Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Na polskich forumkach wiszą, np na szybkichbutach albo shc. BTW ja za żadne z nich nie dam nawet 130 pln :P

 

W czerwcu nastawiam sie na wyjazd do Berlina choć nie wiem co z tego wyjdzie, 25.06 swą premiere beda miały Air Flow :D Niestety, a może i stety mają status Tier0 i jedynie wybrane/wyselekcjonowane butiki stacjonarne beda je miały w ofercie, może nie bedzie to jak koczowanie pod Soleboxem albo w Amsterdamie ale i tak fajna "przygoda" :)

Edytowane przez TybetON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tych asicsach gel lyte 3?

 

asics-gel-lyte-iii-3-black-ice-2.jpg

 

trafiłem na nie przypadkiem, są w przecenie z bodajże 400 na 130 O.o

warto się nimi zainteresować ? do codziennego chodzenia oc, mierzyłem i są mega wygodne.

Zelki Lyte bardzo wygodne, szkoda tylko że wewnętrzna wyściółka pięty i po bokach kostki łapie kuleczki od skarpet bardzo szybko.. poza tym.. nie mam większych zastrzeżeń :)

 

 

@eRazel

za 130 zł to bym się nawet nie zastanawiał.

 

BTW szukałem ostatnio w łódzkim TK Maxx'ie tych żelków od NuBreed'a i niestety u nas nie ma. :x

 

Jak sie u mnie w Malcie pojawią w TK to kupie sobie druga pare GelLytespeed , jest kilka modeli Gel Lyte #3 bodajże też zielenią i żółcią z tego co pamiętam, muszę je obadać jutro

 

te były na pewno za 99PLN: http://allegro.pl/as...1632739739.html

te również: http://i55.tinypic.com/2w6e821.jpg

 

Ja dorwałem za 140zł model 574 w identycznej kolorystyce jak 4ndr3 rolleyes.gif

 

574 we wrzosie sa całkiem spoko, fajny krój mają ogólnie NB/

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mów po polsku, nie każdy wychował się na kwadracie w bloku biggrin.gif

cieszę się, że mimo braku doświadczenia w slangu młodziezowym, potrafię go jako-tako zrozumieć :) Problem był gdy miałem powiedzmy 13lat, i nie rozumiałem rówieśników...

 

Podobają mu się te buty, po prostu :P

propsować .

GL3 = gel lyte ...

 

itd. Wujek zawsze pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, trudno rozgryźć te slangi dzisiejszej młodzieży blokowej woot.gif

 

 

Może mi pomożecie w odszukaniu modelu butów Nike Cortez, które niegdyś posiadałem i służyły mi wiernie przez dwa sezony niemal.. model był cały srebrny [błyszczący] z tyłu na pięcie plakietka prostokątna Cortez 76' [chyba 76], w podeszwie pasek niebieski widoczny z boku, samo podbicie dolne podeszwy było przeźroczyste.. jakby taki pseudo kauczuk/ Googluje i nie mogę znaleźć nic na jego temat, a buty zacne i niepowtarzalne/

 

NuBreed

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czuję sie urażony, slang slangiem ale nie pamietam czasów gdy miałem 13 lat i jak wtedy sie mówiło. :P BTW Cortezy nylonowe czy skórzane ? Jak coś służę pomocą ponieważ runnery i nie tylko to moje jakby to nazwać, hobby?

 

Nylon pokryty srebrna powłoką, wyściółka buta szara z tego co pamiętam, a na tylnym "dzióbku" przy Achillesie, niebieski obszar z napisem nike powlekany przeźroczystą powłoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czuję sie urażony, slang slangiem ale nie pamietam czasów gdy miałem 13 lat i jak wtedy sie mówiło. :P BTW Cortezy nylonowe czy skórzane ? Jak coś służę pomocą ponieważ runnery i nie tylko to moje jakby to nazwać, hobby?

 

może dlatego, że jesteśmy w innym wieku ;) ?

 

polecacie jakieś uniwersalne buty do sportu, do biegania, na rower? Najlepiej siatka. Do 300zł najchętniej. W miare możliwości czarne proszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie potrzebuje pomocy. Szukam butów do chodzenia w krótkich spodenkach. Buty nie mogą być czarne bo po prostu mi nie pasują z krótkimi spodniami. Proszę o jakieś propozycje, a być może coś wpadnie mi w oko wink.gif. Oczywiście buty nie mogą przypominać mi w żaden sposób butów typowo sportowych jak wyżej wymienione Asicsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broń Boże asicsy, w kazdym razie nie takie klasyczne. Widziałem kiedys jakies modele(nie z siatką) ktore były przystępne. Ale to 1 czy 2. Reszta jest dla mnie... nie do zniesienia. Nawet jakby były najwytrzymalszymi butami świata i kosztowały 50zł... nie kupiłbym ich. Niemniej jednak, dziękuję za propozycję, czekam na inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chodzi mi o taką "sportową elegancję" laugh.gif. Te FP mają w sobie coś także podobne buty na bank mnie zainteresują.

Nawet Adidas z serii originals przypada mi czasem do gustu:

 

5.jpg

3.jpg

 

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie, które brać... Waham się między Clarksami a Ecoo:

 

http://salonobuwnicz...ecline_day.html

img_1347.jpg

 

51079456858-1.png

 

Cena praktycznie taka sama.

 

@ichris - do ecco straciłem trochę zaufanie, kiedyś mieli świetny design i wykonanie, ale po przeniesieniu fabryki [bodaj ze Słowacji] do Chin

 

Ten model Ecco jest Made in Slovakia.

 

zdecydowanie Clarks smile.gif ładne buciki ok.gif

 

Wybrałem Ecco ...kupiłem je w cenie 285 zł (25% zniżki dla posiadaczy karty klubowej) zamiast 379 zł i jestem mega happy :lol: Dodam, że w rzeczywistości Ecco wyglądają ładniej niż na focie a Clarks niestety odwrotnie.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam butów. Mają mi służyć teraz głównie w jezdzie na rowerze(tak o, rekreacyjnie, oraz dojazdowo), w chodzeniu w upalniejsze dni, czasem(rzadko) w bieganiu. Myślałem nad czymś takim. Macałem je w ichniejszym sklepie, zrobiły dobre wrażenie, wygodne. Ale nie są tanie, nie mówiąc o tym, że za tę cenę wolałbym by były ładniejsze. Czy macie inne propozycje? Z góry dziękuję ;)

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam butów. Mają mi służyć teraz głównie w jezdzie na rowerze(tak o, rekreacyjnie, oraz dojazdowo), w chodzeniu w upalniejsze dni, czasem(rzadko) w bieganiu. Myślałem nad czymś takim. Macałem je w ichniejszym sklepie, zrobiły dobre wrażenie, wygodne. Ale nie są tanie, nie mówiąc o tym, że za tę cenę wolałbym by były ładniejsze. Czy macie inne propozycje? Z góry dziękuję ;)

Chodzenie w czyms takim w upalne dni i bieganie jak dla mnie odpada. Za cene 300 mozna wybierac w czym chcesz. Moim zdaniem powienienes uderzyc w cos lzejszego, mniej masywnego, na rower nie potrzebujesz masywnych butow to samo do biegania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę więc o propozycje. w kolorze jak najciemniejsze, bez niepotrzebnych wzorów i udziwnień.

 

proszę o zrozumienie, chodząc po galeriach dosłownie nic mi nie wpada w oko. Może internet oferuje coś więcej, coś czego nie znam. No i chcialbym moc przymierzyc te buty. Niektorzy kupują przez internet - rozumiem. Ale nie bez wczesniejszej przymiarki w sklepie stacjonarnym. Mam z przodu dosyc szeroką stopę, wiec wybór nie jest łatwy.

 

Ew. dajcie mi do zrozumienia, ze nie moge jednoczesnie rygorystycznie wymagac zachowania w pełni mojego poczucia estetyki i funkcjonalnosci, i poleccie mi isc na kompromis wybierając coś zaledwie przystępnego estetycznie, ale w pelni nadajace sie do roweru/biegania.

 

 

 

Poprzednie buty(takie o, na codzien) kupowałem miesiąc, z czego w kazdym tygodniu odwiedzałem co najmniej 2 różne galerie handlowe w mojej okolicy. Jak w co 3. z nich coś mi się spodobało, niestety moja stopa sie z nimi nie polubiła. Gdy juz bylem zupelnie zrezygnowany, jadąc kupić płaszcz - znalazłem buty.

 

Pozdrawiam ;)

wrq

 

Edit:

tamte buty nie są masywne. Właściwie tak lekkich butów nigdy nie miałem. Moze dlatego ze nigdy nie kupowałem butów do biegania ;>

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności