Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze juz znalazles strone JAYS smile.gif
moze sie powtorze, ale... szczena mi opadla gdy je uslyszalem... najlepsze jest to, ze tak od niechcenia je wlozylem do uszu... tyle dobrego sie spodziewalem po UM1 czy tym bardziej JBL 220, a tu klapa... wrazenie zrobily tak malo przez to forum rozreklamowane JAYSy, ktore sa imo fenomenalne. A juz sie balem ze nie uslysze nic tak dobrego jak kolumny... :P Szczerze - odeszla mi chec na shure se530, ktore kosztuja horrendalna sume pieniedzy, a te mi w zupelnosci wystarcza i kosztuja tak naprawde niewiele (w stosunku do tego co oferuja)... Dawindyk: ty kupowales wlasnie z tej strony czy sprowadzales ze stanow? Nie orientujesz sie czy nie mozna ze stanow sobie ot tak sprowadzic, zeby wyslali do polski za te 175 dolarow (+ oczywiscie wysylka)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jeszcze by było wiedzieć kto jest kim na zdjęciach;p hmm i co do tych Q jaysów to za taką kasę nie lepiej spróbować customowych Iemów FreQa??

http://www.freqonline.com/musiclovers.htm ceny są dosyć podobne więc czy customy teoretycznie nie powinny być lepsze?Tak w ogóle to przez wasze wypowiedzi i mnie zaczęły nęcić qjaysy:] przydałoby się dorwać je do odsłuchu ale z tym może być ciężko bo one chyba nie są zbyt popularne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie powtorze, ale... szczena mi opadla gdy je uslyszalem... najlepsze jest to, ze tak od niechcenia je wlozylem do uszu... tyle dobrego sie spodziewalem po UM1 czy tym bardziej JBL 220, a tu klapa... wrazenie zrobily tak malo przez to forum rozreklamowane JAYSy, ktore sa imo fenomenalne. A juz sie balem ze nie uslysze nic tak dobrego jak kolumny... :P Szczerze - odeszla mi chec na shure se530, ktore kosztuja horrendalna sume pieniedzy, a te mi w zupelnosci wystarcza i kosztuja tak naprawde niewiele (w stosunku do tego co oferuja)... Dawindyk: ty kupowales wlasnie z tej strony czy sprowadzales ze stanow? Nie orientujesz sie czy nie mozna ze stanow sobie ot tak sprowadzic, zeby wyslali do polski za te 175 dolarow (+ oczywiscie wysylka)?

 

Ja swoje kupowalem w Szwecji. Sciagnac pewnie sie da bez wiekszych problemow - tyle ze z tego co widze to na razie sa drobne problemy z dostepnoscia (JAYS pewnie nie wyslalo jeszcze kolejnej partii sluchawek). Przedtem qJAYS'y byly dostepne nawet na amazonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dlugie hery :P. nie wiem ja customow nie bede probowal bo nei mam gdzie odsluchac, a q-jaysy zrobily takie wrazenie ze "must have" :D Przyjedz na slask na nastepny meet - o ile bedzie dawindyk i znowu przywiezie ten swoj skarb to posluchasz :)

przydałoby się dorwać je do odsłuchu ale z tym może być ciężko bo one chyba nie są zbyt popularne?
az mnie dziwi czemu nie sa. a dziwia mnie takie jble 220, ktore sa tak wychwalane pod niebiosa na tym forum, a moim zdaniem sa delikatnie mowiac kiepsciutkie...

 

no coz: to bede czekal. na grado polowalem z pol roku, szkoda tylko ze sie nieco rozczarowalem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dlugie hery :P. nie wiem ja customow nie bede probowal bo nei mam gdzie odsluchac, a q-jaysy zrobily takie wrazenie ze "must have" :D Przyjedz na slask na nastepny meet - o ile bedzie dawindyk i znowu przywiezie ten swoj skarb to posluchasz :) az mnie dziwi czemu nie sa.

 

Nie sa bardzo popularne bo po pierwsze firma nie jest bardzo znana a po drugie bo qJAYS sa nowa konstrukcja - pojawily sie dopiero pod koniec sierpnia zeszlego roku. Minusem customow jest to ze sa nieodsprzedawalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sa bardzo popularne bo po pierwsze firma nie jest bardzo znana a po drugie bo qJAYS sa nowa konstrukcja - pojawily sie dopiero pod koniec sierpnia zeszlego roku. Minusem customow jest to ze sa nieodsprzedawalne

 

W customach mozna zrobic reshelling, wiec wcale nie sa takie nieodsprzedawalne :)

 

Sam bardzo chcialbym zrobic porownanie owych qJaysow z Shure SE530, Westone UM2 i UE triple.fi 10

 

Jest wsrod Was ktos ktos slyszal ktores z nich, nim posluchal qJaysow ?

Dobre porownanie powinno byc z jakims punktem odniesienia do innych IEMow 2 lub 2+1 driverowych.

 

Jesli sa jacys amatorzy moge udostepnic w ktorys dzien w katowicach lub sosnowcu IEMy ktore aktualnie mam. (SE530 moge zawsze takze zabrac)

A i ja sam (zalujac, ze nie dotarlem na meet) chetnie posluchalbym qJaysow :)

 

Ciekawi mnie takze bas qJaysow bo bas SE530 gdzie sa az 2 woofery nie jest latwo pobic :)

 

BTW. UM1 to w koncu jednodriverowy IEM, wiec super wysokich wymagan odnosnie ich tez miec nie mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W customach mozna zrobic reshelling, wiec wcale nie sa takie nieodsprzedawalne :)

 

Sam bardzo chcialbym zrobic porownanie owych qJaysow z Shure SE530, Westone UM2 i UE triple.fi 10

 

Jest wsrod Was ktos ktos slyszal ktores z nich, nim posluchal qJaysow ?

Dobre porownanie powinno byc z jakims punktem odniesienia do innych IEMow 2 lub 2+1 driverowych.

 

Ja sluchalem westone'y i shure'y - niestety nie w tym samym momencie co qJAYS'y wiec nie wiem czy jest to miarodajne porownanie

 

Jesli sa jacys amatorzy moge udostepnic w ktorys dzien w katowicach lub sosnowcu IEMy ktore aktualnie mam. (SE530 moge zawsze takze zabrac)

A i ja sam (zalujac, ze nie dotarlem na meet) chetnie posluchalbym qJaysow :)

 

Coz - zawsze mozna przyspieszyc kolejny meet - ja z checia odswierze sobie brzmienie innych IEM'ow :)

 

Ciekawi mnie takze bas qJaysow bo bas SE530 gdzie sa az 2 woofery nie jest latwo pobic :)

 

BTW. UM1 to w koncu jednodriverowy IEM, wiec super wysokich wymagan odnosnie ich tez miec nie mozna :)

 

No basu qjay'sy maja mniej niz 530'ki - IMHO charakterystyka bardziej sa zblizone do 420'ek ale przez to sa pozbawione rowniez "cudow" w wysokich tonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OK :)

 

Jako, ze jak widze w tym watku :) -> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry297859

Chetnie na kolejny meet sa - przynajmniej wnioskuje, ze Caleb, Dawindyk i ja.

 

To reaktywuje temat slaskiego meetingu. Ostatnim raziem nie udalo mi sie dotrzec - teraz jednak to nadrobie :)

 

Moze beda takze inni chetni :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) Co powiecie na 8 marca - SOBOTA :) ? Proponuje o 13:00 zeby mozna bylo wstac o rozsadnej jak na sobote przystalo porze :) I Odwiedzic jakis pub gdzie serwuja piwo :) (Pozniej jak dla mnie tez moze byc, wiecej pubow bedzie otwartych)

 

8 marca - dzien kobiet, jak bym przyszedl do domu nawalony i bez kwiatow to moja kobieta by sie niezle zdziwila B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje sobota, ale np niedziela to tez imo dobry pomysl - jesli dzien kobiet nie pasuje. jak to inni widza? godzina - moze byc 12, 13 obojetnie - mysle ze miejsce jak ostatnio - tj pod "zabka" jest dobre

Czy przypadkiem na sobotę 08.03 nie przełożyliśmy meetu we Wrocławiu? ;)

Sry że się wtrącam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności