Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

....

 

W przytoczonej opinii chodziło o to, że debiut na plus, za to Album ( w sensie "Album Zeusa" <- taki tytuł ma jego druga płyta.) już całkiem średnia, z czym się nie zgodzę, płyta bardzo dobra, dobre teksty, klimatyczne bity, wybijające się ponad polską przeciętność, od

kilku dni Małpa i Zeus nie chcą zejść ze słuchawek ;)

 

Ps. "Co nie ma sobie równych" byłoby dużo lepszą płytą, gdyby skity nie były 'wmontowane' w tracki, bo słuchając ich kilkadziesiąt razy można już nimi żygać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubic plyty bo byl skit ****owy .... zawsze mozna odciac skit lub przelaczac dalej.

 

znalazlem cos takiego: Lewis Parker - Masquerades & Silhouettes

Rok 1998, UK. Bardzo, bardzo mi sie podoba.

Próbka: http://www.youtube.com/watch?v=VyEAUmxymxM

 

Jesli kollage ma byc 20 grudnia dostepny to mam nadzieje ze do 24 dojdzie ... to ma byc moj prezent pod choinke ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rad3ks: Właśnie dlatego wyraźnie zaznaczyłem, że skity nie są osobnymi trackami tylko są "wmontowane" w kawałki, więc nie tak łatwo je przełączyć, można by w sumie, to zripować, powycinać w jakimś programie itp.

 

Troche muszę oftopować, wybaczcie:

Mam pytanie do użytkowników CAL! i K518DJ, aby napisali mi jak się na CAL!ach słucha rapu (basu jest wystarczająco dużo? łatwo je napędzić odtwarzaczem mp3?) oraz jak się na DJ'kach słucha innej muzyki typu jazz i funk ;) Czekam na pw i WIELKIE dzięki za jakikolwiek odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy Pjus. Osobiście się jaram, są emocje, więc jest to, czego najbardziej oczekuję od płyty. Mocno osobista, no i wielki plus za Fanatyków, których czuję na prawdę dobrze.

 

Odnośnie CAL-dają radę w rapie. Do pewnego momentu dość łatwo je napędzić, żeby osiągnąć jednak coś "ponad" potrzebujesz dobrego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, jako ze z kolega wyczerpalismy wszsytkie mozliwosci zwracam sie z pytaniem do was co to za sampel z muzyki klasycznej jest na poczatku tego kawalku :)

http://www.youtube.com/watch?v=T-fnuwdjQHs jest to dosyc znany utowr kiedys go slyszalem na jakiejs klasycznej skladance ale nie moge sobie niestety przypomniec ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność losowa:

Małpa - Kilka Numerów o Czymś

Ortega Cartel - Lavorama

TenTypMes - Zamach Na Przeciętność

TeTris - Dwuznacznie LP

Tede - Note2

Zeus - Album Zeusa

Pyskaty S****iel - Pysk w Pysk

Łozo aka Pitahaya - Z Lotu Ptaka LP

Pablopavo - Telehon

52 - T.R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zbliżającym się końcem roku może spróbujemy podsumować mocny 2009 rok? Jakieś top 10 czy coś w ten deseń...

Jeszcze mamy trochę czasu do końca roku.

W tym czasie muzę pojawić się jeszcze coś ciekawego.

Ja bym jeszcze takich list nie robił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, dobry rok :D Jak dla mnie wciąż numer jeden to Mes, później reszta.

 

"To Prawdziwa Wolność Człowieka". No, no.. Jedno trzeba im przyznać - dawno czegoś gorszego nie słyszałem. Tego w ogóle nie da się słucha.. tym dzieci w przedszkolu można straszyć. Szkoda mi Sokoła, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie była dobra płyta?

na pewno nie płyta, która zasługuję na top10 tego roku.

 

jak dla mnie top10 to na bank, w ciężko stwierdzić jakiej kolejności

Note2, Mes, Holdcut, Tetris, Proceente, Lozo aka Pitahaya, Pyskaty, Małpa, Ortega, i drugi raz Tetris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie była dobra płyta?

na pewno nie płyta, która zasługuję na top10 tego roku.

 

no cuż jaki gust takie opinie. Płyta może nie napawała świeżością ale liryka, podkłady, pomysł i tematy bardziej nawiazujace obecnie do Adama itd były bardzo dobrze wykonane i solidnie. Dla mnie Top 5 a i ogólnie nie można powiedzieć że nie zasługuje na Top 10 ogólnie jeśli chodzi o Rap

 

Wolę takiego Adama niż z całym szacunkiem te nowości typu ostatnia TPWC 3. Jestem osobą co potrafi przełknąć większość różnych machinacji i nowych połączeń, ale ta TPWC 3 to jedna z pierwszych płyt ostatniego okresu która u mnie poległa. Przeważnie nawet jak płyta nie wchodzi do mnie to i tak ją przesłu****e odkładam, słucham ponownie itd aż znajde coś co pozwoli mi zadowolić się nią a tutaj nawet nie byłem w stanie niektórych utworów przesłuchać i skupić się na liryce. No cuż może w przyszłym okresie czasu znajde w niej coś co mnie się osobiście spodoba

 

Co do O.C.B. to mam od wczoraj i póki co powiem tylko że skity z galerianek są irytujące.

 

dlaczego przecież jest to jeden z motywów tej płyty i te utwory bez nich nie wyglądały by jak wyglądają. To tak jak stwierdzić że "samochód jest ok tylko irytują mnie drzwi od strony pasażera i mogło by ich nie być"

 

Apropos TPWC 3 (za darmo) jestem ciekaw waszych opinii po pierwszym przesłuchaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i ogólnie nie można powiedzieć że nie zasługuje na Top 10 ogólnie jeśli chodzi o Rap

Można. W końcu tego typu zestawienie jest czysto subiektywne. Z całym szacunkiem dla Adama, ale w tym roku wyszło mnóstwo lepszych pozycji, po prostu. Ale tutaj znów wracamy do osobistych upodobań.

 

Apropos TPWC 3 (za darmo) jestem ciekaw waszych opinii po pierwszym przesłuchaniu

Ciężko. Naprawdę ciężko przesłuchać to w całości.. Ja poległem. Świetny pretendent do "Największy RapKicz`09".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ostrego ... ostatnia plyta jest dla mnie jedna z lepszych plyt, mnie sie ten styl bardzo podoba, wiec uwazam, ze nikt mi nie zapewni takiego beatu jak adam. poza returners'ami oczywiscie. flow tez na plus, jedynie koncepcja podobna do poprzedniej, ale ... w innej tematyce i na innych dzwiekach.

nie sluchalem mes'a, wiec stwierdzam iz no.1 nalezy sie tetowi za dwuznacznie.

nikomu sie pjus choc troche niepodoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności