają lepiej, ale Cresyny są poprostu przyjemniejsze w odsłuchu. SRSy z szufelką potrafią zagrać fatalnie..
dlatego napisałem tam moim zdaniem ;) mi poprostu takie brzmienie bardziej odpowiada.

 

do tego- bardzo podobało mi się meizu, myślałem, że np. odtwarzanie filmów będzie wyglądać gorzej ;)

 

i spodobały mi się djarumy :D

że ze stacjonarką różnica była by większa, na korzyść Creative

 

to kto targa na następny meet stacjonarke?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda? Jak dla mnie AL!, głownie ze względu że są chociaż trochę wokółuszne i mają świetną, delikatną skórkę. SR60 są typowo nauszne, ze zwykłymi padami. Generalnie Grado wyglądają jak robione w piwnicy, Cretive to nieco inna klasa.. Chociaż prostota Grado mnie urzekła, wyglądają na rzeczywiście pancerne :)

 

Jeżeli chodzi o dźwięk, ten z AL! jest przyjemniejszy.. jaśniejszy, delikatniejszy. SR60 mają więcej basu, do tego bas ten do najprzyjemniejszych nie należy, imho.

 

Jak już pisałem, z dobrym źródłem i wzmacniaczem, Creative wyprzedziły by SR60 o kilka klas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... SR60 mają więcej basu, do tego bas ten do najprzyjemniejszych nie należy, imho.

 

Jak już pisałem, z dobrym źródłem i wzmacniaczem, Creative wyprzedziły by SR60 o kilka klas..

 

Ee tam przesadzasz @maba. Aż taki ten bas nie jest nieprzyjemny. Za krótko słuchałeś :)

Grado po prostu mają inną prezentację muzyki i dźwięku, wg mnie całkiem fajną.

Co nie zmienia faktu, że AL! to chyba lepsze słuchawki <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest nieprzyjemny, nieco dudniący, zmulony, a nie szybki, krótki i precyzyjny. Chociaż to może efekt wielu czynników, jak źródła, muzyki itp. ;)

 

ta... ja juz wiem jakich to czynnikow xD

 

to co chlopaki? kiedy nastepny meet?

 

swoja droga dla nieobecnych przytocze pewna zabawna anegdotke :P mianowicie:

 

zamowilismy pizze (po 7zl na leba i piwo 5zl) Roni dal mi 20zl xD i twierdzil ze ma mu zostac 7zl :P no bo w koncu 7+5+7= 20 a nie 19 :P zgadnijcie gdzie Roni pracuje... W BANKU XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiii... :lol:

 

Co do następnego meetu, dla mnie obojętnie - tylko nie wiem czy jest sens, spotykać się z tym samym sprzętem? :P

 

P.S. @Wronek, może wypadniemy gdzieś na tygodniu do pubu? Ktoś jeszcze chętny?

 

troche chory jestem ale jak cos to mi napisz tylko esa wczesniej i Ci odpisze czy ide czy nie :P ja bym sobie szczerze powiedziawszy na spokojnie posluchal grado i clipa bo ostatnio troche za szybko to wszystko sie dzialo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mnie męczyć KPP, to mnie możesz pomęczyć jeszcze paroma innymi rzeczami :)

a jak nie będę mieć szufli to sobie zakupie coś innego, równie wspaniałego :)

 

dobra, to jak z tym następnym meetem, co myśli towarzystwo, jakieś konkretne konkrety ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności