Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

No i pięknie, a co do następnego spotkania to proponuje nie robić żadnych większych zmian. O ile były jakieś nieścisłości czy coś to atmosfera spotkania i tak je zakryła tak szczelnie że ich nie zauważyłem.

 

Ba nawet nie byłem świadom faktu że pojawiłem się na tylu zdjęciach z tej imprezy xD

 

Także na następny raz proponuję aby zebrać się z końcówką października lub początkiem/połową listopada. I aby zdjęcia robione były w 2 wersjach tzn zbiorówka w wersji do publikacji(ustawiają się tylko Ci którzy wyrażają zgodę na pokazanie się tutaj itp) i w wersji dla "wtajemniczonych" gdzie ustawiamy się wszyscy ale zdjęcia te są tylko dla nas. Oprócz tego zdjęcia mogą być robione cały czas, ale do ogółu trafiają tylko wybrane zdjęcia lub zdjęcia sprzętu. A całość na maile uczestników :)

Bo jednak tak słabo mamy się jak pochwalić przed resztą polski jak na tak udane spotkanie przez zamieszanie z tymi zdjęciami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, a co do następnego spotkania to proponuje nie robić żadnych większych zmian. O ile były jakieś nieścisłości czy coś to atmosfera spotkania i tak je zakryła tak szczelnie że ich nie zauważyłem.

 

Ba nawet nie byłem świadom faktu że pojawiłem się na tylu zdjęciach z tej imprezy xD

 

Także na następny raz proponuję aby zebrać się z końcówką października lub początkiem/połową listopada. I aby zdjęcia robione były w 2 wersjach tzn zbiorówka w wersji do publikacji(ustawiają się tylko Ci którzy wyrażają zgodę na pokazanie się tutaj itp) i w wersji dla "wtajemniczonych" gdzie ustawiamy się wszyscy ale zdjęcia te są tylko dla nas. Oprócz tego zdjęcia mogą być robione cały czas, ale do ogółu trafiają tylko wybrane zdjęcia lub zdjęcia sprzętu. A całość na maile uczestników :)

Bo jednak tak słabo mamy się jak pochwalić przed resztą polski jak na tak udane spotkanie przez zamieszanie z tymi zdjęciami :P

Popieram!

Jeśli chodzi o zdjęcia to wkatycznie była wtopa i tylko Rafał z Leśniczówki robił zdjęcia, ja aparat zabrałem wprawdzie ale nie zwróciłem uwagi że założony mam obiektyw 135mm, F3,5, więc i tak bym nic nie zrobił, na drugim meecie będzie więcej światła i może w końcu dojedzie @Paratukus!

 

Jeśli chodzi o nastpny meet to może zrobimy go wraz z premierą nowych wzmacniaczy Ear Stream o ile @Majkel się zgodzi.

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź o nowościach nie dotyczyła wzmacniaczy słuchawkowych. No chyba że takową miałby być symetryczny Headonic, ale powstający egzemplarz będzie dostosowany do specyfiki systemu klienta. Przyszłość symetrycznego Headonica zależy od tego, co wyjdzie w odsłuchach. Co, kiedy i gdzie wypuszczę, będzie obwieszczone w odpowiednim miejscu i czasie. Tematów jest więcej niż jeden i to nie chodzi o wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, wszystko co wychodzi z pod twojej lutownicy warte jest zobaczenia i posłuchania więc zapraszam serdecznie do nas na śląsk a jeśli te nowości po swojej premierze bedziesz chciał nam pokazać to tym bardziej bedzie nam miło! Reszta na pw.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem za jak zawsze ;)

 

@siara jak będziesz miał daty daj znać zrobię znów listę :)

dokładnie, robimy jak ostatnio, proszę Was o uwagi z tego co Ja już załatwiłem to:

a. będzie więcej światła

b. w loży nad barem będzie miejsce na "samotne" odsłuchy

 

Propozycje moje:

- ustalić jedną godzinę przybycia na metę, Ja będe Was odbierał z śląskiego żeby nie płacić za wjazd na teren parku

Marzec: 6, 13, 20

Kwiecień: 3, 10, 17

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Proszę wolne niedziele w Lesie

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez siara1975
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności