Skocz do zawartości

Laski Piwo I Cala Reszta


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac administratorzy i moderatorzy nie widza w tym nic zlego - jestem pewny ze w sytuacj zagrozenia rzeczowosci forum zainterweniuja  :)

fakt, ze nie widac adminow i moderatorow, swiadczy o prowadzonej polityce i przyjetej strategii.

innym moze byc fakt, czy inni potrafia to odczytac czy nie :)

 

ale to juz nie moj temat. to co chcialem sie dowiedzialem a dzieki off topicom duuuuzo wiecej niz poczatkowo planowalem.

 

zawsze powtarzalem, ze czlowiek sie uczy do konca zycia i glupim umiera. ale jedna osoba, ktora stwierdzila ze jestem glupi bo nie lubie ipoda to chyba przesadzil :)

 

no ale podobno wszystko ....obrazac innych wolno, pisac nie na temat nie wolno :)

 

dobra, nie bede sie produkowal. nic to zapewne nie da.

 

edit/ Polacy to sa tolerancyjni :) nie ma co. piwko dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest kwestia żadnej tolerancji, tylko zwykłej kultury. Moim zdaniem człowiek, który na każdym kroku i w każdym temacie musi piep***ć o "laskach i piwie" i usprawiedliwiać to wolnością wypowiedzi, musi być wybitnie ubogi w doświadczenia życiowe, duchowe oraz przemyślenia. Na forum robi się zwykły syf i nic poza tym, a usprawiedliwienia "że wolność wypowiedzi" tylko pogrążają piszące to osoby.

 

To jest kwestia pewnej kultury a nie wolności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echelon, kazdy cham moze blagac o wiecej kultury. to nie argument. przesledz watki, zastanow sie i wtedy napisz, bo robisz syf na forum.

a zwalanie winy na innych to akurat desperacka proba szukania jelenia. masz jakis problem ? to pisz.

widzisz balagan - to posprzataj.

chcesz poczytac to czytaj.

ale nie bedzie tak kolego, ze inni beda pisac tylko to co ty masz ochote akutat widziec na forum.

 

ponadto nie jestes upowazniony do oceniania niczyich wypowiedzi, czy sa one syfem czy nie.

 

posuwasz sie za daleko, a pamietaj - sa granice ktorych przekraczac nie wolno - tak mawial Wieslaw Gomulka , pierwszy sekretarz :)

 

moja rada brzmi dla ciebie tak: pomysl potem napisz, nie smiec, inni to czytaja, to nie koncert zyczen, to forum dla wszystkich ;)

baw sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niech bedzie zly bommbel zly !! .... podkulam ogon i znikam na jakis czas ... bede jak skoncza mi sie egzaminy i wogole ...

zycze powodzenia w egzaminach.

 

a co do pozostalej tresci: szkoda, niedlugo zostanie tutaj sam beton.

beton co bedzie sie wzajemnie raz na miesiac betonowac swoimi betoniarkami.

 

czesciowo cie rozumiem, ze nie chcesz uczestniczyc w tym marszu pogrzebowym.

jednak, jesli sie ustepuje, takie betonowe ludzie nabieraja przeswiadczenia ze moga innym dyktowac co inni moga robic a czego nie moga. sami byli tak tresowani i inaczej nie potrafia myslec.

 

ale to nie swiadczy o ich uposledzeniu tylko o braku kultury innych co nie chca krakac tak jak betonowce :)

 

jeszcze raz powodzenia w sesji. i wracaj do nas. koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszyscy patrza na nazwe topicu. Zdziwieni? Nawet w takim czyms potraficie offtopowac. Dajcie sobie siana, po cholere sie klocic, jeszcze strone wczesniej ktos wspomnial, ze rodzinka sie zzyla a jeszcze pare stronic i wszyscy beda na siebie wrukwieni.

 

aloha

 

Wracajac do tematu wciaz lubie wodke. A dziewuchy mam chwilowo daleko w d***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu wciaz lubie wodke. A dziewuchy mam chwilowo daleko w d***

czyzby jedno mogloby byc substytutem drugiego ?

 

ja lubie zimna voodeczke i gorace dziewczyny. jednak, jak to bywa najczesciej ideal jest nieosiagalny.

 

dobrze, ze masz je tylko chwilowo w d~~~~e. bywaja czasami niezastapione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jak widac nie wszyscy sa "w rodzinie", a poza tym nawet w najlepszych rodzinach czasem trzeba sobie to i tamto powiedziec :)

ale gdzie to widac ? o kim mowa ?

nieeee no, chyba tacy zli nie jestesmy aby wywalac poza nawias kogokolwiek :).

przynajmniej ja jestem za lagodny na takie czarne scenariusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochaaamy sie ;p

A co do dziewuch to moj stosunek do nich nie ma wieliego zwiazku z vo0dka. Po prostu... no kwa, zlamala mi taka jedna menda serce, wiedziala, ze cos do niej czuje a traktowala mnie jak smiecia. Stad ten chwilowy odwyk ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie bedzie tak kolego, ze inni beda pisac tylko to co ty masz ochote akutat widziec na forum.

 

ponadto nie jestes upowazniony do oceniania niczyich wypowiedzi, czy sa one syfem czy nie.

 

posuwasz sie za daleko, a pamietaj - sa granice ktorych przekraczac nie wolno - tak mawial Wieslaw Gomulka , pierwszy sekretarz :)

 

moja rada brzmi dla ciebie tak: pomysl potem napisz, nie smiec, inni to czytaja, to nie koncert zyczen, to forum dla wszystkich ;)

baw sie dobrze :)

Taaa... Krecik jestes tak zabawny jak dzieciaki w grupie starszakow <_< A smierdzi mi od ciebie Goa* jak diabli. Tyle ze on sie potrafil zdobyc na pare ciekawych postow a nie tylko *******enie :angry: Znajdz sobie kumpli na GG jak nie potrafisz w realu i tam sie zasypujcie masa glupich tekstow, bo to jest forum a nie czat <_< Tyle mojego zdania :lol:

 

*bez obrazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Krecik jestes tak zabawny jak dzieciaki w grupie starszakow <_< A smierdzi mi od ciebie Goa* jak diabli. Tyle ze on sie potrafil zdobyc na pare ciekawych postow a nie tylko *******enie :angry: Znajdz sobie kumpli na GG jak nie potrafisz w realu i tam sie zasypujcie masa glupich tekstow, bo to jest forum a nie czat <_< Tyle mojego zdania :lol:

 

*bez obrazy ;)

szkoda, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

masz pare oklepanych tekstow i co z tego ?

robisz jakies takie dziwne te minki ?

zly jestes ? moze zupa byla za slona ?

 

piszesz *bez obrazy ;)

 

spoko, na razie nie mam na to czasu. na wszystko przyjdzie czas i pora.

 

Acha, jak cos ci smierdzi : moja rada, wietrz mieszkanie, pomaga.

 

i jeszcze jedno: jak sie nie odzywales to nie smierdzialo, bez obrazy mi tylko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dupka z lewej strony, z zoltymi loczkami, niezly ma biust.

dla niewtajemniczonych: cos zaczyna sie na dupie a moze skonczy sie na forum irivera.

poczatki zawsze sa trudne, ale co za finish, co za cycki :)

 

i love iriver :)

 

Goa, daj wiecej tych zoltow loczkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dupka z lewej strony, z zoltymi loczkami, niezly ma biust.

dla niewtajemniczonych: cos zaczyna sie na dupie a moze skonczy sie na forum irivera.

poczatki zawsze sa trudne, ale co za finish, co za cycki :)

 

i love iriver :)

 

Goa, daj wiecej tych zoltow loczkow :)

Hahaha niezle co? :lol: Ja przyporzadkowalem niektore osoby z forum pod persony z tej gry i wg. mnie pasuja jak ulal. Wiesz kreciku zgrywaja tu na forum jak tam na przystanku kogos innego :lol: niby np. ten "Conan" taki twardziel a tak naprawde... :lol:

 

Masz tu: http://love.gg/incriminati.swf zobacz ile prawdy sie w tym zawiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu: http://love.gg/incriminati.swf zobacz ile prawdy sie w tym zawiera :D

grac aby wygrac.

pic aby wypic

zaliczyc aby zaliczyc - jesli chodzi o egzaminy to wiele osob sie ze mna zdodzi :)

 

Goa, cofajac sie w czasie /return to the futuere/ napotkalem na tekst jednego kolegi: sorry , tylko nie pij.

na szczescie dostal odpowiedz: nie jestem killer.

humanitaryzm, demokracja, wolnosc !!!

a tak przy okazji te linki sa the best :)

pokazuja wiele, a zajmuja tak niewiele.

no i ataku siostr karmelitanek nie mosisz sie obawiac.

ktos , kiedys pisal, aby zrobic tu porzadek, popieram na calego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zesz kurde jego mac. to byl wysci zbrojen.

moze swiat zaczyna sie na dupie, ale konczy sie na zupie.

a wracajac do tematu: ten glosnik w prawym gornym rogu to pewnie made in wolczanka :)

 

dla mnie kosmos. sztywniaki do betoniarek :)

 

iriver i i**** is ok :)

 

i river i id.u.p.a. is ok :) pifko dla cenzury, krecik stawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looz.

Off na forum ogólnym - nie ma sprawy, tym bardziej że w oddzielnym topiku.

 

Ale niech się kilka osób zastanowi nad sensem i spójnościa swoich wypowiedzi, bo:

zamiast bronić wolności słowa - odbierają ją innym

zamiast wypleniać chamstwo i obraźliwe odzywki - sami je stosują

zamiast prowadzić rozsądną i rzeczową dysputę - sami posługują się sloganami i tekstami bez żadnej argumentacji czy powiązania nie tylko z tematem ale i wcześniejszymi wypowiedziami

nie chcą być sądzeni, a sami sądzą i oskarżają.

 

Bez dziwnych minek żeby się nikt nie przyczepił.

 

pzdr DLA WSZYSTKICH (w końcu jesteśmy rodziną i nikogo nie chcemy wywalać poza nawias, co nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oko za oko, ząb za ząb, d upa za pieniadze" :lol:

powiem tak: za pieniadze ksiadz sie modli, za pieniadze lud sie podli.

 

a tak naprawde to ustawiajac priorytety wg maslowa

najpierw jesc

potem dupczyc

potem sluchac muzyki

 

no ale wiesz, ci wrazliwi esteci napisza ci zaraz, ze jest odwrotnie - chyba ich zrobiono w wejsciu digital-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pić kurde gdzie :lol:

sorki, moj blad, bez picia sie dlugo nie pociagnie.

bez dupczenia - to tydzien, bez irivera max dwa. ale bez chlania ? to max jedna doba.

picie ma kolosalna przyszlosc !!! i zawsze mialo :)

 

cheers !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności