Skocz do zawartości

Duuuuzy Problem Z Zakupem Oddtwarzacza


elliotek

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos pisal, skombinuj sobie meizu i HD595 i zobaczymy czy nadal bedzie to zabawne :) osoby oceniajace raczej rzadko mają złe sluchawki, uwierz.

 

ale jak nie zamierzasz sluchac na niczym lepszym to ciesz sie z zakupu i tyle, teraz to i tak za późno na radzenie, a meizu od creative;a lepiej wykonany, (podobno bo nie sluchalem) lepiej brzmi i tanszy.. no ale jak na moj gust creative zen nie taki zly.. tylko jakos jedzie tandetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ktos pisal, skombinuj sobie meizu i HD595 i zobaczymy czy nadal bedzie to zabawne :) osoby oceniajace raczej rzadko mają złe sluchawki, uwierz.

 

ale jak nie zamierzasz sluchac na niczym lepszym to ciesz sie z zakupu i tyle, teraz to i tak za późno na radzenie, a meizu od creative;a lepiej wykonany, (podobno bo nie sluchalem) lepiej brzmi i tanszy.. no ale jak na moj gust creative zen nie taki zly.. tylko jakos jedzie tandetą.

 

no wlasnie!!! dobre slowa.... i tak wlasnie przypuszczale ze tak jest: "podobno bo nie sluchalem" Ale od razu stwierdzenie ze: "lepiej brzmi"

Tak samo przypuszczam jest wlasnie z odtwarzaczami itd... podobno, kolega mowil, czytalem, na forum tak pisza itd. Tylko ilu z was mialo np. ubrana kompozycje np. ZEN+HQ1900? to ja wam powiem: Rewelacyjnie a teraz wy mozecie napisac gdzies na forum, ze podobno ta kompozycja gra rewelacyjnie, ale nie napiszecie bo porblem polega na tym ze CREATIVE jest beeee i tyle..:)

 

i nie jest to smieszne????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak posluchasz jednoczesnie połączenia clix2 + HD595 i powiesz ze tamto to rewelacja to wtedy bedzie to mialo jakąś racje bytu, a nie mając punktu odniesienia nie ma sensu czegoś takiego pisać :) (pozatym ja pisze jak czegos nie sluchalem to pisze ze nie sluchalem, zena mialem w rekach, bawilem sie nim i moge powiedziec ze w porownaniu z moim meizu wykonanie jest plastikowe i tandetne, inne osoby byc moze go sluchaly. tak czy inaczej, jesli ktos ma Ci polecic cos sprawdzonego przez wiele osob, a cos, czym firma sie specjalnie niczym nie wsławiła, i prawdopodobienstwo ze bedzie gorsze jest o wiele wieksze, to jak myslisz, co poleci? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, moze CI to wydaja takie krytyczne oceny na temat np. creativa zle dobieraja sluchawki do ich odsłuchu????

 

skoro ja mialem zle sluchawki do Clixa2 to tak samo moze byc z Creativem?

 

smieszne? raczej nie:P raczej zabawne:))) :lol:

raczej niezbytnio ;)

nie miałeś złych słuchawek do clixa, ogólnie masz złe słuchawki :] (mowa tylko o ep, drugich nie znam)

widocznie lepiej już nie potrafią grać, ale sam clix tak

 

Gdyby EP nie grały koszmarnie z v39(gorzej nawet od m240 - wynikało by z tego rozumowania ze vedia jest gorsza :lol:) to bym je zostawił, z m240 przy ustawionej dobrze korekcji było ok. (inna sprawa ze korektorem trzeba było się pobawić nie dla konkretnego gatunku, ale czasem określonej piosenki... Bo dźwięk potrafił irytować)

Teraz słucham na nich tylko w głośnych miejscach (i tylko na m240) bo tłumienie to ich bezsprzeczna zaleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative nie jest beeee, to prawda że sporo jest tutaj ignorantów (w tym ja;p) zen to podobno jeden z lepszych playerów Creativa jednak nadal jest mocno średni,można kupić taniej i lepiej, i co prawda wiele osób opiera się na opinii napisanych ale nie kolegów tylko osób mających sporą wiedzę na ten temat,zresztą dźwięk to mocno subiektywna sprawa jeśli pasuje Ci te brzmienie pozostaje się tylko cieszyć, Zena nie słuchałem ale słuchałem inne produkty Creativa i jakimś cudem mnie nie powaliły,za to Meizu znacznie bardziej mi się spodobało,nie mówię że zen jest zły ale jak na swoje możliwości jest drogi;p można taniej i lepiej,swoją droga to co on ma w środku?Gdzieś chyba wyczytałem że zen jest oparty na chipsetcie od sigmatela (który także robił jakiś do sansy view,która także nie powala dźwiękiem ale ma inne walory;p[wielkość pamięci flash])

 

A i ja na px100 słyszałem różnicę pomiędzy meizu a kamykiem (a może tylko mi się tak wydawało?kto to wie;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ,ze jestem przygluchy :D:D:P

 

tak to sigmatel ten sam co w ipodach shuffle miedzy innymi :)

 

wlasnie ciekawe czy wiecie,ze sa rozne odmiany kamyka:

zwykla-podstawowa

zwykla z glosnikiem,

z wyswietlaczem

z wyswietlaczem i glosnikiem .

 

Graja podobnie ale jakis wklad ze strony firmy dla konsumentow jest widoczny,dla kazdego co innego :P/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dziwna sytuacja

Koleś poszedł do sklepu, porównał wybrał Creative i jest zadowolony (!), a wy na sile probujecie mu wmówić, ze zadowolony być nie powinien w dodatku w wiekszosci powtarzając opinie forumowych speców od odsluchu, a nie wlasne.

Jasne, mozna sluchac muzyki na HD595, ale po co, skoro niektorym wystarcza EP630. Baa niektorym wystarcza tez Mpower z pchelkami z kiosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna osoba ktora nie potrafi czytac i myslec jednoczesnie ... [czytanie ze zrozumieniem to najwiekszy problem dla polakow...] to taka mala aluzja do tamtejszych czasow gdzie byly spore niedociagniecia ale kazdy sie cieszyl i nikt nie narzekal ... a teraz co by sie nie dalo to zawsze znajdzie sie kilku ""geniuszy" ktorzy powiedza,ze im elektronika trzeszczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc kupuje bo firma znajoma :)

chyba przed każdym Twoją ciekawą teorią powinno pojawić się "wydaje mi się" czy "moim zdaniem"

Bo sobie generalizujesz aż miło

 

Ja bym powiedział że są 3 grupy kupujących :

-ma być tanio - noname z allegro za grosze

 

-ma być dobrze - tu wiele firm można wymienić, człowiek poczyta, posłucha i w zależności od wymagań wybierze coś dla siebie (tak jak chociażby kolega wybrał zena - ja nie mówię że źle, cieszy się ji dobrze, ale warto napisać dla innych czytających, że dla SPOREJ grupy ludzi między zenem a clixem jest spora różnica. Bądź co bądź, część ludzi wybiera playery po przeczytaniu opinii na necie. Więc im więcej opinii tym lepiej :) )

 

-ma być firmowo, koledzy mają zazdrościć :] - tutaj można wymienić "bo firma znajoma" i to dla mnie głupia postawa

 

nastepna osoba ktora nie potrafi czytac i myslec jednoczesnie ... [czytanie ze zrozumieniem to najwiekszy problem dla polakow...] to taka mala aluzja do tamtejszych czasow gdzie byly spore niedociagniecia ale kazdy sie cieszyl i nikt nie narzekal ... :)

Kolejna osoba Ci po prostu napsała ze masz bzdurny opis. Tobie sie chyba wydaje ze wiesz wszystko najlepiej, i to za wszystkich, a tu d... niestety nie każdy się zgodzi z tym co wypisujesz;)

Uszanuj ludzi mających inne niż Ty wymagania co do słuchanej muzyki, bo to co na razie prezentujesz to przejaw chamstwa i buractwa. (Polaków pisze się z dużej litery BTW)

Tobie nic nie szumi? Twoja sprawa. Sporo ludzi dostrzega szumy elektroniki, zniekształcenia, czy nawet zakłócenia od podświetlania lcd (w v39 lekko słychać :lol: hehe). tak samo jak dla wielu ma sens wgrywanie najlepszej jakości mp3 czy flaców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sporo ludzi dostrzega szumy elektroniki, zniekształcenia"

Mow za siebie ,troche juz zyje , troche widzialem i z roznymi ludzmi mma czesty kontkat ,jak spytalem czy slysza szumy jakies to zazwyczaj konczylo sie spojrzeniem na mnie jak na debila lub odpowiedziami,ze jak im odtwarzacz wpadl do wody to wtedy slyszeli troche :D

 

opis jest specjalnie bo denerwuje to tylko tych z ktorych sie nasmiewam :)

 

tak wiec pozdrawiam -wysublimowany cham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spytalem czy slysza szumy jakies to zazwyczaj konczylo sie spojrzeniem na mnie jak na debila lub odpowiedziami,ze jak im odtwarzacz wpadl do wody to wtedy slyszeli troche
:lol:

żyjesz chyba "troszeczkę", po stylu pisania to Ty masz max 17-18 lat

Widocznie nigdy nie gadałeś z kimś interesującym się audio czy jakkolwiek znającym się na rzeczy.

Bo inaczej to jakbyś ze stereotypowym "dresem" rozmawiał o polityce O.o Może i ma jakieś zdanie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na name'a, i porządne IEMy, wtedy usłyszysz pracę odtwarzacza... Jak odpaliłem mojego to myślałem ze mi uszy zwiędną, szum był głośniejszy od muzyki..

ty ze swoim kamykiem i mx350 możesz sie schować.. kup porządne słuchawki to pogadamy..

z fajnymi ludzmi sie spotykasz.. pewnie słuchają mp4 na słuchawkach z zestawu... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 19 lat,nie znam nikogo kto interesuje sie audio na tyle,zeby czepiac sie szumow.nosze dres-nie takie z 4 paskami... ale bardziej hip-hopowe -jigga,makaveli cos w ten gust a o polityce mozna ze man rozmawiac normalnie poniekad sie niea troche interesuje.nie nie sluchaja mp4sluchawki te mi starcza-bardzo fajni mi sie na nich slucha,lecz zamierzam kupic jakies doki ale bardziej z dla tego,ze pchelki mi wypadaja jak mam zimowa czapke."ty ze swoim kamykiem i mx350 możesz sie schować" -przed wypowiedziami takich ludzi z checia :) jak mam wydawac nie wiadomo ile na denne sluchawki to wole isc na bilard :) a sprawe szpanu sluchawkami w sygnaturce zostawiam dziecia - wlasnie takim jak ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 19 lat,nie znam nikogo kto interesuje sie audio na tyle,zeby czepiac sie szumow.nosze dres-nie takie z 4 paskami... ale bardziej hip-hopowe -jigga,makaveli cos w ten gust a o polityce mozna ze man rozmawiac normalnie poniekad sie niea troche interesuje.nie nie sluchaja mp4sluchawki te mi starcza-bardzo fajni mi sie na nich slucha,lecz zamierzam kupic jakies doki ale bardziej z dla tego,ze pchelki mi wypadaja jak mam zimowa czapke."ty ze swoim kamykiem i mx350 możesz sie schować" -przed wypowiedziami takich ludzi z checia :) jak mam wydawac nie wiadomo ile na denne sluchawki to wole isc na bilard :) a sprawe szpanu sluchawkami w sygnaturce zostawiam dziecia - wlasnie takim jak ty :)

a inni wola klupic cos porzadnego niz marnować kase, no zobacz. Coz, jesli Ci wystarczy sluchanie na takich sluchawkach - Twoja wola. nie znaczy ze masz innym wyperswadowywac jakies swoje glupkowate odczucia ze wszyscy tak mogą, nie tylko Ty. i to jest właśnie zachowanie jak dziecko, uświadamiam - nie jesteś jedyny na świecie i Twoje gusta nie są jedynymi slusznymi, nie podoba Ci się tutaj - wylacz forum, tyle.

 

nawiasem, mnie delikatny szum w sluchawkach doprowadza do szału. to ze nie masz takiego słuchu - gratuluję, ale chyba realizatorem byś nie zostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się o rok i o brak pasków na dresie (może komuś coś powróżyć bo dziś chyba dobra passa :) hehe)

A na serio- dresem Ci nie nazwałem, ale chyba poczułeś potrzebę sie wytłumaczyć. Co do niedojrzałych wypowiedzi podtrzymuje zdanie.

 

Nie bardzo kogo to interesuje dlaczego nie potrzebne Ci inne słuchawki, ani na co innego wolisz wydać kasę (oraz czy interesujesz sie polityką :] ), weź pod uwagę, że niektórzy "burżuje" mają kasę i na denne słuchawki (denne) i na bilard i nawet do teatru czasem sobie pójdą co by się odchamić jak ich najdzie ochota ;)

Co kto lubi, Twoja kasa Twoja sprawa - to działa w obydwie strony.

Jak widzisz potwierdza się to co mówiłem - ludzie, zwłaszcza tutaj, lubią dobry dźwięk.

 

"sprawe szpanu sluchawkami w sygnaturce zostawiam dziecia- wlasnie takim jak ty"

sam masz taki sam podpis, tyle że masz mniej sprzętu to nie wiem czemu się czepiasz:]

a dzieciom, nie piszę sie przez "Ą" jak już hehe

 

Temat można by już chyba zamknąć i autor kupił playera i się offtop zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zoltan twoje kompleksy sa chyba wieksze niz ilosc zlych[i nie slusznych] wypowiedzi o creativie na tym forum.

 

swoja droga taka mala rzecz -wszyscy tu pisza,ze creative robi gowniane mp3 ... tylko czemu wszyscy swoje opinie opieraja na testach na odtwarzaczach z przed 4-5 lat ? :)

 

nie "wylacze" forum Destruktor :) lubie czasem posmiac sie z innych jak sie irytuja :)jak by to ujac, czesc ludzi z tego forum jest moja codzienna "dawka" smiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zoltan twoje kompleksy sa chyba wieksze niz ilosc zlych[i nie slusznych] wypowiedzi o creativie na tym forum.

 

swoja droga taka mala rzecz -wszyscy tu pisza,ze creative robi gowniane mp3 ... tylko czemu wszyscy swoje opinie opieraja na testach na odtwarzaczach z przed 4-5 lat ? :)

 

nie "wylacze" forum Destruktor :) lubie czasem posmiac sie z innych jak sie irytuja :)jak by to ujac, czesc ludzi z tego forum jest moja codzienna "dawka" smiechu :)

 

kompleksy, złe i niesłuszne opinie,dobre dobre :lol:

Ty chyba masz kompleks "creative'a" a ściśle tego ze istnieją inne sprzęty lepsze i często tańsze. I że ktoś śmie obrażać Twoja firmę od głośników i mp3ki :]

Musisz się pogodzić z faktem że Creative i 5 lat temu i teraz dalej nie jest konkurencją jakościowo-dzwiękową dla lepszych firm

(albo dalej żyć w swoim pięknym świecie, Twoja sprawa :) )

Nie generalizuj, nikt nie mówi,że wszystkie odtwarzacze creative są tak słabe jak muvo, ale zawsze znajdzie się lepszy wybór od każdego modelu tej firmy.

Sam mam coś creative'a i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że za tą cenę da się kupić lepsze rzeczy.

 

 

Zdajesz sobie sprawę, że "dawka śmiechu" jest też z Ciebie i Tobie podobnych ignorantów ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że "dawka śmiechu" jest też z Ciebie i Tobie podobnych ignorantów ?smile.gif

 

ehh bywa.

 

dobra niech wam bedzie ,wyplate przewale na mp3 i sluchawki te co polecacie,jak po kilku dniach poczuje roznice to przeprosze i zmienie sygnature :P bo mo kilku minutach w mm nie slyszalem roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby uscislic - creative ma kilka udanych modeli i playerkow mp3 jak i glosnikow do komputera.

poza tymi kilkoma udanymi modelami cale serie flashy creative'a byly po prostu dla mnie kiepskie.

 

kwestia sluchawek i wyplaty. majac wolne srodki finansowe chetnie sobie kupie jakies nowe sluchawki /wczoraj odebralem panasonic hnj300/.

ale calej wyplaty bym na sluchawki nie przeznaczyl - w szczegolnosci na przenosne, ktore z zalozenia sa delikatniejsze niz domowe.

 

uogolniajac - kazdy powinien dobierac sprzet pod siebie i swoje oczekiwania w miare posiadanych zasobow finansowych - bo kierowac sie opiniami innych mozna i warto, ale nie jako ostateczny wyznacznik. raczej natomiast jako dobra rada - wtedy ma to wartosc poznawcza i jest uzyteczne dla ogolu.

 

przynajmniej ja to tak widze.

i mam sluchawki creative'a - ep-630 i co wiecej - jestem z nich zadowolony, gdyz zapewniaja tlumienie niezbedne w metrze jak jade do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uogolniajac - kazdy powinien dobierac sprzet pod siebie i swoje oczekiwania

Dokładnie tak - nie słyszysz różnicy to po co przepłacać.

Makaveli: Na odsłuchy udaj się jeśli już nie do MM ale do jakiegoś sklepu/salonu stricte audio. Wiadomo jak i do czego są podpięte słuchawki w większości marketów RTV i wychodzi z tego taki odsłuch, z którego nic nie wynika... Weź ze sobą jakąś ulubioną płytę, którą dobrze znasz, i zaszyj się na dłuższy czas w takim przybytku prosząc o udostępnienie słuchawek i dobrego źródła.

mam sluchawki creative'a - ep-630 i co wiecej - jestem z nich zadowolony, gdyz zapewniaja tlumienie niezbedne w metrze jak jade do pracy.

Oj, krecik, jakie tam tłumienie zapewniają? Jeszcze nie spotkałem słuchawek, które umożliwiły by swobodne słuchanie muzyki w metrze. Może coś klasy custom IEM byłoby w miarę ok ale na pewno nie epki. ;) Zawsze polemizuję z takimi opiniami o tej rzekomo świetnej izolacji tanich dokanałówek i wciąż na nowe trafiam - może to ja jestem jakiś dziwny, bo potrafię w miejskim zgiełku korzystać z otwartych słuchawek a z drugiej strony nie jestem w stanie znaleźć nawet promila prawdy w tych opowieściach o świetnej izolacji i słuchaniu sobie cichutko muzyczki w hałaśliwym otoczeniu... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może to ja jestem jakiś dziwny, bo potrafię w miejskim zgiełku korzystać z otwartych słuchawek a z drugiej strony nie jestem w stanie znaleźć nawet promila prawdy w tych opowieściach o świetnej izolacji i słuchaniu sobie cichutko muzyczki w hałaśliwym otoczeniu... :>

Ehh nie wiem jak jest z Ep-kami ale gdy słuchałem w metrze muzy na EX-71, lub na EX-90 to żeby wyciszyć hałas z zewnątrz, wcale ta muza tak znowu cicho to nie leciała... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności