Skocz do zawartości

Zboczenia Zawodowe.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Kilka dni temu, podczas spaceru, moja perełka zwróciła mi delikatnie uwagę, że ciut zanadto przyglądam się innej dziewczynie, przechodzącej obok nas. W odpowiedzi usłyszała: "(...) widziałaś?! To chyba Kossy Sparkplug!".

 

Czy zdarza Wam się wpatrywać w uszy ludziom na ulicy, mimo, że otolaryngologia jest daleka od Waszych zainteresowań? Czy zdarza się odgadywać typ posiadanego przez innych odtwarzacza patrząc na używane stocki?

 

Jakie inne "zboczenia zawodowe" są Wam nieobce? ;)

 

Pozdrawiam. :)

 

P.S. Słyszałem historię o kobiecie spod Kielc, która dzięki Sennheiserom CX-300 poznała swego rodzonego brata (los ich rozdzielił w 1968 r., jeszcze jako dzieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cóż.. wystarczy spojrzeć na ilość postów w TYM temacie. Myślę, że więcej dodawać nie trzeba :)

 

Jakie inne "zboczenia zawodowe" są Wam nieobce? ;)

Hm, takie rzeczy na których mam bzika - noże, telefony, aparaty, wspomniane odtwarzacze, słuchawki itd. Takie rzeczy zobaczę wszędzie, a z kilometra rozpoznam model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, takie rzeczy na których mam bzika - noże, telefony, aparaty, wspomniane odtwarzacze, słuchawki itd. Takie rzeczy zobaczę wszędzie, a z kilometra rozpoznam model :D

 

exactly ;)

 

a jeszcze jak ktoś znajomy to nie wytrzymuję żeby nie zagaić - każdy fon, player albo cyfrak ląduje w łapskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, aż mi czasami głupio :P

 

Ostatnio jak jechałem pociągiem, panienka miała na smyczy Monolitha.. Jak zacząłem się przyglądać, to tak jakbym gapił jej się centralnie na słodkie krągłości, musiałem się powstrzymywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadać ostatnio PKS'em przez cala drogę (20 min) probowałem rozpoznać jakie słuchawki posiadał typ siedziały w innej czesci autobusu. O_o

Ale i tak nie dostrzegłem czy były to AKG k414p czy K26p :|

 

Ale to zaczęło sie odkąd jestem na tym forum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jak laska zauwazy ze sie na nia gapisz. Ona mysli ze ci sie podoba a tak naprawde interesuje cie model jej słuchawek i odtwarzacza :lol:

No nie raz tak jest :lol:

 

Hihi, patrzę się po cudzych odtwarzaczach, słuchawkach, telefonach komórkowych i rowerach.

taaak rowerach to ja w szczególności :)

 

@raynevan

a ona taki pasztet w dodatku :D i ma na imię Gorgondzola ;p

z życia wzięte :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności