Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Leżę poskładany, Emade zrobił bit że łoho, O.S.T.R. wreszcie słuchalny, Had jak zwykle konkretnie. Wyjdzie to na 12" która na bank trafi do kolekcji. MISTRZ!

Emade co za bit! Pozamiatałeś mnie tym numerem, głowa wciąż sie buja, dzięki !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei pójde w innym kierunku i zachęcam do zapoznania się z kanałami na yt :Beatconnexion OGDonNinja oraz BeaTJunKIE82 kopalnia kawałków jakich nigdzie nie znajdziecie dzięki tym Panom na nowo odkryłem HH/RAP nie dawno udało mi się przekopać w końcu przez ich wstawki i przyznam że warto było ten czas poświęcić :) coś na zachęte :

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rN2y2NEh-2s

 

http://www.youtube.com/watch?v=K5SXdh_VXUI&feature=relmfu

 

http://www.youtube.com/watch?v=MwhmVwdDWzs beat mnie powalił dobry szit

Edytowane przez enforcer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapodam blendy. Większość to rap, ale blendy warte uwagi.

 

 

 

 

 

- Sampel z Frank Sinatra - The world we knew

 

Jest tego jeszcze więcej, może się wam spodobają blendy.

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź IAM oraz Akhenaton np:

 

 

Polecam również poglądowo ze starym dobrym francuskim rapem przesłuchać kawałki na tym kanale:

 

Sam uważam, że jeśli chodzi o bity to we Francji było znacznie ciekawiej niż w Stanach przez ostatnie 20 lat, kawałki mają duszę oldschoolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum o muzyce, a widzę w tym temacie kopalnie beki :D co jak co część kawałków spoko, ale jak widzę komentarz typu:

 

Co myślicie o kolabo Fokusa i Dody? Ja przed chwilą obejrzałem klip i... nie wiem co myśleć. Wszyscy jechali jak to się sprzedał, że badziew. To trochę zamyka drzwi dla rozwoju i świeżości. Wybitne dzieło nie wyszło ale jak to jest że na Jaya-Z z Beyonce albo Eminema z Rihanną nikt nie jechał a na swoje podwórko atakujemy to nie wiem... :ph34r:

 

który napisał użytkownik słuchający muzyki z w miare dobrego sprzętu... Chłopie po co Ci ten sprzęt jak nie wiesz co sądzić o tak asłuchalnym ****ie? Chyba masz rodziców przy kasie.

 

Żeby nie było, że spamuje wrzucę coś z naszego podwórka. Dobrze, że coś się w polskim rapie powoli dzieje, chłopak musi jeszcze poćwiczyć, ale ma dobry warsztat.

 

 

Jeśli o Polskę chodzi to może być również ciekawe LP

 

https://www.youtube.com/watch?v=pAOCbNBxf9g

 

Wracam na inne forum, to wg mnie jest od sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem świetny zespół z gatunku turntablism / left-field hip-hop : Cut Chemist

Właśnie słucham ich płyty Live At The Future Primitive Soundsession. Kawał świetnej roboty. Typowego Rapu nie lubię, natomiast takie zabawy dźwiękiem jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w dużej mierze lata 90's to jest złoty okres muzyki hh/rap stricte z Jułesej oczywiście ,z naszego podwórka uważam że od kilku lat wieje nudą powielanę są ciągle te same schematy zarówno muzycznie jak i medialnie z płyt jakie kupiłem i jakie są warte przesłuchania z ostatniego roku to ZEUS 'Zeus nie żyje' Bisz'Wilk chodnikowy' choć opinia już padła w poprzednich postach pozytywna tychże wykonawców :) przez innych userów

 

@Arthass przyznam że Cut Chemist wywarł wrażenie całkiem całkiem

 

jeden z lepszych gemów jakie niedawno po wielu latach znów usłyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności