Skocz do zawartości

Gry Java


wuwu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj ja duużo sobie na komóreczce gram :P Chyba z 50 gierek na K550i mam zainstalowanych.

 

Najlepsze z nich:

 

- Splinter Cell Chaos Theory

- Lumines

- Galaxy on fire

- Covert OPS 1948 (******sta gra FPP)

- Alien Quadrant 3D

- Worms Forts 3D (niezły ubaw jest z kumplami przez BT)

- Super Real Tenis Multi layer (tylko nie wiem dlaczego, ale przez BT strasznie wolno chodzi :/)

- Berlin Chaos (świetna gra, choć bardzo prosta, ale nigdy się nie nudzi)

- Tetris ( ^_^ )

- Nokiowskie Bounce :]

- Caveman

- Deep Abyss

- Die Hard

- Hulk K750i (poolecam, swietna i dłuuga gra, jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek grałem na telefonie)

- Midnight Pool

- Motoraver

- Planet Riders

- Prince of Persia: Harem Adventures

- The Chaos Engine

- Ancient Empiers

- V-rally 3D

- Speed Chaser 3D

- Robot Alliance

 

i fenomenalna gra, która mnie wciągneła bez reszty, i bez apelacyjnie najlepsza gra na telefon to Ancient Empires II, chociaż jedyneczka tez jest super...

 

To tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simcity soc, diamond rush (sentyment z c65 :P), lemmings return, fmx III hardcore, resident evil - the missions (raczej z sentymentu do residenta 2, bo gra raczej kiepska :P), worms 2007 - szkoda tylko ze sie nie zapisuje :/, gravity defied. nic wiecej ciekawego nei znalazlem pod jave...

 

btw maba: przeciez brothers in arms jest chyba raczej pod symbiana :P. no chyba ze masz na mysli ta kijowa od gory wersje... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w gry java już nie gram, bo mam PSP. Ale wcześniej lubiłem grać w Townsmena, Black Citadel, Urban Asphalt, Splinter Celle i wszelkie gry na Symbiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo zmieniam komórkę mam do wydania 400zl, co byście wybrali na moim miejscu?? Ja upatrzymłem nokie 3110 evolve, nokie 3500, samsunga j600 i e250

 

P.S.: żadnych soniaków, nie podoba mi się ich interfejs

 

 

Nie wiem, może pozbieraj 500 pln i jak nie chcesz soniaków to weź 6120c... Podobno w tej cenie jest niezrównana (tak pisze maba i Caleb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności