Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

9:00 Kraków przystanek Czarnowiejska - panienka w AKG K141 Studio : D

 

Telepatycznie nabazgrane przy użyciu SGS vol. II

też ją czasem widuję, ale raczej w okolicach lokomotywy

Ponowne spotkanie na Rolniczym :) Nosi je tylko dla lansu ;)

 

Telepatycznie nabazgrane przy użyciu SGS vol. II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18:00 na metrze politechnika typ w czarnych SM PL30 założonych lewa w prawą i do tego kablem w dół. Hmm, ciekawe czy miał seal lepszy niż na poziomie pchełek... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kole 20:30 metro centrum w stronę młocin wysiadł typ ze srebrnym Cowonem J3 i podłączonymi do niego... AKG K702. :lol: Kozak. Ale słuchawy śliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkamil - chcial bym :) ale jestem troche za "maly" w firmie zeby nie obylo sie bez problemow :( . Do tego czesc z celebrytow ma wlasna ochrone - panow z ktorymi nie warto zadzierac. Pamietam SP Amy W, ona momentami miala problemy z mowieniem tyle "gowna" miala w krwiobiegu. Madonna WoooW - po dloniach jedynie powiedzial bys ile ma lat. Katy Perry - co za KOBIETA. Skin ze Skunk Anansie fajna babka :) Cholera kiedys przybilem nawet piatke drummerowi z Iron Maiden - nie poprosilem o autograf :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek jakoś po 13:30 przy galerii krakowskiej widziałem kobietę z podłączonymi pchełkami do ... dyktafonu, tyle że profesjonalnego rejestratora dźwięku :blink: ucieszyłem się, że nie tylko ja jestem na tyle nienormalny, gdy rozważałem zakup ZOOM-H4n jako odtwarzacz przenośny-DAC USB do laptopa-interfejs do nagrywania w jednym .... :D

 

 

Niestety chwilę później widziałem tę samą kobietę na dworcu PKP z dodatkowo podpiętym zewnętrznym mikrofonem, prowadziła wywiad dla jakiegoś radia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu je widzę na każdym kroku.

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=bd&sg=0&string=monster+beats+tour]Patrząc ile się tego sprzedaje na allegro[/url] trudno uwierzyć, że to oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18:00 na metrze politechnika typ w czarnych SM PL30 założonych lewa w prawą i do tego kablem w dół. Hmm, ciekawe czy miał seal lepszy niż na poziomie pchełek... :rolleyes:

Ja też tak nosiłem (wkurza mnie zakładanie za ucho) - komuś na forum nawet tak polecałem nosić. Seal świetny, na poziomie założonych za ucho, tylko kabel dość mocno się wtedy wygina, nie wiem jak z jego trwałością będzie, ale mi na jakieś 150h starczył (potem sprzedałem) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności