Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o

o ile się nie mylę to polska gra zrobiona na silniku graficznym FEARa. Do tego kosztuje tylko 20 zł i polska wersja językowa w której momentami sypią się *urwy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cdaction TT2 dostał 4+(inny recenzent uznał że 5+ będzie bardziej odpowiednie) :P

Wydaje mi się że City Interactive musi dorosnąć do Jupitera ;]

 

Fakt ma kilka wkurzających bugów ale za tą cenę można to wybaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik to nie wszystko :P

 

btw - Crysis Crysis xD

 

Pewnie, ale dobrzy programiści mogą zdziałać cuda co widać na przykładzie Wiedźmina :).

 

A propos Crysis'a

Nie wiem, nie grałem (mam za słabego kompa) ale znów podchodzę do tego jak do Far Cry'a, czyli jak do jakiegoś tech dema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. spotkałem sie z kilkoma takimi opiniami ale żadna z tych osób nie grała w Crysis'a :P

 

ja grałem i jestem zachwycony.

 

krótkie toto, ale ogromnie trzymające w napięciu :)

przez te ~15h non stop się coś dzieje. ;]

 

i ma całkiem niezłą ściezkę dźwiękową (nie to co GTA nowe, ale zawsze coś :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę w końcu zrobić upgrade :). Fundusze mam ale nie mogę się zebrać, sam zresztą nie wiem czemu. Zresztą Crysis to nie jedyna gra, w którą chciałbym zagrać, przecież niedługo wychodzi Assassin's Creed na tą platformę, a gdzieś w drugim kwartale piąta część Splinter Cell więc jest na co czekać i na co wydawać kasę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłem do Mafii

...to przez genialną ścieżkę dźwiękową :P

Klimat też chyba nie przeszkadza ;)

No i Czesi pomyśleli o supporcie dla kierownicy, w przeciwieństwie do poniektórych innych deweloperów gier, w których można rozbijać się furami.

 

A crytek imo nie odrobil dwóch zadań domowych: z optymalizacji i z gameplaya.

To teraz taka świecka tradycja. Gry robi się tak, że nie się w nie grać przy pełnych ustawieniach na żadnym istniejącym sprzęcie - nawet karty wysyłane deweloperom przez nVidię i ATI nie pociągną, nie mówiąc już o tym, co leży w sklepie na półce.

Trzeba odczekać z 2 lata, żeby zobaczyć grę z trailerów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem crytek sam wykopał sobie dołek, bo sprzedaż crysisa jest niespodziewanie słaba.

Wychodzi na to, że kosmiczne wymagania sprzętowe skutecznie odstraszyły potencjalnych kupców.

I dobrze, może nauczą się w końcu szanować graczy :P

 

Swoją drogą Unreal Engine 3 miejscami wygląda lepiej niż crysis(GoW i deszczowy etap - woda rozbijającza się o skały wyglądała mistrzowsko!), a chodzi idealnie na full detalach w 1024(niektóre gry nawet w 1280) na kompie, na którym crysis na 800x600 potrafi haczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w Half-Life'a 2, polecam cały pakiet Orange Box: Half-Life 2 plus dwa dodatki do niego Episode One and Episode Two, Team Fortress 2 i świetny ale krótki Portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem. I dzięki za info. :D

 

...świetny ale krótki Portal.

 

Now you're think with portals. Trailer jest wypas. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny z Nexus'a przypomnia mi się Starshatter Nie wiem co i jak z tym aktualnie (ssie demo) ale pamiętam demko beta, symulacja pełną krwią, kupe podsystemów (głupia sprawa mieć rozwalone silniki i stać w miejscu jak krowa na rykowisku kiedy walą do ciebie ze wszystkiego co mają), realne rozmiary galaktyki (pół godziny leciałem niszczycielem z marsa na ziemie). Wogóle mnie zssała ta gra. W demo grałem chyba w 2002 roku. ;)

 

Edit:

Fuck. Już kiedyś grałem w Nexus'a (spojrzał idiota na interfejs to się mu przypomniało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności