Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie zdarzylem wrocic na czas z krakowa (delagacja) a przynioslbym jeszcze oprocz um2 i se530 takze triple.fi 10 pro ktore juz mam.

 

Podwojnie szkoda bo bylaby konkurencja dla qjays :)

 

Szkoda, bo chcialem bardzo sprawdzic moonlighta :(

 

Niestety moonlight'a nie bylo wiec i z beyerkow/akg/senkow nie dalo sie wszystkiego wycisnac

 

Mam jednak nadzieje, na jakis kolejny meet za jakis czas. Pewnie i moja kolekcja powiekszy sie do tego czasu.

Czekam na fotki :)

 

Wstepnie mowilismy cos o poczatku lata ale moze i wiosna cos sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że tych zdjęć będzie więcej :]

 

IMG_2676.JPG

 

IMG_2677.JPG

 

IMG_2678.JPG

 

 

 

/tu już 3, wolno się ładują więc będę edytował i dodawał. Sorki za kiepską jakość, ale były ciekawsze rzeczy niż robienie zdjęć :D.

 

IMG_2679.JPG

 

IMG_2680.JPG

 

IMG_2682.JPG

 

Kolejne 3.

 

IMG_2686.JPG

 

IMG_2687.JPG

 

To by bylo tyle, jeszcze 2 zostały ale są nieostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widok ludzi smeisznie patrzacych na nas - bezcenne ;). byl tam jeszcze ktos w portach - moze jakis forumowicz ale wstydzil sie przyznac ?:P

podsumowujac - zdecydowanie qjays to moj faworyt - swietne, genialne pod kazdym wzgledem. dzwiek po prostu CUDNY. prawdopodobnie moj przyszly zakup. gdzie je mozna kupic? najlepiej sprowadzajac ze stanow, jesli jest to mozliwe? jesli bym kupil to chyba grado idzie w ludzi...

najwieksze rozczarowanie? i tutaj sie pewnie wielu osobm naraze - JBL 220 reference... wyjde na ignoranta, ale dla mnie to takie lepsze epki... :P

 

a i obalam wspolnie z dawindykiem o roznicach w pxach rzekomo starych i nowych (bo jak zauwazylem byl ze mna zgodny) - graja tak samo :P. Gabki nawet wygladaja tak samo...

 

aha i jeszcze jedno: KSC75 - swietne (oczywiscie w swojej cenie). takie porta pro, tylko bardziej odstaja wiec maja mniej basu. zdecydowanie lepsze niz k24p, ktore teraz nawet podrozaly

 

a i bardzo pozytywnie sie zaskoczylem hd555 po napedzeniu cmoy'iem, chociaz to nadal nie to :P. ale w takiej konfiguracji juz byly sluchowalne :). natomiast pxy z cmoy'iem na "pierwszy rzut ucha" graja tak samo - podobno rozncia jest jak sie odlaczy cmoy'a po dluzszym sluchaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksze rozczarowanie? i tutaj sie pewnie wielu osobm naraze - JBL 220 reference... wyjde na ignoranta, ale dla mnie to takie lepsze epki... :P

 

Dokładnie, JBL ref. 220 są takie jakby suche... do rozczarowań dodałbym jeszcze westone um1, takie jakieś nijakie przy np Q-Jays :)

Dla mnie największym pozytywnym zaskoczeniem był Vibez, nie spodziewałem się, że tak fajnie zagra, a naczytałem się wielu negatywnych opinii. Kolejne pozytywne zaskoczenie to Beyerdynamic DT990 Dawindyka, porażająca wręcz dynamika, no i oczywiście niepozorne armaturki Q-Jays :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdebialem jak uslyszalem q-jays - jakas taka nieznana (no przynajmniej mi) firma, ale brzmienie? zwala z nog! genialnie wyrownane, niesamowity bas - mocny, z kopem i piekielnie szybki, gora nieprzykryta, doskonale slyszalna, zadnych piaskowych nalotow i wreszcie co najwazniejsze - genialna srednica. ci co twierdza ze sr-60 maja "genialna srednice" niech posluchaja tych IEMow - dzieli je przepasc... no i swietnie leza w uszach i zapewniaja znakomita izolacje. numer jeden po prostu! DT990 byly z kolei dla mnie troche przebasowione i brakowalo tej kontroli z q-jaysow :P. chociaz pewnie ze wzmakiem byloby sporo lepiej, w kazdym razie az sie zdziwilem, ze moj discman ze skromnymi 6mW@16ohm/kanal potrafil zapewnic na nich odpowiednia glosnosc, mimo ze te maja 250 ohm (?).

na UM1 z kolei werbel brzmial troche jak uderzanie w kartonowe pudelko :P. basu maja i to sporo, ale zdecodywanie brakowalo im gory. mam wrazenie ze to takie sluchawki "przejsciowe" przed naprawde dobrze grajacymi IEMami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Grado SR60 były miłe, cieplutko brzmiące. SR80 zupełnie mi nie pasowały, JBL Reference 220 to po prostu dobre słuchawki. Westone UM1 w moim mniemaniu górę zaliczały do wysokiej średnicy. W KPP bas jest naprawdę subwooferowy, PX100 prawie dokładnie takie, jaki dźwięk lubię. MX400 odgrywały trzaśnięcie bitu, ale bas był słabowity. Największym zaskoczeniem był wasz wygląd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaskoczyła wygoda i izolacja UM1. Nigdy nie słuchałem słuchawek armaturowych więc pod względem dźwięku nie wiedziałem czego się spodziewać. W JBL'ach po założeniu piankowych tipsów basu przybywało i miał niezłe uderzenie. Na silikonach nie zrobiły na mnie wrażenia. Kolejne zaskoczenie to JVC FX33. Cena ep'ek a brzmienie dużo lepsze. Te słuchaweczki mają o niebo lepszą górę niż creative'y. Naprawdę warte zainteresowania.

Do Beyerdynamic'ów i AKG naprawdę przydałby się wzmacniacz. Na następny meet już będę miał pewnie moonlight'a ;)

 

Czas na upgrade sprzętu, w niedalekiej przyszłości kolejne spotkanie :D Dzięki wszystkim za dobrą atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, FX33 to hit sezonu, przy tym mają całkiem dobrą izolację i dobrze grają. Szkoda tylko, że ich wygląd przypomina mi larwy jakiegoś robactwa. Na początku miałem małe problemy ze sterowaniem Vibeza, ale grał naprawdę ładnie. Do teraz nie potrafię wyjść z zadumy tego, co reprezentował sobą Clip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moim playerkiem jbl mialy totalnie zamulony bas - wlasciwie to slyszalem sam bas. um1 byly troche lepsze, ale tam z kolei srednica sie juz urywala, o gorze mozna bylo zapomniec.

Po nocach będą mi się beyery śniły biggrin.gif
a mi q-jaysy - dzwiek po prostu perfekcyjny, co do cala. moze jest cos nie tak z moim sluchem, ale im naprawde nie potrafilem nic zarzucic... kazde inne sluchawki jak zalozylem po nich to tu cos dudnilo, tu cos wiercilo uszy, a te q-jay... ach poezja... nawet te dt990 pro na mnie takiego wrazenia nie zrobily, ale zapewne po podlaczeniu do stacjonarnego wzmaka by odzyly, bo tak to troche przytlaczaly basem. :P

 

tak swoja droga to mozna sie pochwalic czego sie sluchalo w sygnaturce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

175 dolcow. a gdzie mozna kupic - no wlasnie... oto jest pytanie - tu jest mozliwosc zamowienia. :)

 

Widze ze juz znalazles strone JAYS :) Dostepne sa np. tu:

http://www.audiocubes.com/category/Headpho..._Earphones.html

W Europie niestety sa drozsze - cena to okolice 160-170 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności