Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość untitled37

Co do Twoich - nie to, że noszą goście z wiadrem kiślu na głowie, ale są brzydkie, czarne, w ogóle wyglądają na mało wytrzymałe i na pewno niewygodne, no i?

 

 

 

edit: zapomniałem, jeszcze: ;p;p;p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twoich - nie to, że noszą goście z wiadrem kiślu na głowie, ale są brzydkie, czarne, w ogóle wyglądają na mało wytrzymałe i na pewno niewygodne, no i?

Ulzyło nie?Ufff, upust frustracji na forum zawsze OK! :)

 

Gdybyś napisał to normalnie to naprawdę mi nic do tego co o nich sądzisz, mogą ci się nie podobać.

Tylko się nie zgodzę że są niewygodne i mało wytrzymałe, a tak to ok :)

 

acha, czekaj ;p;p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

untitled37 każdy ma prawo się wypowiedzieć, a tymczasem porównałeś go do tych ludzi... zobacz sobie parę postów wcześniej- podobnie napisałem, z tą tylko różnicą- że ukazałem że jak ktoś ma takie buty to nie musi być koniecznie taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chodzę po miescie w takich

http://www.allegro.pl/item638311327_buty_n..._rozm_42_5.html

I mam gdzieś czy ktoś pomyśli czy jestem dresem czy nie..

 

Poczatkowo chciałem ich używać do piłki..

Ale są tak wygodne, że zdecydowałem się w nich łazić :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na to wpadłeś?

 

Właśnie o tym mówimy - chodzenie w takich butach po mieście to idiotyzm, przez nas nazywany dresiarstwem. Proste.

 

Sory, ale chyba mylisz pojęcia dresiarstwo jest to ubior luźny dresowy całokształt(bluza,spodnie,buty) oraz styl bycia myśle że dobrze wiesz o czym mowie, natomiast jeżeli widzisz kogos ubranego w koszule bądź t-shirta i normalne jeansy i idącego w takim obuwiu to tez bedzie dresem ? do dresu jakich butów byś nie założył to beda dresiarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w grudniu HD Thunder ( http://www.martensy.pl/pokaz.php?but=932 ), i nawet zadowolony jestem, chociaż mam wrażenie, że można lepiej wydać 190 zł. Ale i tak wolałem proste Wishoty (jedne beżowe, drugie zielone), które katowałem przez ponad dwa lata, i bardzo dobrze to znosiły :)

A, jeszcze glany Wojasa mam, też dobrze sie sprawują od ponad dwóch lat. Odpowiadają mi bo nie są bardzo sztywne.

 

A najbardziej w życiu kochałem zamszowe najki Cross Training. Najwygodniejsze buty jakie miałem, ponadto wytrzymywały wszystko - deszcz, kałuże, śnieg, błoto, pogo w stadzie zaglanowanych punków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troszke lipna sytuacje bo rozmiar mojej stopy jest niewspolmierny do objetosci jaka zajmuje udo/lydka. rozmiar 25,5 cm przy czym wiekszosc butow o takiej wkladce nadal jest na mnie zbyt duza. przy tak malych rozmiarach mam problemy z kupnem czegos sensownego. najlepiej by sie sprawdzil rozmiar 25 cm (w nomenklaturze USA odpowiadajacy 7). z racji braku dostepnosci obuwia w tym rozmiarze od jakiegos czasu zaopatruje sie w buty na ebayu. wzrasta ryzyko kupienia podrob, oraz dorzucenie extra cla jesli laczki ida z USA czy Japoni.

najlepszy interes jaki zrobilem to byly Reebok Iverson X ktore lacznie z przesylka wyszly mnie cos kolo 245zl.

dalej jordan esterno czarne (ktore najprawdopodobniej sa podrobkami), zajezdzam je niemilosiernie chodzac w kazdej porze roku, a gdy maja dosc laduja w pralce.

w miedzyczasie trafily sie lebrony V biale w wersji low, ale kompletnie nietrafiony zakup rozmiar 7,5 (a wiec 25,5cm) okazal sie byc zbyt "wielki" jak na moje mozliwosci.

szwedaja sie jeszcze jakies reeboki dj (w ktorych bardzo szybko padly mi zapietki), ale najmniejszy rozmiar jaki znalazlem w polskim sklepie to bylo 8 (rozmiar USA)

ostatnio trafilem jordany olympia w kolorze bialo-czerwonym, ciezko je bylo znalezc.

a wygladaja tak:

air-jordan-olympia-white-metallic-gold-v

air-jordan-olympia-white-metallic-gold-v

 

jesli bede polowal na jakies nastepne, to na czarne "laserowe" jordany 20 z dwupaku w rozmiarze 7 albo model 2009 (ale te czarne XX-stki wkrecily mi sie swego czasu bardzo mocno).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w grudniu HD Thunder ( http://www.martensy.pl/pokaz.php?but=932 ), i nawet zadowolony jestem, chociaż mam wrażenie, że można lepiej wydać 190 zł.

 

Niestety masz racje, mogles lepiej wydac te pieniadze :) Mialem takie HD, tylko ze czarne. Na spodzie podeszwy jest wytłoczony taki owal, pod piętą. U mnie zaczeła tamtedy wchodzic woda do buta, wystarczyl leciutki deszczyk. W efekcie pod wkładką but zaczął wręcz gnic, tam jest taka różowa gumowa masa i "kratownica", pospypalo to sie tak ze az pięta sie zapadala przy chodzeniu, niewygodnie strasznie. Do tego rozdarło sie szycie z tylu. Oddalem na gwarancje, której producent nie uznał, napisali mi ze to wynika z "naturalnego zuzycia obuwia". A bylo to 6 miesiecy po zakupie. Jesli wedlug producenta but ma prawo pospyac sie po pół roku to ja dziekuje, wiecej nic od nich nie kupie. Teraz gram w nich w pilke nozną bo tylko do tego sie nadają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności