Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

dla niektorych bedzie to stare dla niektorych nowe, ale pozwole sobie wrzucic, dwa kawalki ktore mnie rozwalaja

http://www.youtube.com/watch?v=3w1D0VsBY_Q

 

 

Kurde, marmur. powalileś mnie tymi kawałkami. są świetne! Dzieki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze kogos to powalilo i sa jeszcze wielbiciele takich brzmien.

Quiz - album producencki, duzo dobrych gosci z podziemia, klasyczne stylowe bity. Podalem tylko jeden z przykladow, dla mnie album na wysokim poziomie, goscie nie zawiedli i produkcja sama w sobie piersza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy singiel asteka i radosnego: http://www.myspace.com/dwaslawy

 

chlopaki jak zwykle pokazali klase, jezeli ktos nie slyszal to:

 

astek(ustinstrumentalix) - akustyka ust asteka i

dwa sławy (astek i radosny) - dla slawy

 

marmur oba kawalki slyszalem, ale sa naprawde spoko, cala plyta beatnicka i k-salama jest dobra, ten drugi kawalek to chyba okazyjnie zrobiony aczkolwiek zwrotki terma i reksa daja rade.

 

rad3ks: double barrel na pewno w top 10 2009, torae lepiej niz na daily conversation(jak nie slyszales to sprawdz, niezle lp) a marco polo jest jednym z moich ulubionych producentow, nie zawiodlem sie praktycznie na zadnym kawalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy singiel asteka i radosnego: http://www.myspace.com/dwaslawy

 

chlopaki jak zwykle pokazali klase, jezeli ktos nie slyszal to:

 

astek(ustinstrumentalix) - akustyka ust asteka i

dwa sławy (astek i radosny) - dla slawy

 

marmur oba kawalki slyszalem, ale sa naprawde spoko, cala plyta beatnicka i k-salama jest dobra, ten drugi kawalek to chyba okazyjnie zrobiony aczkolwiek zwrotki terma i reksa daja rade.

 

rad3ks: double barrel na pewno w top 10 2009, torae lepiej niz na daily conversation(jak nie slyszales to sprawdz, niezle lp) a marco polo jest jednym z moich ulubionych producentow, nie zawiodlem sie praktycznie na zadnym kawalku.

 

Pewnie, że znam. Marco Polo natomiast, wg mnie, lepiej nieco niż na port authority, poza kawalkiem z masta ace'em i crititcally acclaimed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odświeżam swoje pytanie:

 

Ostatnimi czasy do gustu bardzo przypadły mi kawałki Pezeta z płyty "Muzyka Emocjonalna". W szczególności podobają mi się utwory: "Widzę Jej Obraz" i "Spadam". Czy znacie jeszcze jakieś inne kawałki HH właśnie w tym stylu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39/89 L.U.C Zrozumieć Polskę w TVP2

 

niedziela 31.01.2010 23:20 TVP 2

39/89 L.U.C Zrozumieć Polskę (Muzyczny) 60 minut, Polska 2009

 

Widowisko muzyczno-teatralne będące prezentacją najnowszego projektu L.U.C-a, czyli Łukasza Rostowskiego. Z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 20. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości artysta przygotował muzyczną i wizualną podróż przez walkę z totalitaryzmami lat 1939-1989. Autor oddał głos postaciom historycznym, muzyka stanowi tło i buduje klimat. Koncert wzbogaca strona wizualna, w której wykorzystano techniki komputerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności