Skocz do zawartości

Samsung Z5


Bill

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeżeli każdy album masz w osobnym katalogu, to wystarczy dodać plik folder.jpg z obrazem okładki. Oprócz tego np. mp3tagiem możesz przyporządkować okładkę do każdej mptrójki.

 

2. Błyskawica powinna się zamienić w zieloną baterię.

 

3. Z tego co się orientuję, to zależy czy przy wyłączonym kompie masz napięcie na usb. Można to chyba ustawić w biosie, albo na zworkach na płycie głównej(pewności niestety nie mam, bo nigdy się w to nie bawiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy my wszyscy mamy jakies inne odtwarzacze :P

 

u mnie zeby okladka dzialala trzeba zrobic tag(v2) z obrazkiem i wtedy wszytko chodzi

 

kiedy ja ładuje mam wylonczonego kompa(wiele razy nie chcial mi sie ladowac dopiero jak wylonczylem do zera wygaszanie i wylanczanie ak i usb) zaczol nie normalnie ladowac

 

a i jeszcze jdeno kiedy bede wiedziec ze mam pelną baterie bo caly czas mam blyskaiwce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Okładki czyta zarówno z folderu jak i z tagów.

 

Zaś co do ładowania to ładuje się długo i trzyma krótko. Wszystko zapewne przez ten stan uśpienia. Gdy jednak player wyłączy się już całkowicie to znowu włącza się koszmarnie długo... Taka seria spostrzeżeń.

 

Ale ogólnie mimo wszystko odtwarzacz naprawdę godny polecania: jego najlepsze cechy to dobra nawigacja i przedewszystkim jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która jest pozytywna, ale nie zachwycająca. Playerek jest troszkę zbyt cichy. Ja bym go postawił pomiędzy sansą e2xx i meizu, bliżej tego drugiego może nawet...

 

Co do nawigacji- jak nawigować po katalogach? jak dodawać pliki do playlisty? Da się przesuwać powiększone zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nawigowac po folderach? Wchodzisz w music i na samym dole jest opcja "Browse folders". Pliki do playlisty dodaje sie bodajze trzymajac dluzej srodkowy, a powiekszone zdjecie przesuwa sie taczpadem. Mam nadzieje, ze sie nie myle, zaraz wezme playera w dlon i sprawdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś co do ładowania to ładuje się długo i trzyma krótko. Wszystko zapewne przez ten stan uśpienia. Gdy jednak player wyłączy się już całkowicie to znowu włącza się koszmarnie długo... Taka seria spostrzeżeń.

1. Dla mnie te 3-4 godz ładowania to niewiele, zważywszy na to że moja ładowarka do akumulatorków ładuje 12h :D

2. Trzyma krótko??? No chyba że w ogóle go nie wyłączasz.

3. Mój player włącza się błyskawicznie, więc nie bardzo rozumiem :huh:

Playerek jest troszkę zbyt cichy.

Hmm... Gdzieś, bodajże nawet na tym forum przeczytałem że to jeden z najgłośniejszych playerów na rynku. To między innymi skłoniło mnie do jego zakupu.

Na dokanałówkach głośność jest ok, nigdy nie musiałem słuchać na max. Ba, nigdy nie zbliżyłem się do max :D

Na słuchawkach nauszynych, cóż... mógłby grać trochę głośniej ale generalnie nie mam powodów do narzekań (dużo zależy od poszczególnych plików muzycznych).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyma krótko, bo pewnie non stop przełączasz utwory zamiast zrobić sobie playliste, a przez takie działanie to żaden odtwarzacz długo nie pociągnie.... a ten stan uśpienia wcale nie pobiera dużo energii, wbrew wielu opiniom nie ma prawie żadnego wpływu na działanie playera przy codziennym użytkowaniu. takie moje zdanie

a co do głośności to tak jak to powiedział Regrin- jest naprawdę głośny. w sumie nie miałem styczności z d2 czy karmą, ale na skali głośności spokojnie wystarcza mi 6-8 kresek z 33(chyba). a dodam że codziennie jeżdżę metrem i epki wraz z z5 skutecznie umilają mi podróż :) chociaż fakt, jak miałem jeszcze k414p to trzeba było trochę podkręcić volume, ale też na nie więcej niż 75%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nornmalnie player po 24h nieuzywania wyłącza się całkowicie ( tak jak po resecie) i potem włącza się ok 10-15 sekund.

Natomiast kiedy go używamy codziennie to on tak naprawdę się nie wyłącza tylko przechodzi w stan uśpienia.

I wszystko jasne.

Na razie używałem go tak często że chyba nie miał okazji wyłączyć się całkowicie, ale też nie zauważyłem aby w tym stanie uśpienia jakoś specjalnie zżerał baterię.

 

Czy można wymusić na nim całkowite wyłączenie, czy trzeba czekać te 24h?

 

Ciociu plik ma się właśnie nazywać folder.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciociu plik ma się właśnie nazywać folder.jpg

 

musze to sprawdzic... thx za info :D

 

heh nie dziala, caly czas jest ta plytka z nutka... moze cos zle robie... mam plyte jwp "wrog publiczny numer 1" i w tym folderze zapisuje okladke pod nazwa folder z roozszerzeniem jpg... czy dobrze robie??? i jesze jedno pytanie do tego tematu... jaki musi byc rozmiar (piksele) tej okladki (mam 200x200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, cos takiego... nie wiem o oc chodzi z tym progresywnym

 

 

Edit: dodam ze jak mam okladke "Operacji Kocia KArma" Killaz Group w rozmiarze 2xxxX2xxx (te male x't to znaczy ze cos tam jest ale nie pamietam co:P) i zmienilem nzawe na folder to normalnie smiga

folder.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co do nawigacji- jak nawigować po katalogach? jak dodawać pliki do playlisty? Da się przesuwać powiększone zdjęcie?

 

Witam!

 

Chyba o wile szybszym i wygodniejszym sposobem na tworzenie playlist jest wykorzystanie w tym celu winampa ;) Poprostu wrzucamy pliki z playerka na playliste, ustawiamy jak chcemy,zapisujemy plik i kopiujemy do foldera z tymi plikami :)-mi sie tam zawsze zeslizguje palec z pad'a jak chce dluzej przytrzymac- ta opcja jest wg. mnie dobra jesli dodajemy na szybko kilka plikow :)

 

PS: A co do playerka to mam go okolo miesiac i jestem bardzo zadowolony. Jedyna najbardziej denerwujaca aktualnie dla mnie wada- dotkniesz go lekko tlustymi palcami i mozesz sprawdzic swoje linie papilarne :) Ale to wada rowniez telefonow samsunga. Jak sobie z tym radziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności