Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wszystkie mają takie same wejścia, więc mogę wziąść krótki kabel, ewentualnie przejściówkę.

 

EDIT.

@Malas weźmiesz aparat? Czy ja mam brać?

 

np. mój ma inny :P

nie mam aparatu, chyba, że magiczne 0.3 w laptopie i komórce, mógłbyś wziąść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam potrafie sie bawic bez alkoholu xD

 

nastawcie sie naprawde na ta srode zeby to wypalilo w koncu bo sie wk... zdenerwuje jak znow odwolacie meeta

 

nie bedzie mnie na forum juz wiec tylko kom jak cos...

 

na meecie sie pracuje, a nie bawi :P

ja kończe lekcje o 16, mam nadzieje że w pół godziny zdażę pod Wielką z 4lo

ale ktoś z Was mógłby numer tela zarzucić na PW w razie czegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już po ;)

 

jako pierwszy powiem tylko, że było bardzo pozytywnie i owocnie jeżeli chodzi o playery i słuchawki.

ja już wiem, że armatura jest fajna, gradosy również, chociaż spodziewałem się więcej. Bardzo podobały mi się cresyny i szufelka, do tego meizu bardzo ciekawe. Nie widziało mi się sterowanie w teclaście(jak chyba większości) :D

jedno jest pewne- Wronek jako dusza towarzystwa, natomiast Roni jeżeli chodzi o sprzęt górował ;-)

 

także- meet był baardzo sympatyczny, fajny i w ogóle. Niech reszta kraju zazdrości nam- podkarpaciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak najbardziej będą :)

Meet, jak na pierwszy raz, to się udał :) Było bardzo sympatycznie ;)

Sprzętu jak wspomniał @Malas było też troszkę.

Najważniejsze, że można było porównać bezpośrednio Grado SR60 i Aurvany Live! na kilku źródłach.

Mnie osobiście Aurvany baaardzo się spodobały. Grado też grają milutko tylko trochę inaczej :)

Tak, że nie wiem czy bym zamienił Grado na AL!. Jednak legenda to jest legenda ;)

 

PS

A @Wronek i @maba to chyba jeszcze kończą djarumy i browce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia ze słuchania Aurvan to bardzo ciepły dźwięk, miękki, ze świetną przestrzenią, czystą górą i szczegółową średnicą z bardzo ładnym wokalem.

Basu jest mniej niż w Grado ale wystarczająco. Jest do tego fajny, nisko schodzący, po prostu dobry.

Do tego są świetnie wykonane i super wygodne. Tłumienie mogłoby być ciutkę lepsze jak na zamknięte słuchawki (bo Grado to sieją na około, że ho ho :P ).

Grado w porównaniu do AL to basowe słuchawki (chociaż jako takie nimi nie są :) ). AL są jednak bardziej zbalansowane.

Żeby nie było to Grado mają swój urok i również dają fun ze słuchania :)

 

No i jeszcze AL potrzebują trochę mocy żeby fajnie zagrać.

Teclast bez problemu wyrabiał. Meizu też.

Na cmoy'u wiadomo jeżeli chodzi o podstawową funkcję wzmaka. Co do brzmienia to niewiele się zmieniało, no może zyskiwały lekko więcej basu i ciutęńkę przestrzeni.

Edytowane przez roni77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc maba wracajac zobaczyl jakiegos gostka w kpp xD

 

bylo bardzo pozytywnie chociaz na poczatku troche towarzystwo spiete ;P

 

a tak co do sprzetu:

ciesze sie ze kupilem AL a nie grado ;P chociaz te drugie tez dobre...

musze poczekac na recke AL+moonlight i zobaczyc (kolejne wydatki esz...)

musze zainwestowac w lepsze doki... okazalo sie ze armatura nie taka strasznie inna jak ja maluja ;P (i znow portfel bedzie pusty :/ )

 

no to czekamy az roni kupi wiecej sprzetu i robimy nastepnego meeta xD

 

no i niech maba wrzuci foty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, że meet świetny, wkońcu podkarpacie ;) {thx @Wronek, kiedy next?}

 

Live! faktycznie bardzo dobre, lecz muszą mieć dobre źródło ~> wole Creative niż Grado, mimo że Live! są jaśniejsze.

 

Pozatym Clip jest piękny i gra równie pięknie :D

 

A zdjęcia wrzuce za chwilę ~> dopiero wróciłem na kwadrat.

 

EDIT.

Więc obiecane fotki:

sprzet1.jpg

sprzet2.jpg

sprzet3.jpg

sprzet4.jpg

sprzet5.jpg

ballak_i_sk8.jpg

malas_i_wronek.jpg

roni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas a skupiałeś się może na różnicy między Clipem a Z5? Ja jestem bardziej za Clipem, tylko on jest cichy.. w sumie większość odtwarzaczy ma małą noc w porównaniu do szufelki :P

 

Pozatym Z5 jakoś mi nie podszedł.. taki wolny, słaby wyświetlacz i dziwny touchpad. Generalnie wszystko co jest 'touch' jest dla mnie niewygodne w obsłudze ~> v39, m6 {w tym ustrojstwie nie mogłem eq zmienić na początku} ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba- tak szczerze to jedyne co odczułem na clipie to imo więcej basu. Clip jest stanowczo nie dla mnie, z jednego prostego względu, który juz podkreślałem, ja lubię czuć odtwarzacz w kieszeni :) Do tego, brak ogg.

Z5 jest wolny tylko przy dużych bitrate, inaczej działa bardzo znośnie. Touchpad w z5 to taki pseudotouch pad :)

 

sam się bardzo przekonałem do zestawu maby- cresyny plus szufelka. świetny zestaw moim zdaniem. zbierać kasę chłopaki i się znowu meetujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś srsów na szufelce?

 

A clip ma nieco inną barwę od Z5, jest cieplejszy ;)

tak.

dla mnie cresyny> srs. Gdyby tylko nie ten sztywny kabel. dla mnie więcej basu było w cresynach, albo był on dla mnie poprostu przyjemniejszy.

Poza tym- cresyny mnie prawie, że zauroczyły. Srsy wydają się być dla mnie mało trwałe.

 

do tego Ciebie maba, podobnie jak mnie troszkę chyba grado rozczarowały, nie?:>

Meet to nie tylko dobry sprzęt ~> przede wszystkim liczy się atmosfera, imho.

 

u nas nie brakło ani jednego ani drugiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cresyny> srs.

Hmm.. chyba jednak nie. SRSy grają lepiej, ale Cresyny są poprostu przyjemniejsze w odsłuchu.

 

Dodam, że SRSy z szufelką potrafią zagrać pięknie, ale potrafią mocno rozczarować. Dla mnie jest za dużo, nieprzyjemnej góry, która jest krzykliwa i niekiedy piszcząca, przez co potrafi zirytować do tego stopnia, że dziś ubrałem UR40 zamiast SRSów.

 

do tego Ciebie maba, podobnie jak mnie troszkę chyba grado rozczarowały, nie?:>

Owszem - oczekiwałem czegoś zupełnie innego; takie Live! jeżeli ich nie zjadają, to są na równi {myśle, że ze stacjonarką różnica była by większa, na korzyść Creative}. Za prostota wykonania Grado mnie rozbroiła :D W sumie na fotach wyglądają gorzej, a tak mógłbym ich używać jako portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności