Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na swoim piecu nie szaleje zbyt z grami. Złożony w 2k6 po taniości, chyba za 1600zł. Więc już w momencie montażu dawał ciała w nowych tytułach. A gram na nim w CS1.6 na steamie, Star Wars: Empire At War, Wing Commander: Prophecy (przeszedłem Freespace2 na każdym poziomie, potem Freelancera i zabrakło mi jakiejś fajnej spacesim), Homeworld 2 w skirmishu i ostatnio zainstalowałem Icewind Dale 2. Ale jeszcze nie zdążyłem odpalić. :)

Głównie to tego CSa po sieci pykam.

Jeszcze mam Xboxa, tylko że przeważnie filmy na nim oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fable 2 na piece nie będzie. Trójki także. A co do Ego Draconis, to ma jeden z bardziej skopanych silników graficznych. Gorzej niż G3. Kumpel na 8600GT, 2GB RAM, C2D e4300, mógł wybierać pomiędzy grafiką rodem z g1, a pokazem slajdów. Gra zbiera całkiem niezłe recenzje, ale to co zrobili z silnikiem woła o pomste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na swoim piecu nie szaleje zbyt z grami. Złożony w 2k6 po taniości, chyba za 1600zł. Więc już w momencie montażu dawał ciała w nowych tytułach. A gram na nim w CS1.6 na steamie, Star Wars: Empire At War, Wing Commander: Prophecy (przeszedłem Freespace2 na każdym poziomie, potem Freelancera i zabrakło mi jakiejś fajnej spacesim), Homeworld 2 w skirmishu i ostatnio zainstalowałem Icewind Dale 2. Ale jeszcze nie zdążyłem odpalić. :)

Głównie to tego CSa po sieci pykam.

Jeszcze mam Xboxa, tylko że przeważnie filmy na nim oglądam.

 

Edyta:

Sry za dubla. Przeglądarkę mi ścieło i dwa posty wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiam Master League w PES 2010... Yummie:) gra niszczy wszystko co śmiało się wcześniej nazywać symulacją piłki nożnej..

Też od paru miechów męczę - tym że jest parę rzeczy, które mnie doprowadzają do niekontrolowanych wybuchów agresji, np. kretyńscy bramkarze, nadal skopane podania, strasznie ciężka gra obroną(o ile sam nie kierujesz kazdym z nich, zachowują się jak na najniższym poziomie trudności), czasami kretyńskie zachowania piłkarzy(dzięki czemu 3/4 straconych przeze mnie bramek to samobóje, albo podania samobójcze) i parę innych rzeczy.

Całkem dobrze zrobiony jest sam master league, chociaż moim zdaniem za długo trwa negocjacja transferu(chociaż przynajmniej można poza okienkami), za to jest przydatna opcja "przekwalifikowania" zawodnika na inną pozycję.

Ogólnie całkiem przyjemnie, choć nie ukrywam że przydałyby się w końcu poważniejsze zmiany(albo port fify z konsoli ;p)

 

aha, imo nie warto zaczynać ML bez dobrego option file(ja od paru edycji używam gamingaccess patcha), bo staty od konami są mocno pochrzanione, no i zawsze warto mieć zapełnione nieużywane sloty na drużyny ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty dla mnie najlepsza tego typu strzelanka, Medal of Honor skończyło się dla mnie na Underground na PSX :P modern warfare wypas, na moim starym komputerze śmigał na maksymalnych detalach :D teraz gram w Godfathera II, jedynka mnie zmiotła dwojka jest troche przekombinowana, ale gra się nawet fajnie. Ego Draconis jak skopali to szkoda, jedynka była najlepszą rpg dla mnie bez dwoch zdań, po beyond czekałem, że sobie znowu pogram w dobre rpg :P jak piszecie ze na 8600GT nie chodzi dobrze, to na moim 6600gt nawet nie mam co włączać :P może Fear Project Origin <_< może polecicie jakieś rpg na mojego kompa (e8400@3600mhz, 2gb ram, 6600GT), coś w stylu Fable albo jakieś byle nie w przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights II - w starym stylu, czyli drużynowe na D&D ale mega :) Oczywiście Baldury, Icewind Dale'e, Torment...

 

A ja bym prosił o polecenie mi RTS-a w stylu najstarszych Command & Conquer czy Red Faction. Czy Company of Heroes będzie dobre?

 

I czy któreś z MoH mi polecicie, jeżeli uwielbiam całą serię Call of Duty? I czy jest jakiś sensowny RTS średniowieczny oprócz Medievala II? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty dla mnie najlepsza tego typu strzelanka, Medal of Honor skończyło się dla mnie na Underground na PSX :P modern warfare wypas, na moim starym komputerze śmigał na maksymalnych detalach :D teraz gram w Godfathera II, jedynka mnie zmiotła dwojka jest troche przekombinowana, ale gra się nawet fajnie. Ego Draconis jak skopali to szkoda, jedynka była najlepszą rpg dla mnie bez dwoch zdań, po beyond czekałem, że sobie znowu pogram w dobre rpg :P jak piszecie ze na 8600GT nie chodzi dobrze, to na moim 6600gt nawet nie mam co włączać :P może Fear Project Origin  <_< może polecicie jakieś rpg na mojego kompa (e8400@3600mhz, 2gb ram, 6600GT), coś w stylu Fable albo jakieś byle nie w przyszłości  :D

 

np. Gothic II, a może bardziej jade empire ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest takich gier co w nich nie ma nic nadzwyczajnego typu grafika fabuła dźwięk itp a wciągają, sam na feriach muciłem w Painkillera Overdose. Neverwintera 2 sprawdze bo nie grałem, w jedynke zresztą też. A Sacred 2 ma jakąś fabułe czy typowy hack'n'slash bez dialogów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje Urban Terror o ktorym ktos tutaj pisal. W zasadzie kiedys juz w to probowalem grac (chyba nie ma FPSa na linuksa ktorego bym nie sprawdzil), ale dziwna jest to gra. Podobno stawia na realizm, ale te zabie skoki i slizganie sie po calej mapie na to nie wskazuje. Mimo to ciekawa gra, taka bardziej spokojna, taktyczna. No i jest duzy wybor broni. Calkowite przeciwienstwo Sauerbraten, gry w ktora ciupie maniakalnie od jakiegos czasu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True Combat bardziej stawia na realizm. Niestety od kiedy jest on na bazie Enemy Territory to mi się osobiście mało podoba. Najlepszy był na Quake'a 3 :/. A Urban Terror w ogóle nie stawia na realizm, ale to moim zdaniem wychodzi mu jak najbardziej na plus. Świetnie się gra. Czymś jeszcze bardziej zbliżonym do Quake'a, ale z rzeczywistymi broniami jest "Reaction" - mod do Quake 3. Nie wiem właściwie czy jeszcze rozwijany - mi się bardzo podobał, ale po necie ciężko było pograć (mało serwerów), a po LANie nikomu nie przypadło do gustu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega namówił mnie na popykanie w Defense of The Ancients(mapa do Warcraft 3) - przyjemne, choć wymaga praktyki, doświadczenia i dużej znajomości gry.

 

@up - Mass Effect 2 zdecydowanie polecam, miodna gierka ;]

btw. po przejściu całej gry, z płaczem momentami słuchając polskiego dubbingu(shepard=fiona :(), kupiłem CDA, by dowiedzieć się że mogę zmienić głos na oryginalny... ech, może jak będę drugi raz przechodził kiedyś ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności